Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

disti

laptop z t-mobile

Polecane posty

Znam te powiedzonko ze baba nie miala problemu kupila prosie itp. Znam to moze jestem to baba ale napewno nie dam sie jeszcze raz wejsc im na reke teraz reklamuja laptop toshiba w t-mobile nie no 1 wrazenie super 2-3 dni dupa. Zaczelo sie od skype zaczely sie rozmowy ciac itp A tera nie moge nawet strony odpalic yt niestety 5 minut sie loguje a filmik to juz nawet nie liczylam ;p aa bo pisze ,,wystapil blad spróbuj pózniej" ta juz próbowalam.... Pisze ze starego komputera bo mam jeszcze tylko pare tygodni internet z TP .... I co powiecie na to... Czy mam isc do tego piepszonego przepraszam T-mobile i im dupska pozatykam czy sie samo naprawi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola88
Samo się nie naprawi, niestety. Znajoma ma laptopa w T-mobile, 5Giga, Umowa na 36mc, 99zł co miesiąc i mówi, że jest masakra... Na Youtube nie może wejść, na naszą klasę... Ogólnie dużo osób mówi, że to jedne wielkie G... Lepiej sobie kupić laptopa za 1800zł w Tesco, koszt rat to tylko dodatkowe 30zł , jest 10 rat po 180zł. Internet bierzesz z UPC (jest zajebisty) to koszt 42 zł co miesiąc i nie masz żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
a co ma laptop do zacinania się stron???? Może net masz w nim od razu z T-mobile.... Miałam kiedyś firmowy tel w erze masakra nigdzie zasięgu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola88
No wiem, umowa jest na 36 mc. Może jest jakiś czas , np do 10 dni, kiedy można wypowiedzieć umowę... Nie wiem, próbuj się ratować jak najszybciej, bo to jest kasa wyrzucona w błoto. Szkoda, że wcześniej się nie poradziłaś na kafe, może akurat bym przeczytała i Ci stanowczo odradziła... Albo ktoś inny... A kiedy umowę podpisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola88
mandarynka 26 To nie wina laptopa, tylko internetu śmiesznego 5Giga w T-mobile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
no właśnie dlatego pytam, bo autorka pisze o laptopie, a wina tkwi w internecie, a nie laptopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
bo sieć T-mobile generalnie jest do dupy jak jechałam nad morze to po drodze prawie w ogóle zasięgu nie miałam w telefonie masakra.... a w playu miałam net i też 5 mega i całkiem dobrze działam poza godzinami szczytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola88
Tak, Play to całkiem inna histora. T - mobile to jest po prostu masakra. Wystarczy sobie inne fora poczytać, jak jeszcze kieydś na erę narzekali, a to jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto pyta...
Albo laptop cienki albo internet wolny. Zawsze pytamy przed kupnem, znajdą się tacy , którzy doradzą. Poza tym, nie wiąż się dziewczyno umową z nikim na 3 lata. Niektóre małżeństwa tyle nie trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola88
Kurde, autorkę chyba nawet z kafe wywaliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups..........
Przecież reklamują że tanie laptopy przeszły do T-mobile -TANIE!!!! więc są do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, normalnie jestem w szoku takiej odpowiedzi.... No dobra bede sie jakos innaczej ratowac dobra dziekuje za odpowiedzi ;D jeszcze t-mobile pójdzie z dymem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola88
disti Mam nadzieję, że Ci się uda! Rozwiązać tę badziewną umowę! I niech ten temat będzie przestrogą dla wszystkich, by nie dali się nabrać na "super ofertę" T-mobile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie da sie rozwiazac... moge porwac ale kare zaplace :P Mowili ze w lepszym zasiegu chodzi fakt chodzi ale yt nie odpale.... Wlasnie niech ten temat bedzie informacja dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaric
Wiem że to bardzo dziwne, ale to chyba jednak wina laptopa. Jestem w tej samej sytuacjii co autorka, jednak oprócz laptopa z oferty (toshiba c660) mam w domu koputer stacjonarny. Na laptopie początkowo było ok, jednak teraz ledwo otwiera mi się strona startowa, a o oglądaniu jakiegoś filmiku nie ma co marzyć. Zainstalowałem więc internet do komputera i chodzi całkiem nieźle, nie jest to może superszybki internet jednak działa całkiem nieźle. Nie wiem z czym to jest związane, ale wkopałem się na 3 lata. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam laptop od firmy plebis.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×