Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

www.fundacjakastor.org z nimi też nawiązałyśmy kontakt , Pani wieceprezes wie o Rokim .W ogóle kiedy przejrzałam ich stronę to powiem szczerze , zaimponowali mi. Proponuję abyśmy przeszukały podobne strony i Fundacje - tam naprawdę pomagają nie krytykują, po prostu każda sprawa spotyka się ze zrozumieniem ( tak jak i nasza). Przy okazji szukania domu dla Rokiego , dom znajdują inne pieski i to jest kolejny plus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechowaj, mogę napisać Ci wszystko na maila, dość mam słuchania jaka jestem nienormalna i jak bardzo chcą mnie zniszczyć ;) Chcesz mojej rady, podaj maila, napiszę Ci to samo co Lenasl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średnio się znam na krakowskich fundacjach, ale jutro poszperam w internecie :) może ta dziewczyna odezwie się jednak, w końcu tak dużo czasu nie upłynęło więc szanse są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta Fundacja. Jak będę miała więcej czasu to napiszę ładne ogłoszenie i powstawiam je na różnych portalach, aukcjach, forach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie, ale czuje się mocno poirytowana :O !!!! zwierzolub info wysyła na maila lenie teraz proponuje przechowaj ... z tego co się orientuje te dziewczyny byly rownie skrytykowane przez zwierzoluba a teraz ta idiotka szuka sojuszników wśród dziewczyn ... jkas masakra.. potajemne knucie.. a lena napisala, ze przesle nam jak sie zwierz zgodzi... jakas masakra totalna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie wymądrza a jak do niej dzwonila to PSY PRZYWIEŹ DO NAS a teraz wielkce będzie radzić, pomagać.. po fakcie.. wtf :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to miały byc 2 mies. szczeniaki, porzucone przez właściciela.. zegareko, powiem w waszym języku, nie irytuj się bo ci żyłka pójdzie ;-) przechowaj, w zasadzie to chyba skasuj ten post że chcesz posłuchać mojego zdania, bo Cię potraktują jak lenasl wczoraj ;-) Bo tu, kto nie jest " z nami", jest przeciwko "nam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i radzę Ci panuj nad językiem dziecino, bo nie pozwolę się obrażać bez końca. Idiotko to sobie mów do kogoś z rodziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzolub aleś ty durna, kto ciebie chce zniszczyć, ty istniejesz dla nas tylko dlatego, że tu przyszłaś robić za alfę i omegę a wyszło co wyszło. Siedz sobie w tej budce czy okienku z napisem kasa , lataj po internecie na swojej miotle i wmawiaj sobie, że jestes ważna. Zegareko- niech wysyła maile , niech szuka sprzymierzeńców co nam do tego? Znowu napisze to, co już teraz wszystkie wiemy a czego nie uznała za stosowne napisać wcześniej. Wolała budować swój "autorytet" niż udzielić potrzebnych rad. Teraz to ja już mam ją totalnie w dupie bo te jej sekretne maile pokazują jaką jest hipokrytką a sam fakt że dzień w dzień nas tu pilnuje świadczy o patologicznym prostactwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a strasz mnie .. tylko czym??? sądem, policją??? bo nazwałam Cię idiotką?? na ile pójdę? na 5 lat ??? zmien taktyke, bo tylko starszysz sądem, policją, powtórze JA SIĘ NIE BOJĘ, WOLNO MI WYRAŻAC SWOJE ZDADNIE. JESTEŚ WREDNĄ, FAŁSZYWĄ, DWULICOWĄ OSÓBKĄ, KTÓRA W TEJ CHWILI PRÓBUJE NAS SKŁÓCIĆ I SZUKA POKLASKU NA KAFE, BO POSIADA JAKIEŚ TAM INFO... JESTEŚ MEGA ŻENUJĄCA I JEŚLI FAKTYCZNIE MASZ 35 LAT TO TYLKO SAMA SIĘ W TEJ CHWILI OBRAŻASZ TAK SIĘ ZACHOWUJĄC I TAKIE RZECZY PISZĄC. NIKT LENĘ ANI PRZECHWAJ NIE BĘDZIE KRYTYKOWAŁ, ALE TY SAMA ZWAŻ NA SŁÓWKA, BO ZACHOWUJESZ SIĘ GORZEJ NIŻ MÓJ DORASTAJĄCY BRAT . ROBISZ TU