Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość hbjkh
nawet nie czytam ostatnich stron bo widze ze klotnia trwa :o bede jutro wieczorem, sprobuje dodac troche ogloszen. przepraszam Was ale mam nawal roboty i dzisiaj juz chyba nie wejde. czytalam ze to faktycznie pani z tozu. w takim razietym bardziej bym z nia nie pisala bo pani z tozu powinna wykazac w tej sytuacji wdziecznosc ze pomagamy ratowac psy, a nie nas obrazac. no coz.. a wiec do jutra kobity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
potwierdzam... kazda z nas ze swoja kasa robi co chce. zamiast wydac ja na fajki, piwo, czekolade czy inne rzeczy wyslalysmy ja do zegareko. rownie dobrze moglysmy wyrzucic kase do smieci. co Cie to zwierzolubie obchodzi? to nasze pieniadze i kazda ile moze tyle da, wiec nie Twoj interes. zazdroscisz ze obcy ludzie potrafia sie tak zgadac i sobie pomagac? czy o co chodzi? skoro jestes z tozu i masz wszelakie wtyki to aczej powinnas pomoc niz przeszkadzac. coz, Twoje sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko - my nie rozmawiamy o kasie tylko ona, nas nic nie boli tylko ją. Poza tym o czym ona pisze bo ja nie mam pojęcia a Ty? zwierzolub jakbyś chciała zarobić kasę to załatw naszą sprawę a ja wyślę ci nagrodę , nie robisz tego z dobrego serca to zrób dla pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaka
Skoro to nie chodziło o lalunie to ja już nei wiem o co ta cała wojna. dziewczyny chciały pomoc zwierzakom tak jak potrafiły, a z racji tego że sa z roznych stron polski mogly neiwiele. To i tak wielka pochwała za zgranie, wzajemna pomoc i to co osiąneły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabaka to bardzo miłe co piszesz- dziękujęmy ale jeszcze przed nami trochę pracy. Pozdrawiam w imieniu nas wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
no wlasnie. ja jestem dumna i zadowolona z tego ze obce dziewczyny ze wszystkich czesci polski sie dogadaly i pomogly. i nie mowie ze psy maja teraz raj, ale maja lepiej. i przeciez nie konczymy na tym, szukamy im domu jak mozemy,i na pewno znajdziemy. wiec nie wiem o co zwierzolub ma pretensje bo skoro jest pania z tozu to powinna raczej byc zadowolona ze pomoglysmy zwierzakom. i powinna jesczze chciec pomoc. chyba ze w tozie mozna robic niezle przekrety na kase i dlatego tam siedzi. bo jesli nie to ta historia powinna raczej ja wzruszyc niz wzbudzac taki gniew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaka
Wiem ze dużo pracy przed wami ale wiem też że znajdziecie dom dla tego czworonoznego przyjaciela. Zaglądam tu codziennie z nadzieją na dobre wiadomości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabako, ja już próbowałam zawierzenia broni, ale nie wyszło.. Nigdy nie licytowałam się kto więcej zrobił, tylko paniusie z tego forum mi wyjechały, że nic nie zrobiłam w tej sprawie tylko z łaską psy przyjęłam żenada po prostu... Poszło o to, ze obiecałam pomóc ale zegareko obiecała dyskrecje a ona od razu poleciała na kafeterie i zaczęła mieleć jęzorem.. hbjkh odpieprz się kobieto, bo zaraz ja zacznę Was straszyć jak Wasza koleżanka sprawą w sądzie... CHOLERA JASNA, GDZIE JA PISAŁAM O WASZEJ KASIE?? TO JOLA PISAŁA NIE JA DO CHOLERY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wymieniłam Cie z imienia? nikomu nic nie mówiłam, tylko na kafe pisałam wszystko. bo zrobiłas z łaską a żebyście przyjechali tutaj to były potrzebne znajomości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
