Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Q stara raszpla

O której wstajecie do pracy????? Bo ja..........

Polecane posty

Gość no nic jak mus to mus
;) tylko ta zime przezyj, a tak to moze od wiosny chociaz te 2km rowerem?albo cala droge skuterem?skuter nie pali duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praco*&choliczka
4:30 od 2 lat. od poniedzialku do soboty praca d 6 do 18 ... cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak miałąm__
i byłam zatwardziałym przeciwnikiem motoryzacji. A ta niedogodność zrewidowała moje podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drggey
wstaje o 6 a do pracy mam 3 minuty drogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa koty, dwa i pół
Wstaje tak po 8, mam na 10 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pracę dwu zmianową. w tym tyg będę wstawała przed 5:00, do pracy mam na 6:00, autobus 6:35 w pracy będę ok 6:45. Przystanek spod domu, ale jak wysiądę to idę do pracy bite 5 minut. Za tydzień będę miała na 11:00 to ratuje mi życie bo mogę trochę pospać. Współczuję tym, którzy ciągle mają na ranne zmiany i muszą bardzo wcześnie wstawać, rok tak funkcjonowałam i zawsze byłam niedospana, zmęczona http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d4aa302dfdaa73d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d4aa302dfdaa73d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmkmk
od poniedzialu do soboty o 2.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmkmk
tzn z niedzieli na poniedzialek juz. to jest dopiero zycie prawda?! kurwa nie dosc ze trzeba wpisywac te literki to jeszcze ledwo je widac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi08
Witam ja wstaje do pracy o 3.45. Mam na 7:30, ale codziennie dojeżdżam ok 70 km pociągiem i wracam do domu średnio o 18 a do tego weekend w weekend studiuję. Nie potrafię się przyzwyczaić oraz ułożyć dzień tak żebym miała czas dla siebie. Przyjeżdżam, obiad, mycie i spać. Brakuje mi jeszcze czasu na naukę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgg, ale to żałosne
o kurwa... jak czytam wasze historie, uświadamiam sobie, jakie mam fajne życie. wstaję o 7.10, mam na 9, o 8.30 wychodzę do metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brazowych oczu
zalosne, a gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wstawałam o 3:00, teraz 4:30... Zmienię pracę być może niedługo i o 5:30 będę wstawała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie o 8, raz lub dwa razy w tygodniu muszę wstać o 6 i jest to dla mnie koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbnskB
Mam pracę dwuzmianową na 08.00 lub na 11.00 jak mam na 08.00, wstaje 04.45 o 05.35 wychodzę z domu dojeżdżam ok. 60 km + idę jeszcze 20 min spacerkiem. jak mam na 11.00 wychodzę z domu 08.55 wracam o 21.00 :/ pracuję już tak 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi08
Pracuję w budżetówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyJoy
we wtorek wstałam o 4 30 bo jechałam na konferencje do innego miasta pociągiem, ma-sa-kra. Na szczęście wi fi w pociągu i na lapku siedziałam na http://toster.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11
teraz mam wakacje od szkoły ale w roku szkolnym wstawałem poniedziałki 9:00 wtorki 6:00 środa 8:00 czwartek i piątek 6:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko jak wy to robicie? ja w maju 2017 musiałam wstawać o 4:30 do pracy - koszmar!!!! wychodziłam o godzinie 4:50, bo o 5:05 już miałam busa ;/ jechałam nim koło 25 minut - wysiadałam około 5:30 przeszłam ze 200metrów i musiałam poczekać na ochroniarza aż mnie wpuści, potem iśc się przebrać i w pracy byłam tak gotowa na 5:45 (zaczynałam o 6) to był DRAMAT. oczywiście przed nie jadłam nawet śniadania, ani nie robiłam go sobie do pracy (pracowałam jako kelnerka śniadaniowa miałam jedzenie za free) jakby nie to to bym musiała wstaać minimum 10-15 minut wcześniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stazu wstawalam o 7:20 7:40 wychodzilam z domu, bo o 8 mialam staz (20 min spacerkiem) to bylo idealnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpię do której chcę. Państwowy styl życia. ;] Dzięki wam i PISowi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spechjjnjmbhjmn
Wstaje o 8 rano, z domu wychodze ok 9. Pol godziny autem i o 9.30 jestem w pracy :) o 17 wychodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zmieniłam prace w grudniu, wszystko zmieniło się na lepsze oprócz zarobków. Jednak mam duzo bliżej, wstaję o 6.20 i mam godzinę na wyszykowanie. 7:25-30 wychodze z domu. a od wrzesnia popołudniówki, więc jeszcze dłużej pośpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja o 5:50 do Szkoły. Przystanki blisko ale jadę 50 minut, a gdy pada śnieg to 2 h. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×