Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość hbjkh
mial paraliz polowy ciala, potem mu przeszlo a w kazdej chwili moze miec mocniejszy udar i umrzec. a ja wiedzialam. wczoraj pol dnia przeryczalam i czulam niepokoj i bylam pewna ze cos strasznego sie stanie i tak jakos w myslach mialam dziadkow. no mialam tak wczoraj!!!:o kuzzzzzwa wszystko na raz!! ta je***Na wlascicielka!! musimy cos wymyslic ale w tozie dostali pismo ze ustnie sie zrzekla? i podpisane przez nia? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hbhjk to jest Twoje dziecko czy piszesz o dziecku w szpitalu gdzie jesteś pielęgniarką? bo to jakiś horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem na Twoje pytanie ale jestem porażona tym co piszesz o dziecku.. w tozie mają pismo w którym jest oświadczenie, ze właścicielka zrzekła telefonicznie, obawiając się kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hbjkh - bądź dzielna , nie chcę pisać banałów dlatego tylko tyle:-( zegareko - jutro nowy dzień, będę tu znowu Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka sie kokosi :)
hha ale jaja :) wiedzialam,ze tam bedzie!!! zegareko,ja wiedzialam,ze bedzie du pa z tego wszystkiego;):D komus gdzies tam kiedys pisalas,ze rodzice cie poparli, teraz masz lipe-ktos dobrze mowil,ze twoi rodzice nie beda zadowloleni jak sie dowiedza:D a taka przemadrzala bylas, ą i ę! a teraz masz babo placek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właścicielka chyba nie zdaje sobie sprawy, że to co zrobiła zegaerko uratowało ją i przed karą za znęcanie a pieskii przed smiercią, teraz po trzech tygodniach przypomniała sobie że ma psy? ciekawe dlaczego zaraz , następnego dnia nie biegała po wsi , jest jej wstyd że wszyscy dowiedzieli się jaka jest naprawdę . Czy ona nie rozumie, ze autorka nie tylko pomogła psom ale i jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haskiiiieeeeee jestem
mysle,ze ktos wlascicielce podpowiedzial,co teraz ma robic. skoro tak sie rzucac zaczela. nie ma innego wyjscia,jak olac ja. niech gada, przyjdzie raz drugi i da sobie spokoj. rodzice i tak juz wszystko wiedza, takze wrazenia na nich to nie zrobi. swoja drogo, niezlych autorka ma rodzicow. tak wyzywac i drzec sie na swoja corke? przeciez to jakas baba, ktora gdzies miala los psow, nagle sie obudzila,ze chce je spowrotem:D smiech na sali. ale zgadzam sie z kims tam na gorze, autorka taka och i ach, a co do czego to lipa jak 150 wyszla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzolub nie udawaj ze ciebie nie ma bo wiem że tu podglądasz i kombinujesz,tylko odezwij się bo mam pytanie co do etyki twojego postępku, zastanawiam się czy nie przekroczyłaś granicy której pracownikom tozu nie wolno przekroczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka ma 20 lat i zrobiła dokładnie tyle ile może zrobić dziewczyna w jej wieku, lipa nie wyszła bo psy żyją ! a ex właścicielka jeszcze nie wie co to są kłopoty skoro budzi temat zmożonych psów i myśli, że je może wziąc spowrotem i koniec bajki:-) ktos nagadał jej totalnych bzdur a zapomniał dodać że psy na jej oczach odwożono a ona tylko miała jednopytanie " czy zapłaci mandat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzolub od tygodni tu siejesz syf i nagle cie wywiało> odezwij się , musisz sie czegoś dowiedzieć bo zyjesz w błogej nieświadomości a mi b.zalezy aby zmienic ten stan i zmieść zawistny usmieszek z twojej paszczy. Zajrzę tu specjalnie dla zwierza za dwie godziny bo teraz musze zasiegnąc pewnej informacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haskiiiieeeeee jestem
