Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaśka_1987

PIERWSZY TEST CIĄŻOWY POZYTYWNY, DRUGI NEGATYWNY?

Polecane posty

Gość Jaśka_1987

Witajcie Mam pytanie, wczoraj robiłam test ciążowy, i wyszła II kreska, lecz delikatna, nie ukrywam że byłam w szoku - oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu :). I dzisiaj znowu zrobiłam rano i wyszedł wynik negatywny :(. Co to może oznaczać? Dodam że od paru dni czuję się okropnie senna, śluz mam koloru mlecznego, jestem rozpalona cały czas. A wczoraj jak mąż mi nalał rosołu to chyba z odległości 10 m czułam zapach prawdziwego ciasta wiejskiego na makaron, także wygląda na to że zaczynam być wyczulona na zapach, a ten makaron zawsze kupujemy i nigdy wcześniej go tak nie czułam. Powiedzcie mi co to może oznaczać? I jeszcze dodam, że wczoraj test zrobiłam po 8 dniach od współżycia, a wtedy miałam dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
testy tej samej firmy czy różne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka_1987
Tej samej firmy właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A testy były różnych firm i czułości? Bo 8 dni od stosunku to bardzo szybko. I jeden test może wykryć już ciąże a inny jeszcze nie. Kiedy masz mieć miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
skoro tej samej to widać pierwszy był błędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka_1987
A w niektórych artykułach wyczytałam że mimo iż wyjdzie nie wiadomo jak jasna kreska to i tak jest to ciąża, tylko że ten wynik negatywny dzisiaj mnie zmartwił :( i nie wiem czy są takie przypadki że okazało się iż nie jest to ciąża. Nawet mąż wczoraj tą krechę widział, więc nie były to nasze schizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka_1987
8 lutego się spodziewam, z tym że był to test który mogłam po 6 dniach od stosunku wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
proponuję jeszcze odczekać i zrobić za jakiś czas kolejny test. 8 dni po to bardzo wcześnie. jeśli pierwszy test mówiłby prawdę to na kolejnym kreska powinna być wyraźniejsza a nie znikać. powtórz test za kilka dni -najlepiej 14 dni po stosunku. A okres kiedy ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
nie, testy nie są do stosowania 6 dni po stosunku ale do wykrywania 6 dniowej ciąży. A hcg czyli to co wykrywają testy zaczyna się wydzielać po zagnieżdżeniu zarodka w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawowy blad : myslicie, ze mozna probowac test 6 dni po stosunku??? OTOŻ NIE! tu chodzi o 6 dni OD ZAPŁODNIENIA! a to co innego - do zapłodnienia nie dochodzi tego samego dnia kiedy jest stosunek!!! dlatego test najlepiej robic ok. 14 dni PO STOSUNKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wcześnie robisz testy. Cierpliwości , wiarygodne sa w dniu miesiączki nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dodam że od paru dni czuję się okropnie senna, śluz mam koloru mlecznego, jestem rozpalona cały czas." A może ty chora jesteś, a nie w ciąży? Poza tym te takie szybkie testy to trochę bywają złudne, bo przecież w ogromie przypadków dochodzi do samoistnego poronienia w trakcie pierwszej miesiaczki. Poczekaj jeszcze kilka dni i zrob taki po 14 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka_1987
Nei - nie nie, nie jestem chora :). Jakbym była chora to czułabym że mięśnie mnie bolą i rozłożyłoby mnie. Więc na pewno nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
a może sie wkręcasz. siła pragnień jest ogromna czekaj do terminu okresu i powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj, zrozum ze naprawde robienie tetsu ma sens najwczesniej w dniu spodziewanej @ i teraz na jakies nie wiadomo jakie objawy jest jeszcze za wczesnie, i to bardziej pewnie twoja podswiadomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka_1987
Nie to że się wkręcam, bo wiem że zaszkodzę sobie, ale sam fakt że wczoraj mi wyszła licha II krecha. A wiadomo kto chce mieć dziecko - to się po prostu stara :) Tak jak ja. A niektórzy chcą za wszelką cenę mieć i wtedy może być ciężko... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