zwierzolubie ja powiem jasno. sa 2 opcje: 1. skoro kochasz zwierzaki i im pomagasz to pomoz i naszym znalezc dom, doradz cos 2. jesli nie chcesz pomoc to po co piszesz? jesli masz nas tylko dolowac i denerwowac to przestan pisac bo ja nie rozumiem co robisz na tym forum. niby pomagasz zwierzetom,a masz pretensje. wiec zdecyduj sie co wybierasz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że ja nie straszyłam ja informowałam, że biorę taką opcję pod uwagę. I co pomożesz nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tu jeszcze w niczym nikomu nie pomógł? to przeczytaj od poczatku temat i posiwecie dla psów wybaczcie, ale nie nie skorzystam z ewentualnej pomocy tej uposledzonej "kobiety" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkładaj tu linków bo my nie pytamy jak wygląda twoja robota w ogóle nie chcemy z tobą gadać- zapomniaś - my sę nie lubimy, więc idz do jolki , przeciez jesteście bliskimi koleżankami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG! Wiecie co jest śmieszne- każdą z nas łączy miłość i chęć pomagania zwierzętom, a tymczasem to wygląda jak zażarta walka pomiędzy zwolennikami PO a PiS. Rozwalił się fajny topik- szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
tez zaluje dlatego proponuje olewac zwierzoluba. jak bedziemy jej odpiwyswac to ona bedzie pisac dalej i caly topik zamieni sie w klotnie w ktorej ciezko bedzie odnalezc wazne info dot psiakow. wiec przetsanmy do niej pisac chocby nie wiem co gadala, w koncujej sie z nudzi. przeprasza ale troche nietrzezwa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEZU KOBIETO ZROZUM WRESZCIE!! NIE JA PROSIŁAM INSPEKTORÓW O PRZYJAZD!! O jakich znajomościach piszesz?? KUŹWA jeździmy wszędzie tam gdzie jest źle!! W piątek np odebraliśmy spod Wadowic mega wychudzonego psa i NIE POTRZEBA BYŁO ŻADNYCH ZNAJOMOŚCI.. Po prostu wysłałam tam policję pojechali potwierdzili, ze jest źle to pojechaliśmy, Dlaczego TAK UBLIŻASZ INSPEKTOROM którzy robią tyle dobrego dla zwierząt. Jesteś podłą osobą moja droga.. Tyle nieszczęść ile widzimy w naszej pracy na codzień niejednego mogło by załamać.. ale my musimy trzymać się jakoś jeśli chcemy pomagać zwierzakom.. Powiedziałam, podejdź do schroniska kiedyś popatrz jak to jest, popatrz ile nieszczęścia jest, spójrz tym szczeniakom w oczy, które czasem nawet od szczeniaka są w schronie, potem się starzeją i nadal nie mają domów, zrób coś przy nich, wyprowadź na spacer, trzymaj na rekach psa, który jest usypiany bo cierpi z powodu jakiejś nieuleczalnej choroby.REALNIE pomagaj a nie zabierając starego psa i zrzucając go nam na głowę... Bo przez to nie będzie miejsca na innego np umierającego psa, bo niestety hotel z gumy nie jest... Już i tak płacimy ponad 30 tys miesięcznie za hotele dla psów.. A takie jak Wy tylko powodują, ze coraz bardziej nam ręce opadają na ludzką gę... Nie dziwię się, ze niektórzy już mówią, NIE KAŻCIE MI KOCHAĆ LUDZI kiedy tyle nieszczęścia wokoło.. ehh szkoda mi na Was moich nerwów... nie warto, Jak to kiedyś pisała moja "ulubiona" forumowiczka: " Nie dyskutuj z głupkiem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem" ;) cała prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko - ja pytałam ,czy pomoże sarkastycznie bo, aby po tym wszystkim, ona coś zrobiła dobrego musiałaby być inną osobą. Bawię się tym ping-pągiem słownym bo widzę że miota się jak ryba w sieci. A prosiłam żeby grzecznie poszła -to nie. Dostaje tyle ile daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż mylisz się= ja do was dzwoniłam setki razy ale zbywaliście mnie, że nie nasz rejon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ze nie przyjadą dopiero znajomosci pewnych dziewczyn, które znały babke co się zna z tymi z tozu sprawiły, ze przyjechali!!! ale ja wczesniej dzwoniłam do tozu !!! powiem tak- czytam szybko , pobizenie, nie wyczułam ironii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra teraz poważnie my tego psa chcemy wam zabrać i oddac w dobre ręce, tam gdzie był miał b.