ehhh a ty znowu podjudzasz, jestescie okropne!!!! zawistne! chamskie! po zlosci kazda kazdej robi! skad wy sie bierzecie? nie zal wam zcasu? tracic energii na jakies pomowienia, niedopowiedziane slowa, bawienie sie w detektywa? myslalam,ze z tego sie wyrasta.... napisalas,ze zwierzeta zostaly zabrane z mrozu, z tego co doczytalam, najstarszy pies, jest nadal na zewnatrz przy budzie, tyle,ze w innym miejscu,a maluchy sa w hotelu. jesli sie myle, prosze mnie poprawic, tyle tych stron jest,ze ciezko wszystko naraz przeczytac. mysle,ze powinnysicie zajac sie czyms innym,niz dogryzanie sobie. czas dorosnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amijestzalautorki
szczerze. zrobiła tyle, chciała dobrze i ma za swoje. nie jestem na biezaco ale czytalam ostatanie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hasski
następna czy ciąge ta sama?;-) niby neutralana a coś za bardzo przeżywasz, sprytna to ty nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że kierownictwo lidla i kierownictwo tozu z przykrością usłyszy z jakimi ludzmi współpracują - są bilingi która do której napisała smsa i wydruk dobrych rad- to na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
dziewczyny jakby co to jestem i tu i na mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
kostko i powiem tak wyslijcie mi maila na skarabeusz16@buziaczek.pl bo pogubilam sie w adresach a chce wam cos napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się dzieje. Ja wiem tyle co rano mi pisała zegareko. Potem miałam awarie w domu, i w sumie dopiero co weszłam. Jak coś wiece dziewczyny to piszcie na email pliss!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasmniegoni
topik zgłoszony do usunięcia. nic więcej PROSZĘ tu nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik 11
co z była wlascicielką psów? powiemtam rozmawialas z nia? co z Rokim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczyca200
nic co ma i będzie miało związek z tą sprawą nie bedzie tutaj na pewno opisane. temat zgłoszony do usnięcia. zadna z dziewczyn nie będzie się ttuaj wypowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keefetarianka
Dziewczyny i jak sprawy sie potoczyły? Czy to co napisała powiemtak jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim usunicie
podsumowanie Była właścicielka uciekła przed mrozami zostawiając na pastwę losu Rokiego, przymarzniętego do łańcucha bez szansy na ratunek i 3 małe psy bez miejsca na ukrycie się przed zimnem. Małe psy miały więcej "szczęścia" mogły żabrać o coś do zjedzenia. Roki porzucony przypięty do budy( co za koszmar) bez słomy, koca , czegokolwiek...nikt nie widział krzywdy tych psów ,dom oddalony. Pojawia sie dziewczyna, mądra, wrażliwa i odważna. Nie jest obojetna na cierpienie tych zwierząt. To nie właścicielka zwierząt zabezpiecza je przed śmiercią ale za to zgłasza pretensje że dziewczyna je dokarmiała. A prawda jest taka, że ona ich nie dokarmiała ona je karmiła! Czytaliśmy z zapartym tchem jak działa i wbrew przeciwnościom doprowadza do przewiezienia psów pod opiekę ludzi, którym nie jest obojetny ich los. Gratulacje dla Rodziny !mają tak wspaniałą i odważną córkę , gratulacje dla całej wsi bo przecież tutaj żyje i tu się wychowała. To przynosi splendor wszystkim mieszkańcom bo nikt , kto myśl rozsądnie nie stanie przeciwko DOBREMU CZŁOWIEKOWI a niewiątpliwie okazała się nim autorka. Nie ona jest winna całej sytuacji. Zawsze najpierw jest akcja a potem reakcja. nawet jak usuną ten top , cieszymy się, że moglismy spotkać taką charyzmatyczną dziewczynę. O głupich wypowiedziach nie wspominam bo zasługują jedynie na ignorowanie. My wiemy, że zwierzęta tak samo ak ludzie czują ból, głód i zimno, Cierpią bo człowiek zgotował im taki los. Powodzenia autorko! mamy nadzieję że spotkasz sie z mądrością ludzi którzy będą oceniac Twoją postawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×