cóż ciąża a potem wychowywanie dziecka uczy nas cierpliwości. teraz nie umiesz się doczekać na wynik starań a potem będziesz musiała czekać na kolejne wizyty a czas nie przyśpieszy. W kazdym razie wyjścia nie masz czekać trzeba. Oby owocnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka_1987
Heh... Oby :) ale nie dziękuję żeby nie zapeszyć :). Napiszę jak będzie w okolicach @ - na czym sprawa stanęła :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica_mała_82
Hej Jaśka 1987! I co z @, dostałaś?! napisz, bo mam taką samą sytuację i już nie wiem co o tym myśleć. Mi się spóźnia 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka_1987
Witajcie. Niestety dostalam @ 5 lutego, ale teraz w weekend znowu staralismy sie ;). W tym miesiacu zaczelam stosowac testy owulacyjne, oraz zaczelam lykac wiesiolek, folik oraz Castagnus (ze wzgledu na wysoki poziom prolaktyny). Rowniez odpisze czy tym razem sie udalo :). Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisica_mała_82- a robilas test ciazowy? Jak okres Ci sie spoznia 4 dni, to koniecznie test musi byc :). Daj znac jak wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testu owulacyjnego... jestem w 24tc. testy robiłam zgodnie ze sztuką i w tym mc w którym zaszłam w ciążę wg testów w ogóle nie miałam owulacji :P taka złośliwość rzeczy martwych :P życzę oczywiście powodzenia ale jednocześnie przestrzegam że te testy nie zawsze są wiarygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 13
witam wszystkich ja mam pytanie okres spuznia mi sie juz 4 dni zrobilam test wczoraj i wyszedl pozytywny z delikatna kreska ale jest a dzsiaj niestety zrobilam test tylko ze z innej firmy i wyszedl negatywny myslicie ze zrobiłam za wczesniej ? czekam na wasze rady ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Laski no ja widzę też w temacie... Ogółem jestem dziś jestem w 26 dniu cyklu... Wczoraj koło 14:00 zrobiłam test, ale nie płytkowy, tylko paskowy "wyszły 2 kreski" :) i nie wydaje mi się mam ten test przed sobą - mąż też stwierdził, że są 2 kreski. Po 30 minutach zrobiłam kolejny test (tej samej firmy) aby się upewnić - NEGATYWNY! Jak to? No, ale ok dziś na pierwszy mocz zrobiłam kolejny tj.trzeci (również tej samej firmy paskowy) i znów negatywny!!! Po jakimś czasie zrobiłam czwarty w akcie desperacji (już inny - tym razem płytkowy) OCZYWIŚCIE NEGATYWNY! No i kupiłam pre-test płytkowy NEGATYWNY. :( Ehhhh ręce mi opadają. Czy test może wyjść raz pozytywny a reszta negatywne? Nie mam już sił, nie wiem co myśleć - jestem załamana i nie wiem czego się spodziewać. Chyba tylko w czwartek albo max w sobotę przyjdzie nieszczęsna @ ... Miałyście podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam pozytywny test ciążowy. Testy dostępne w każdej aptece. Nie interesuje mnie po co to komu. Gwarantuję dyskrecję i pełną anonimowość. Płatność przelewem, wysyłka Pocztą Polską w możliwie najmniej naruszonym stanie w oryginalnym opakowaniu. Wysyłka w kopercie bąbelkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja właśnie zrobiłam test i pierwszy wyszedł pozytywnie lecz kreska jest słaba ale razem z mężem ją widzieliśmy. Więc na drugi dzień zrobiłam następny test i wyszedł negatywny. Nie mam żadnych objawów ani nic z tych rzeczy, Tylko tyle że 3 dni z rzędu było mi troszkę nie dobrze więc postanowiłam sobie zrobić test. No i jestem trochę załamana bo mnie wiem co myśleć teraz mam. Może mi coś podpowiecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mialam 11po ow mialam slabiutka kreske, potem 12po znow slabiutka, a potem zaczelo sie poronienie, plamilam dlugo a potem juz poszlo. Tak jak czytalam na forach to duzo dziewczyn ma samoistne poronienie i dlatego niewarto testowac tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ja zrobiłam test 2 tyg po stosunku i właśnie nie wiem co myśleć o tym. Zostało mi czekać do @ i potem zrobić kolejny chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2tygPO
To właśnie WCZEŚNIE. Wiele ciąż jest ronionych samoistnie w okresie planowanej miesiączki. Dlatego powinno się testować PO terminie planowanego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×