Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

niewidomy-związek

Polecane posty

Gość materialistka z autorki i tyle
,,wy sie nie żeńcie bo małżeństwo to niedurna komedia romantyczna.Coś się stanie partnerowi/partnerce to kopniecie w d**ę bo szpilek nosic nie może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ile ja mam lat ? Właśnie pamiętam twój nik ale z racji ze mam słabą pamięć :P nie pamiętam wszystkich informacji które mogłaś przechwycić niczym agentka Cia :P w jednej z książek o Dzejmsie bondzie :D Więc... no napisz :D no.... Czysta ciekawość przemawia przeze mnie :) to chyba nic złego. I dam Ci spokój na wieki wieków amen, jak mawiał ksiądz na mszy. No i widzisz :) warto rozmawiać. Jesteś wierząca ? Chodzisz do kościoła ? Jestem za zasada oko za oko :P a ty skąd jesteś ? No kaman :P http://Kinky.powiedz.to :classic_cool: "traktuj mnie poważnie bo jestem niepoważny" 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś młodszy ode mnie :P Ale nie pamiętam dokładnie czy w ogóle napisałeś ile masz lat..22? 23? a ja jestem z Dolnego Śląska. Mieszkałam we Wrocławiu kilka lat. Często tam bywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś koło tego :P jezu kobieto :D jeśli moje słowa nie działają na ciebie to moźe trud włożony w każdy post, skłoni Cię do tego szczerego wyznania :P Piszez telefonu, mam krzywe grube palce i muszę sie za każdym razem męczyć z wpisywaniem tego głupiego, tych głupich dwóch słów w kodzie zeby Ci odpowiedzieć. Czy to nie zapawa o romantyzm? Napisz to sie odwale na wieki.. No chyba ze Ciebie bawi taka psychiczna presja :P wywarta na mnie.... Sadystka z włosami na nogach :D lubię tak :P to nic złego. Nie sadysfakcjonuje mnie ta tandeta wciskana przez mtv :P wiem co dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ktoś z publiczności napisze ile ma lat..... Taki zadość uczynien :P wobec mojej męskości.... Mimo ze mały to i tak ma uczucia.... Tzn moja meskość :D ma uczucia. Hmm.... To napisz chociaż w jakiej dzielnicy pomieszkiwałaś przez ten czas :) mała sadystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech Cię... Z reszta nie ważne. Ty myślisz ze jaja se robię, po części to moja wina bo lubię robić jaja ale serio chciałem sie czegoś dowiedzieć o tobie. Ale nie... :( nie przejmuj sie mną :( nie pierwszy raz dostaje kosza.... W szeroko pojmowanym pojęciu :P tego słowa.... :O http://Kinky.powiedz.to :classic_cool: "traktuj mnie poważnie bo jestem niepoważny" 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z natury opiekuńcza i troskliwa, lubię o kogoś dbać, ale nie wiem czy dałabym radę związać się z taką osobą. Myślę, że ludzi, którzy są w takim związku łączy bardzo silna więź, trzeba kogoś bardzo mocno kochać by odważyć się na coś takiego. To ogromna próba. I nie mówię tu o sytuacji gdybym np była w związku i mój partner straciłby wzrok nagle, bo w takiej sytuacji nie zostawiłabym go na pewno. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d4aa302dfdaa73d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdBo
Takich związków powinno być jak najwięcej. Uczmy się KOCHAĆ nie obawiając się trudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy mówi że by nie zostawił a jak przychodzi co do czego to 99% wielce kochajacych i deklarujacych by to zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdBo
A jak ktoś szuka takiej osoby (np.niewidomej) to gdzie ją może znaleźć ? Rozwodnik (39lat).... prawie 3 lata myślałem o tym a teraz szukam i nie wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12222222222
Wiem coś na ten temat... tak się składa, ze sama jestem w związku z osobą niewidomą i przez ten czas od kiedy ze sobą jesteśmy (już niedługo minie nam 7 miesięcy) zauważyłam, że on może zobaczyć i czuć więcej, o ile się nam to wydaje. To jest w ogóle przepiękne. Myślę, że jakbym się związała z osobą widomą to bym się inaczej czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×