Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DYDUSIAAA

weź ojcze sznur i powieś się a z mojej chaty wynoś się... piosenka o 3 córkach i

Polecane posty

Gość gość
noj tatus cale dziecinstwo mi spiewal ta piosenke, bardzo mnie zawsze wzruszala. jest naprawdę piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dobrzy ci wasi rodzice, dzieciom od kołyski śpiewają o wieszaniu się, ja pieprze, a może jeszcze winni kupić sznurek i pokazać jak się wiesza i jak wisielec wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:19 a w wisielca grać umiesz? Państwa-miasta, statki i wisielec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprze, co ich rodzice nauczyli, a jak się pieprzyć i roić bachory to też wam pokazywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terkow
Która matka , babka czy ojciec śpiewa maluchowi w ogóle ??? Mam 66 lat i zawsze mnie ta piosnka śpiewana przez mame lub tate wzruszała i na nią jedynie czekałam . A dzis gremliny , wiedżminy strachy straszniejsze od najstaszniejszych moich dziecinnych strachów i w jakiej rodzinie dzieci mordują swoich rodziców ? Odpowiedz jedna z drugą sortującą tematykę < dla dzieci > dla dorosłych > Ano z takich gdzie zamiast piosnki dają dzieciuchowi pilot i < włącz sobie bajkę > < Pora na baję > Auyentyczne Nie wymądrzajcie się niby matki i nie chrońcie głupio maluchy bo e dzisiejszym zabójczym , nienormalnym świecie usłyszycie od trzylatka , że się ożeni z Kaśka ze żłobka lub za pare miesięcy będa mieli z Anką dziecki i opowiedzą ze szczegółami jak to się owo dziecko < robi > Lepsze to dzisiejsze bajki czy dawniejsze piosnki >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii

A była jeszcze taka piosenka o sierocie babcia nam śpiewała . Pamiętam tylko faragmęty że idzie ta sierota nad grób matki i płacze " kto tam po mojej mogile tupie , to ja matulu wasza córka weźcie mnie do siebie.  Idź do swojej macochy niech ci koszulę upierze, jak ona mi pierze to mnie do wody bierze ' tyle pamiętam ktoś coś więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×