Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Normalna kobieta, żona i matka

"Dwa razy usunęłam ciążę! BOŻE, JAK TO CUDOWNIE"

Polecane posty

Gość Normalna kobieta, żona i matka

Oto słowa Marii Czubaszek, które padły w TVN-ie. Co sądzicie o takich wypowiedziach przez osoby publiczne? Zapraszam do przeczytania innych rewelacji jak zapewnienia o tym, że dokonałaby aborcji nawet w 7-8 miesiącu ciąży!!! http://www.pudelek.pl/artykul/37944/czubaszek_dwa_razy_usunelam_ciaze_boze_jak_to_cudownie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxyw
Raz - potrafie zrozumiec. Dwa razy - kretynka ktora nie umie sie zabezpieczyc. Aborcja w 7 miesiacu? To ju raczej morderstwo a nie aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhfhd
Tez mnie śmieszy określenie aborcja dla 7/8 miesiąca. Wtedy to się rodzą już wcześniaki prawie gotowe na powrót do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olablondynkagrubaska
to jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zapraszam do przeczytania innych rewelacji jak zapewnienia o tym, że dokonałaby aborcji nawet w 7-8 miesiącu ciąży!!!" Nie dokonałaby aborcji , tylko popełniłaby samobójstwo gdyby zorientowała się , ze jest w tak wysokiej ciąży, bo dziecka by nie urodziła :O!!! Co myślę? Że ma cholerną odwagę coś takiego publicznie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
no to się kobieta pochwaliła - niema co - dla mnie żenuła i żal.pl - szkoda tracić czasu na patrzenie na to stworzenie - bo nawet babą jej nienazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeouiaeoui
skandalistka i tyle. Ale nad kotem czy psem to sie lituje. oczywiscie - ja tez jestem jak najbardziej za ochrona zwierzat, ale tu ... takie zderzenie...czlowiek i zwierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam że tylko
kurdę lubiałam ją, ale po tym co powiedziała chyba przestanę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POddnoosze
hm... nie jestem za eutanazją ..chociazby dlatego, żeby zobaczyc jak bedzie wygladała starość takiej damy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA DODATEK
powiedziala ze rzucila by sie pod pociag zeby tego dziecka nie urodzic taka to dla niej bylaby trauma GRRRRRRRRRRRRRRRRRRR co za kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill
Szok. Nie widziałam że jest zdolna do takich rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikA -wero
O masakra :O Tak lubiłam tą Kobietę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg!!!
no to sobie Czubaszek strzeliła w kolano tą wypowiedzią! Rozumiem że można nie chcieć miec nigdy dzieci, ale żeby od razu myslec o ich zabójstwie?! I to osoba publiczna, tak niby ceniona... żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mier56
podziwiac z e tak sie otworzyla ja bym sie wstydzila nawet jak bym zrobila to, masakra wstyd .publiczna i gada takie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zapraszam do przeczytania innych rewelacji jak zapewnienia o tym, że dokonałaby aborcji nawet w 7-8 miesiącu ciąży!!!" Nadinterpretacja totalna,nie powiedziała,ze dokonała by aborcji w 7-8 miesiącu!!!A ZE BY POLENIŁA SAMOBÓJSTWO,mądrzy ludzie zrozmieja to tak,pozwólcie na aborcje na życzenie do odpowiednich tygodni,np 12,bo inaczej naprawdę będzie dochodziło do tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę, że sposób
w jaki o tym mówi, to że mówi, że wolałaby śmierć od urodzenia dziecka i namawia dziewczyny do aborcji mówiąc, jakie to cudowne, świadczy o tym, że te dwa wydarzenia bardzo dobiły się na jej psychice. Ale oczywiście jej nie znam i tak jak powierzchownie i bez kontekstu te zdania przeczytałam to tak sobie myślę o niej. Zresztą kobiety nie znam w ogóle, nie wiem co tam ona głosi ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo se d-pe zakleic a nie dzieci zabijac!chyba babsztyl nie wchodzi na google wogole bo tam jest jeden taki filmik o aborcji z kawalkami nozek i raczek malenstwa i jakas durna pisze zeby aborcja do 12 tygodnia byla dozwolona! nie jestem i nigdy nie bylam za, bo to straszne! antykoncepcja -tak ale aborcja to jest morderstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo tam jest jeden taki filmik o aborcji z kawalkami nozek i raczek malenstwa" Nie wprowadzaj ludzi w błąd,Albo powiedz im słuchajcie macie martwe płody nie usuwajcie bo to morderstwo.Zastanów się co piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! martwe to juz chyba nie zywe-tu o czym innym mowe jest chyba??? O ZYWYCH ISTOTACH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
in vitro jestem jak najbardziej za. tak jak napisalam aborcja to morderstwo.koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jak sobie przeczysz?Te filmiki to usuwanie płodów chorych bądź zniekształconych czy martwych w wyższej ciąży,a nie aborcja,najpierw znajdź źródło potem się wypowiadaj,a in vitro,te płody żywe można zabijać?????Twoim tokiem myślenia oczywiście,żywy,żyje a trzeba je zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i namawia dziewczyny do aborcji mówiąc, jakie to cudowne, świadczy o tym, że te dwa wydarzenia bardzo dobiły się na jej psychice. z czystej ciekawości obejrzałam ten wywiad raz jeszcze i naprawdę w zadnym kurwa momencie nie usłyszałam ,żeby ona kogokolwiek do czegokolwiek namawiała Aska7911111111 a komu Ty tłumaczysz hipokryzję w zwiazku z podejsciem do in vitro a aborcją na życzenie :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
in vitro jestem jak najbardziej za. tak jak napisalam aborcja to morderstwo.koniec kropka. Jedynie to stwierdzenie mnie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×