Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelina balerina32

którą telewizję wybrać?

Polecane posty

Gość angelina balerina32

Którą telewizję cyfrową wybrać?n ,cyfrowy polsat,czy cyfra plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie mam tv ale w przyszłym roku biorę "enkę" jak na razie płace 15 zł i oglądam tv w kompie na weeb.tv ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMałpki - nie jesteście zadowoleni z tej strony www? Ja właśnie zastanawiam się by zrezygnować całkowicie z TV. Płacę 15 zł w Polsacie i lecą cały dzień bajki a jak chcę coś obejrzeć to nic nie ma. Jak leci jakiś film to po 23, kiedy idę spać. Jak mam płacić tylko za bajki i by wieczorem obejrzeć jakieś informacje to wolę zrezygnować. Niestety mąż wciąż się waha nad decyzją. Tak przynajmniej będzie mniej oglądania tych bajek przez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zadowolona bardzo mam tam pełno programów ^^ Ale moj ma parcie na x boxa i jakas tam mega wypasiona plazme ;) Ja w sumie nie potrzebuje nic po za tvn i tvn 24 ;D A malemu nie daje patrzec chyba ze czasem 5 minut . na weeb tv tez sa bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona niemiłosiernie
Ja polecam cyfrę+ Miałam wcześniej enkę i bez porównania cyfra lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy na jakich kanałach ci zależy i czy wysokosć abonamentu jest ważna bo cyfra+ jest najdroższa na rynku my mamy tv n i sobie chwalimy bo jest sporo kanałów dla dzieci i ukochany sport dla męża a z "moich" kanałów tez mam trochę do wyboru a płacimy 79zł i mamy wszystkie pakiety tematyczne do tego hbo wszystkie i filmoboxy a i jakieś npremium 4 kanały z filmami dostępne tylko na ence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMałpki - kurcze musze mojemu tę strone pokazać, może się zgodzi. A bajek będzie mniej do oglądania bo będzie więcej chętnych do korzystania z komputera niż z TV. A co do ilości kanałów to przez 2 lata mieliśmy pakiet famili (jakoś tak). Po tym czasie na wszystkich kanałach tematycznych zaczeły lecieć same powtórki i nie było za bardzo co oglądać. Stwierdziliśmy, że weźmiemy najmniejszy abonament (ze zwykłej anteny odbieramy źle 3 kanały). Teraz bym właśnie zupełnie zrezygnowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusa44
ja mam cyfre + bo jest mini mini a bez tego programu ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebemine
:P:P:P:P:P Ja płacę 64zl w cyfrze i mam mnóstwo kanałów:)JEstem stałym klientem cyfry plus i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 11
ja mam n i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabel:P:P
a ja zwykłą kablówke i tez jest ok ;P to tylko tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja akurat nie mam problemu mam 3 komputery ;) a 2 osoby komputerowe;) No jak dla mnei ta strona jest super moj chop ja znalazł jak o tej madzi uslyszalam;/ i chcialam na biezaco byc , blisko mnie to było wiec niewiadomo czy nie nastapilo by seryjne porywanie.... i naprawde nie mam zarzutów ;) ja i tak bardziej slucham niz patrze to mam wlaczone i nie musze patrzec;) Ale jak ktos wpada i nie widzi tv jest przerazony ze ja jestem zacofana;p A mam inne wydatki niz kupno tv , jak kupic to docelowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
my mamy polsat bo jest tani (14,90) a mam podstawowe programy plus polsat news, polsat sport i polsat cafe - no i najważniejszy polsat jimjam dla synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mironiaa
To w ogóle się nie opłaca- jest raptem kilka kanałów i nie ma żadnych pozycji w HD. Zdecydowanie lepiej dołożyć parę groszy i wziąć enkę za 39zł gdzie jest ponad 50 kanałów, w tym 13 w HD, do tego dekoder HD za darmo. Najlepiej zamówić na ich stronie, dają zawsze jakieś gratisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma byc ????
ja mam cyfrowy Polsat pakiet familijny za 39 zł . Wcześniej miałam pakiet mini za 14 .90 ale za względu na program Disney junior mamy teraz familijny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binias
n-ka jak dla mnie ma najlepszą jakościowo ramówkę programów do wyboru. Teraz mają dekoder za 0zł przy abonamencie 59zł, a jest te promocja z bramkami polaków na euro. Tyle ile wbiją tyle miesięcy gratis jest abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dębka
Nka co i rusz ma promocje, więc trzeba mieć rękę na pulsie :) Warto zaglądać na ich stronkę na fejsie Eny time. Tam najszybciej można się dowiedzieć co w trawie piszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wolę N na kartę
za 19.90 mam kilka programów w HD:1,2 wszystkie TVN .... CNBC Biznes mąż ogląda, ja czasem Discovery - więcej mi nie potrzeba i nie jestem związana umową ale fakt bajki są beznadziejne tylko Disney XD , więc dzieciom do drugiego pokoju kupiłam cyfrę+ na kartę, za 79zł pół roku i też bez żadnej umowy, mają mini mini, TV niewielki więc HD nie potrzebne, a my mamy spokój w salonie i wszyscy sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cyfrowy polsat i jest ok, już ją mamy ponad 4 lata i nie ma problemu płacę 40,00zł i dość sporo programów wszystkiego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZNYCEL

CYFRA+ Jednym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×