źle , ufamy że to na chwile, do tego czasu chcemy partycypować w kosztach utrzymania Rokiego. Wszystkie działamy w dobrej wierze i nikt tu głupi nie jest. Na przyszłośc po prostu się nie wtrącaj bo nic merytorycznego do sprawy nie wniosłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REALNIE pomagaj a nie zabierając starego psa i zrzucając go nam na głowę... Bo przez to nie będzie miejsca na innego np umierającego psa, bo niestety hotel z gumy nie jest... Już i tak płacimy ponad 30 tys miesięcznie za hotele dla psów.. A takie jak Wy tylko powodują, ze coraz bardziej nam ręce opadają na ludzką gę... nie chciałam się wtrącać w dyskusję, ale nie rozumiem. wytłumacz mi proszę jedną rzecz. od czego w takim razie jesteście Wy, inspektorzy? być może nie jesteśmy biegłe w kwestiach bezdomności zwierząt i sytuacji schronisk w Polsce, dlatego oczekujemy od organizacji jak Wasza pomocy, rady, co w takiej sytuacji zrobić należy. Ktoś od Was zaproponował autorce rozwiązanie "niezgodne z prawem"( jak to określiłaś) a tymczasem masz pretensje i niemalże obwiniasz nas i to grubo po fakcie. Nie znam Cię i nie chcę Cię oceniać, ale Twoje słowa są dla nas krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale krzywdzące są dla NAS słowa Wasze... nazwaliście mnie kretynką, wariatką, i cholera wie kim jeszcze... więc nie pisz mi tu o waszej krzywdzie... ja zwracając się do was jednak zachowuje się z szacunkiem, czasem nerwy mi puszczą, ale kurde świętemu by puściły... A już usłyszeć, zpomogłam tym psom z łaską to już jest świństwo najwyższej kategorii. Ja nie zaproponowałam autorce wątku rozwiązania niezgodnego z prawem. Bo wtedy kiedy z nią rozmawiałam (wtedy co niby nie odbierałam telefonu będąc w pracy) rozmawiałam powiedziała mi, ze psy są porzucone a właściciel wyjechał chyba.. Nic nie wspomniała, ze kobieta co wieczór wraca do domu. Spójrzcie wreszcie bez Waszej zajadłej zawiści do mnie na ten wątek, poczytajcie kto tu kogo oskarża i atakuje.... Nigdy nie odmówiłam nikomu pomocy w sprawie bezdomnego zwierzęcia i teraz mam nauczkę, następny raz grubo się zastanowię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki..KARMICIE TROLA! Szkoda energii. Pamietajcie, że najbardziej boli być całkowicie ignorowanym, więc skończcie dyskusję. Wiemy dobrze, że zegareko opisała nam prawdziwą sytuację i żadne damy z tozu tego nie zmienią. Pani pojawiła się tu nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co, a wy tracicie energię na to na co nie powinnyście. A ona się cieszy, że wbudza emocje i co najgorsze, odwraca uwagę od tego co istotne. Mało macie nerwów ? Nie wiem jak u was, ale u mnie -29 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwierzolubie doczytaj temat od początku..psy przez pierwsze kilka dni były bez opieki, właścicielka pojawiła się dopiero potem. Gdy następnym razem GRUBO się zastanowisz nad tym czy pomóc, to nie skrzywdzisz człowieka a zwierzę, a skoro ejsteś taką ich miłośniczką i obrończynią to takie zachowanie jest niepoprawne tak? Wpadłam na chwilę, czas spać. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kończę, tylko zdenerwowałam się tą ostatnią wypowiedzią zwierzoluba. u mnie trochę cieplej, ale ma przyjść ocieplenie na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zaczęła przyjeżdzać po waszej interwencji!!!!!!!!!!!! bo pisalam dziewczynom po kolei ze tam chodze itd, a jak zaczęłam to zgłaszać tu i tam to pisalam ze ktos tam byl bo widzialam jedzenie itd, ty jej dalej zwierzolubie naiwnie wierzysz, szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SERDECZNE SERDUSZKO
Serdecznie zapraszam na mój sennik, ktory jest na moim blogu ( jest juz ponad polowa!) zaczyna pojawiac sie tez savoir vivre napewno bedzie tez Imiennik i wiele innych ciekawostek http://sennik-dreamer.blogspot.com/ *** sprawdz co dzis w nocy Ci sie snilo*** :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×