Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malilea

Zaświadczenie do renty

Polecane posty

Witam, przez rok pobieralam rente nie studiujac. Teraz musze oddac te pieniadze. Moj tato ma firme produkujaca parkiety i chce wystawic mi zaswiadczenie ze ukonczylam w tym czasie kurs, szkolenie 2 miesieczne. Jak powinno ono wygladac? Czy zus cos takiego przyjmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie chodzi mi o to ze musze oddac za 12 miesiecy a w tym czasie bylam na szkoleniu 2 miesiace i by kwota byla mniejsza o te miesiace. Tylko jak to ma wygladac zaswiadczenie? i Czy oni to weryfikuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×