TYLKO SYF. GNÓJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GÓWNO MNIE TO OBCHODZI CO SĄDZISZ, KURWA !!!!!!!! tak powiedziałam, bo na taki wiek je oceniłam...! tyle czasu je widywałam...!!! kumasz???!!!! a nie zostały porzucone???? bo co ?? bo wlascicielka byla raz w tygdoniu i wam wmówiła, ze je karmi, a na rękę uwierzyć- co by nie mieć problemu z psami!!! NIE, NIE MYLIMY SIĘ GDZIE PRACUJESZ. INTERENT JEST TAK ZŁOŻONY, ŻE MAJĄC TWÓJ GŁUPI NR TELEFONU WIEM WIELE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzolub a my chcemy ciebie obrażac bez końca i co w związku z tym? jesteś dla nas jak rodzina i dlatego tak po rodzinnemu nazywamy ciebie idiotką - co prawda dziwne to, że akurat twoim zdaniem, tylko w rodzinie tak można nazywać ale ja tam jestem dzisiaj zgodna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko ignoruj jej głupawe gadanie , przecież nikt tutaj jej nie traktuje tak jak by chciała , po co tłumaczysz temu osłowi 100 razy to samo, przecież ona nie rozumie - trzeba wybaczyć zwierzolubowi że dociera do niej tylko tekst, który dotyczy jej wyglądu i oceny prezentowanej tutaj postawy , reszta dla niej jest nieczytelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballaada
czegoś tu nie zrozumiałem, czyli jak psy mają więcej jak 2 miesiące to moga zdychać na mrozie a toz przyjezdza tylko po rasowe i młode. Wczesniej piasała ze mysleli ze to sa mlode jamniki a okazaly sie starsze i nierasowe i czuja sie oszukane. kurwa czytam i nie wierze wlasnym oczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ballada. ja mówiłam już, że ja oceniam je na 2 miesiace około później jakas babka miala znajomosci w tozie, porpsoila mnie o fotke psów- dostała i przekazała ponoc w tozie, ze sa małe jamniczki ... przyjechali na miejsce, oburzeni widokiem psów nie zrobili nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem lekarzem weterynarii aby wiedzieć ile mają. na moje oko tyle miały, nie powiedziałam celowo ze maja 2 miechy aby ktoś je wziął.. ja naprawde uwazalam, ze tyle maja. dziewczyny co przyjechali je oglądał stwierdziły, ze maja około pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kumacie jednej rzeczy, zwierzolub nie szuka sojusznikow. JA SAMA poprosilam by odpowiedziala na moje pytania na temat Rokiego i tyle. Wy nie chcecie sluchac Jej wypowiedzi. Proponowala maila do przechowaj dlatego, ze ta powiedziala, ze wyslucha Jej opinii i tyle.Maila nie przeslalam bo nie pytalam zwierzoluba o to czy moge, ale to co mi napisala , strescilam wam tu na forum, niestety spotkalam sie z krytyka. Jezeli autorka maila powie , ze moge Wam go przeslac to przesle tak ja do otrzymalam i tyle. Obawiam sie jednak , ze po jego przeczytaniu zamiast wyciagnac wnioski znow bedziecie sie rzucac. Tracicie energie na klotnie zamiast skorzystac z tego co juz wiemy, a wiemy jaki jest roki, ile ma lat, w jakim wieku i o jakim usposobieniu sa mlode, mozemy miec ich piekne grupowe zdjecie, ktore bardzo przydaloby sie w ogloszeniach. Gdybyscie nie tracily sily na obrazanie sie nawzajem wiedzialybyscie, ze mozliwy jest dom dla jednego z mlodych i ze to zwierzolub go wlasnie zalatwia. Mozecie sobie myslec i pisac na moj temat co chcecie. Ja uwazam, ze jezeli psy maja znalezc dom to trzeba wspolpracowac i tyle. Widze, ze przechowaj zaczyna miec podobne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzolub moge wyslac Twojego maila zainteresowanym? No i czy moge przeslac zdjecia psiakow, sa super! Jak ktoras z was chce te informacje to niech poda maila i tyle. A jak nie jest zainteresowana to prosze nie komentowac, Foty sa super, psiaki wygladaja