Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaśka_1987

PIERWSZY TEST CIĄŻOWY POZYTYWNY, DRUGI NEGATYWNY?

Polecane posty

Gość Marta12345678
Jestem cztery miesiace po porodzie. Jeszcze nie mialam @ po po urodzeniu pierwszego dziecka. W piatek zrobilam test ciazowy, wyszedl pozytywny. Zrobilam go poniewaz dwa tygodnie wczesniej mialam podejrzane plamienie i wydawalo mi sie, ze moglo to byc zagniezdzenie. Po dwoch dniach, czyli dzis zrobilam drugi. Druga kreska jest jasniejsza niz w piatek. Spanikowana ruszylam na podboj internetu i wtedy mnie olsnilo, dzis robilam z ktoregos kolejnego moczu, a ze bardzo duzo pije i czesto chodze do toalety, bo karmie piersia to sie sprawa rozwiazala. Wiec pamietajcie aby robic sikacza z porannego moczu :) a dla ciekawskich - tak planowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1109
Cześć dziewczyny, Zrobiłam przedwczoraj z samego rana test ciążowy. Były dwie kreski z tym, że ta druga jakaś taka jaśniejsza trochę. Dzisiaj zrobiłam test po południu i wyszła jedna kreska.. Chce mi się wymiotować, szczególnie jak jadę samochodem, wszystko mi śmierdzi, mam huśtawki nastrojów, dzisiaj delikatnie pobolewało mnie podbrzusze... W poniedziałek idę na betę i do gina, ale denerwuję się strasznie, powiedzcie mi proszę co o tym myślicie... Dodam jeszcze, że jestem ciągle śpiąca, blada i w ogóle wyglądam jakby mnie z krzyża zdjęli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobna sytuacje. Jeden test z druga blada kreską,2 pozostale testy negatywne. W ciązy pewnie nie jestem,ale jutro dla uzyskania 100% pewnosci ide do lekarza. A robiłas testy tej samej czulosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi 9 dni spóźnia się @. 2 dni temu robiłam test, negatywny. Nie wiem co myśleć.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zrobi,łam dwa testy i wyszły pozytywnie z tym że nie mam żadnych objawów co do ciąży tylko od czasu do czasu brzuch zaboli jak na miesiączke. Ostatni raz miałam okres 15 listopada, dodam ze przez ostatni rok mam skąpe miesiączki. Czy to możliwe że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie tydzień temu robiłam test ciążowy wyszły 2delikatne kreski. Na 2dzien mocniejsze. Po tyg zrobiłam znowu i nic nie wyszło.. Dodam ze od ostatniego zbliżenia mina miesiąc.. I ze od 3tyg biorę tabletki hormonalne. Możliwe ze przez tabletki wynik pozytywny byl nie prawdziwy?? Jestem zdezorientowana. Mam juz 2coreczki. Ale przy kazdej jak się pojawiła kreska to nie znikała. Nie miałam żadnych krwawień, wiec poronienie nie wchodzi w grę. Co sadzicie? Mogę byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nadziei
Witam, mam dziwną stację. W piątek rano robiłam test o czułości 10 wyszedł pozytywny (2 blada krecha), powtórzyłam w sobotę i niedzielę test o czułości 25 i wyszły negatywne. Za to znów zrobiłam test w poniedziałek o czułości 10 i wyszedł pozytywny (2 blada krecha i inna firma). Co sądzicie? Chcę się umówić do gina ale martwię się że za wcześnie i strasznie brzuch mnie boli tak jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W prawidłowej ciąży beta hcg musi się min podwoić w przeciągu 48h. Więc powiedzmy że w niedzielę byłoby 20 mln zakładając że w piątek była dolna granica czyli 10. Ale dzisiaj w poniedziałek test o czułości 10 powinien pokazać już gruba kreskę a 25 blada. Wizyta i lekarza na tym etapie nic nie wniesie. Zrób test z krwi ale radzilabym go powtórzyć po 48h z racji ze testu nie wykazywała przyrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nadziei
Dzięki za odpowiedź. Staramy się o maluszka ale pewnie testy robią mi psikusa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat. Są tu osoby jeszcze które miały test pozytywny A na drugi dzień negatywny? Ja tak mam. Nie wiem co myśleć. Elena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Hej. Ja tak mam.... zrobiłam test w 27 dc. Druga kreska słabo widoczna. Dzisiaj dzień spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny:( ta sama firma testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
@ nadal nie ma. Dzisiaj zrobiłam całkiem inny test, niby bardziej czuły 10 ale też jedna krecha. Nic nie czaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na betę z krwi gośćAnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Niestety ale nagle przestałam czuć że jestem w ciazy... minął ból piersi, bolał strasznie brzuch, 4 dzień po spodziewanej dostałam plamien A później krwawienia.... Nie wiem jaka była przyczyna. Za miesiąc możemy znów próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ren244

Hej. Ja mam 45 dzień cyklu. Pierwszy test z dwoma kreskami ale druga taka jaśniejsza. Drugi zrobiony za dwa dni (innej firmy) negatywny.. 

Nie wiem co myśleć.. Mam mdłości, często oddaje mocz, mogłabym tylko spać. Pobolewa mnie brzuch i podbrzusze.

Co o tym sądzicie? Może być ciąża? W piątek mam wizytę u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscAnia

Myślę, że może to być ciąża. Każdy organizm inny. Ja po ostatnim jestem załamana... były dwie kreski nagle jedna:( . Tobie życzę dwóch kreseczek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi122

Ja zrobiłam wczoraj test i miałam dwie kreski co prawda jedna ledwowidoczna ale jest dziś zrobiłam kolejny i wyszedł negatywny dodam że testy są różnych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×