Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Intrygant

Stymulator pod ubraniem

Polecane posty

Gość mariner
Nie znasz inwncji kobiet! na allegro sa takie "cesarskie kulki".Wklada sie to w cipke i z tym chodzi.Kulki stymuluja delikatnie rozne wrazliwe punkty w pochwie i daj kobiecie czasem orgazmy w ilosci "n" w ciagu dnia. Ty tego nawet nie dostrzegasz a ona wciaz podniecona i najarana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
ta chyba podrażniona nie podniecona w nocy mąż nie wejdzie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik klak max
są do ćwiczeń a żeby efektywnie je wykonywać to trzeba chodzić. I właśnie chodzenie jak najenergiczniejsze albo chociażby swobodne zmusza do zaciskania pipki żeby kulki nie wypadły daje najlepsze efekty. Małe dreptanie po domu daje ograniczone efekty, jest oczywiście lepsze niż brak ćwiczeń, jest jak najwłaściwsze na początek. Ale jak już trochę się wprawi to dodatkowy dreszczyk ryzyka przy chociażby krótkim wyjściu poza dom (długo raczej się nie utrzyma, zaciskać trzeba nawet jak się stoi). Najostrzejszy wariant to wyjść na spacerek - np do kisku, tuż tuż za róg, bez majteczek pod sukienką. Chwila nieuwagi i może być upsss i stuknięcie w chodnik. Wtedy po prostu trzeba udawać że to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Niewinna: Nie musisz przecież iść na długi spacer... I przecież możesz założyć też majteczki dla większego bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to za nowosć?? ja sobie czasem śmigam z wibrującym jajeczkiem:D to są doznania:D ale ten stymulator mnie zaciekawił, przynajmniej gwarantowane ze nie wyśliźnie się w najmniej odpowiednim momencie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
TE CESARSKIE KULKI ZOSTALY WYMYSLONE PIERWOTNIE PO TO ABY POBUDZAC POCHWE ANIE CWICZYC MIENIE kEGLA CHOC W TYM OSTATNIM BARDZO POMAGAJA.iDEA JEST TAKA ZE IDAC NALEZY LEKKO KOLYSAC BIODRAMI ,WTEDY KULECZKI KTORE SA W WIeKSZYCH KULACH lekko uderzja w scianki stymulujac scianki pochwy w mily i delikatny sposob.NIEKTORE KOBIETY DOZNAJA OD TEGO NIEKONTROLOWANYCHORGAZMOW. WZMACNIAJAC PRZY TYM MIESNIE POCHWY.Kiedys mialem taka prtnerke co uzywala tych kulek.POTRAFILA MNIEDOPROWADZIC DO SZCZYTOWANIA ZACISKAJAC TYLKO POCHWE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@campini i kwiatuszka: wychodzilyscie z zalozonym takim jajeczkiem na dwor, do pracy, do sklepu? Udalo Wam sie osiagnac wtedy orgazm? A moze stosowalyscie tez kulki analne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulalula987
zaciekawiło mnie to baaardzo...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod wpływem wczorajszych wpisów wzięłam dziś jajeczko do pracy, zaraz sobie je zaaplikuję i bedzie mokrooo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulalula987
campini* bardzo, bardzo ci zazdroszczę tej niewątpliwej przyjemności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobraSuka20
ja bym poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa12321
ja bym poszła na pewno....oj, ale mi się ten pomysł podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Campini: Jak długo potrafisz wytrzymać z jajeczkiem w środku? Czy udało Ci się w taki sposób osiągnąć orgazm? Czy potrafisz z nim chodzić? Przesłałabyś jakieś zdjęcie... Do reszty dziewczyn - pora więc chyba udać się do sex-shopu i rozpocząć prawdziwą zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
kulki sa mniejsze od jajeczka i dyskretniejsze choc jajko cieszy sie naprawde spora furora na allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky 33
hej *campini* wiec to była prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stymulatorka
gdybym się wybrała z takim stymulatorem np. do pracy, to chyba bardzo, bardzo często wstawałabym i siadała...wstawała i siadała... to musi być mega przyjemność...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stymulatorka
gdybym się wybrała z takim stymulatorem np. do pracy, to chyba bardzo, bardzo często wstawałabym i siadała...wstawała i siadała... to musi być mega przyjemność...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodziłam, o to w tym chodzi :D da się osiągnąć, ale moj facet raczej lubi sie tak bawic, żebym byla blisko a dopiero za któryms razem wlacza na tyle zebym doszla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kwiatuszka : a co masz wtedy na sobie? Spodnie, zeby bylo bezpieczniej, czy moze spodniczke z rajstopami/ponczochami? W majtkach (stringi?), czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spódniczkę, zamiast majtek to noszę :D nie ma prawa to wypaść, na gołe nogi najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×