bombowo, niestety na zdjeciu w budzie slabo widac Rokiego a ta naprawde jest rownie urodziwy jak maluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda i wciaz utrzymuje ze przesle jak Zwierzolub sie zgodzi. Po prostu nie pytalam ja o to wczoraj, dzis bylam zajeta, pytam tu teraz na forum. Pojawie sie jutro, jak bedzie zgoda to wkleje maila tu albo przesle wam i tyle. Ja nic nie knuje, po prostu zwyczajnie wypytalam o to jaki jest roki jakie ma szanse i jak czuje sie w hotelu bo tu przez te pisane wrzaski takie pytania i odpowiedzi nawet nie przejda. Dostalam zdjecie jak psiaki sie razem bawia, to chyba znaczy, ze lepiej maja w hotelu;) to z kolei znaczy ze nie ma o co sie klocic bo pomimo wszystkich przeszkod po drodze teraz psy maja lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty lena
nie dość że nie wysyłasz ogłoszeń to jeszcze kitrasz zdjęcia które mogą pomóc dziewczynom blizej ci do zwierzolubnej jak się okazuje tez tylko nadajesz wklejaj foty na forum i nie trac czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
kurwa przestancie sie klocic bo nic tym nie wskóracie.....................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty lena
ja tu tylko sobie czytam nie zabieram głosu ale teraz napisze bo szlag czlowieka trafia zwierzolub napisal ze zalatwia dom i juz jej wierzysz w ktorym momencie ona jest bardziej wiarygodna niz te dziewczyny sam fakt ze tam zarbia na swoją wypłatę nie czyni z niej lepszej ona tutaj sabotuje mąci i bardzo źle wpływa na tutejsze nastroje ty jak się okazuje tez nic nie pomagasz bo jestes zbyt daleko i z tego powodu dalas sobie wolne zaczynasz moralizowac pouczac one tutaj juz takie mają ten etet na forum juz zajety znajdx sobie inny bardziej powazny a teraz najlepiej się obrax sorry ze zabieram miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie lena wyslij nam zdjecie psiaków, bo to nam wiele ułatwi. ale o to musisz spytac zwierzoluba czy nam przeslesz? bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
lenasl.. ja tez jestem z daleka, Ty slupsk, ja gdansk.. a jakos nie przeszkadza mi to we wklejaniu ogloszen.. wiec nie mow ze nie mozesz nic zrobic bo mieszkasz daleko. przeslesz nam te zdjecia czy najpierw musimy przeprosic i blagac na kolanach zwierzoluba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ze Szczecina i mi też to nie przeszkadzało w umieszczaniu ogłoszeń! Nie dałam ogłoszenia w Szczecinie tylko w województwie małopolskim, śląskim i podkarpackim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
zaraz mnie szlag trafi, jakas glupia baba na innym topiku pisze ze jej pies jest chory, przewraca sie, nie je nie pije a ona mu gripex podaje! najpierw czekala z pojsciem do weta teraz niby dostal zastrzyki a ona dalej go po swojemu leczy bo jej kasy szkoda na weta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to zdjecie zwierz przesłał Tobie Leno, masz je więc jak możesz to nam je prześlij, bo przecież nie jest ono chyba tylko dla Twojego oka.. tym bardziej, ze nie dajesz tu ogłoszen i jesteś tu ostatanio rzadko, bo massz dziecko i w ogóle :( .... więc nam prześlij i nie rozumiem po co musisz pytac o zgode zwierza ?:O w takim razie po co je slała ??? nie rozumiemt ego .. hbj - no psu gripex, ludzie są popierdoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia od zwierzoluba są pewnie objęte prawami autorskimi ;) Jeszcze by nam sprawę wytoczyła o wykorzystanie zdjęć psów bez jej wiedzy i pozwolenia. W końcu mamy ACTA ;) A tak na serio to uważam że zdjęcia bardzo by pomogły, ale nie wiem czy zwierzoluba stać na taki gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×