Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Erotyczna fantazja

Wasze seksualne eksperymenty...

Polecane posty

Gość Doktor Drejfus
but why me? (przy okazji zajrzałem Malutkiej w stopkę - aj waj ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
Rozmawialiśmy o tym co lubimy w sexie itd, ale jemy się też nie spieszy mamy podobne temperamenty i jakbyśmy zaczęli to byłoby naprawdę gorąco ;P ale on mówi że dla niego sex jest najlepszy jak kogoś pozna jak zna się swoje oczekiwania i za pierwszym razem to będziemy się tak naprawdę poznawać :) cudowny jest :) Myślę, że skoro mu się tak nie spieszy, bo miał okazję chociaż spróbować się do mnie dobrać, ale tego nie robił to chyba mu zależy :) Na razie tylko się całowaliśmy :) Powiedzcie po ilu randkach całujecie się z dziewczyną jeśli wam na niej zależy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
it was a single question mandarynka, masz 26 lat? a problemy jak piętnastolatka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
słuchaj z facetem byłam przez 7 lat rozstaliśmy się więc chcę się upewnić czy wszystko robię ok :) zależy mi na nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
teraz dla mnie takie randki to nowość jakbym od nowa wszystko zaczynała tylko jestem dużo starsza i w tym wieku jest zupełnie inaczej... Brunetka nie cwaniakuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
zasada z brakiem "za wcześnie" obowiązuje nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
hahhaa nie nabijajcie się pytam poważnie ;) Zaczęliśmy się całować na drugiej randce, ale tak mi się cudownie z nim czas spędza, że czuję się jakbym go dłużej znała... o wszystkim możemy pogadać świetny facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale nie powinnaś się tutaj pytać! Rób jak czujesz! A to, że facet wydaję się być ok w stosunku do Ciebie to nie znaczy, że od razu jest całkowicie OK! Cholera... Też sobie kilka miesięcy zadawałam te same pytania, ale zrozumiałam, że nie tędy droga. Zdaj się na siebie! Nie myśl czy coś robisz dobrze czy źle, nie myśl czy się to skończy tak, a może siak i owak. Idź za "ciosem"! Rób co czujesz, co chcesz. Nawet jak mielibyście już dziś się bzykać jak dzikie króliki nie zastanawiaj się czy to aby nie za szybko. Bo jakbyśmy ciągle mieli sobie zadawać te i podobne pytania to byśmy zbzikowali a co więcej na pewno nie prowadziłoby to do niczego dobrego w relacjach. Poza tym najważniejsza jest szczerość i zaufanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
mandarynka, skoro jest git majonez, no to po co płaczesz kobieto?! just tell me - what was improper? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
może nie powinnam, ale zawsze lepiej się upewnić wiadomo, ze głupich rad nie wezmę pod uwagę, ale dobrze upewnić się co inni na ten temat myślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
może nie powinnam, ale zawsze lepiej się upewnić... wiadomo, ze głupich rad nie wezmę pod uwagę, ale dobrze upewnić się co inni na ten temat myślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeej ważne pytanie
koorva, adres malutkiej nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek\
mandarynka faceci w wieku 25-28 lat sa juz troche zaspokojeni ale ciągle mają ochote na sex jeśli są zdrowi, wy w temacie sexualne experymenty rozmawiacie o pierwszym pocałunku??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno... więc zamiast się niepotrzebnie zamartwiać dużo rozmawiaj z facetem, poznawaj go a jak będziecie mieć ochotę na seks to się pobzykajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek\
wogole to kobiety wyzywają facetów od zboczeńcow a ciekawae która chciałaby faceta który nie czuje potrzeby sexu i który ma problemy z podnieceniem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
a wy wypisujecie o rzeczach, które każdy robi i nazywacie to eksperymentami... ssanie palców to eksperyment?? Jeszcze rozumiem bzykanie się w nietypowych miejscach czy z nieznajomą, al takie normalne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek\
prosze... może któraś zkomentuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
maciek żadna by nie chciała :) Np ten koleś mnie strasznie kręci, bo jest taki przebojowy trochę, wiem że mielibyśmy zajebisty sex... jak byliśmy w kinie to widziałam jak go myziałam po ręku jak mu stanął a potem o tym mówił jest taki otwarty i mówi o wszyskim to jest zajebiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
czy taki szybki numerek na plaży za parawanem uznany będzie za eksperyment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszwarya
mandarynka-dla niektórych to jest eksperyment, dla ciebie pewnie nie bo miał cie juz każdy kto chciał i gdzie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
mandarynka to co twoim zdaniem się kwalifikuje jako eksperyment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×