Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika__27

darmowe leczenie w UK - CIĄŻA

Polecane posty

Gość beznadziejnie zakochana:D:D
podszywowi dziekuje:D jak widac mozecie sobie podac rece z kafe z rana. Ten sam poziom plytek chodnikowych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe z ranaaa
Dyskusja z twoja osoba przypomnia to powiedzenie...nigdy nie dyskutuj z głupim, bo cię sprowadzi do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem !!! ZEGNAM milo ..prawie wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie zakochana:D:D
dawaj dawaj pokazujesz jakim elementem jestes. Denerwuje sie sloneczko, bo ktos prawde jej napisal a jej sie nie podoba. Ojej jakzesz mi przykro. Wspolczuje dziecku takiej matki. Do niego tez sie tak bedziesz zwracala jak cie zdenerwuje? Bo widac, ze zdenerwowac cie latwo. Len, pasozyt i na dodatek patologia:D a ten cytat ja rozumiem o tobie? No wiesz wyslowic sie nie potrafisz, argumentami twoimi sa wyzwiska, a teraz uckeiasz bo prawda cie boli. Oj kiepsciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie zakochana:D:D
i jak widac nie tylko ja mam negatywne zdanie na twoj temat. Tylko w przeciwienstwie do ciebie nie musze haslowac nickow czy sie podszywac bo mam odwage napisac co mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJBISIDIEDZIKIEJLKIUH
Dyskusja z twoja osoba przypomnia to powiedzenie...nigdy nie dyskutuj z głupim, bo cię sprowadzi do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJBISIDIEDZIKIEJLKIUH
Dyskusja z twoja osoba przypomnia to powiedzenie...nigdy nie dyskutuj z głupim, bo cię sprowadzi do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem !!!! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJBISIDIEDZIKIEJLKIUH
cos jeszcze masz plebsie do dodania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJBISIDIEDZIKIEJLKIUH
3 Dyskusja z twoja osoba przypomnia to powiedzenie...nigdy nie dyskutuj z głupim, bo cię sprowadzi do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJBISIDIEDZIKIEJLKIUH
Dyskusja z twoja osoba przypomnia to powiedzenie...nigdy nie dyskutuj z głupim, bo cię sprowadzi do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @!@1
jak by ktos szukal beznadziejnej to jest na topiku o muzulmanach. tam ma kilka nikow tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonowlosa
I każdy watek sie tak kończy.. Prostactwo jedno wyzywa drugie :o I to za benefity które chyba każdy bierze. Nie wiem, że ludziom sie opłaca je brac bo z tego co czytam to trzeba naprawde się ostro opierdalać by cos dostawac :o Mój mąż nie zarabia jakichs nie wiadomo jakich kokosów a nic mu sie nie nalezy. Child benefit, raptem 20 f na tydzien to jedyne co tutaj dostaniemy.. I szukaajac mieszkania gdzie 80% ogłoszen to NO DSS podziwiam, jak tu tacy zyja .. Nie dosc, ze dla nas drogie ( to jak dla takich co musza byc na zasilkach??) to jeszcze tak ciezko dostepne z bagazem benefitow.. Co do leczenia w ciazy.. To w momencie jak zaszlam akurat szukalam pracy wiec juz nie poszlam do niej. Polozna owszem pytala odkad jestem w UK i mąż, ale zadnych dowodow na to nie chciala- nie wiem sami sprawdzaja?? Suma sumarum mam to darmowa opieke..ale oddalabym wszystko by byc w Polsce pod okiem specjalistow :( Niestety wybralismy zycie na obczyznie RAZEM to trzeba jakos ten porypany angielski system zaakceptowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna ma prawa
nie chce mi sie czytac wszystkiego wiec tylko napisze, ze Anglicy mi mowia, ze tutaj panstwo nie zostawi cie na lodzie, bez srodkow do zycia. ludzie przyjezdzaja tutaj wlasnie leczyc sie za darmo. nie wglebialam sie w temat ale nie sadze zeby w ciazy ktos kazal placic ci za badania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonowlosa
tez mi sie tak wydaje.. kiedys jeszcze nie mialam NHS numeru, swojego gp.. i poronilam wczesna ciaze. Nie wiedzialam co zrobic poszlam do pierwszego gp ktory jeszcze byl otwarty o 19, bardzo mnie milo przyjeli napisali list do szpitala, tam pojechalam , zostalam zbadana, na nastepny dzien usg czy ..no wiadomo wszystko poszlo.. I tyle. Nie wiem czy to tylko w zwiazku z ciazami czy nie.. Ale jak w tv sie oglada te programy o pogotowiach itp to kazdego bezdomnego w razie potrzeby zabieraja do karetki i szpitala bez zadnego ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dwie kliniki z polskimi lekarzami w Londynie które znam – w Clapham i Tooting, na stronie https://polski-lekarz.london/ masz namiary na obie. W zasadzie można tutaj znaleźć każdego lekarza, od pediatry i internisty po ginekologów, stomatologów czy psychiatrów i lekarzy od medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze masz wyposażoną polską klinikę na Clapham jeśli chodzi o radiologię, rentgena i tak dalej. Jak się do nich dostać i tak dalej to jest na stronie polski-lekarz.london/polski-radiolog-w-londynie mniej więcej opisane. Mają rozsądne ceny, nie ma jakiegoś długiego czekania na zrobienie prześwietlenia i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×