Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gdy27

Umieram z tęsknoty

Polecane posty

Gość Gdy27

Czemu nie możemy mieć tego czego pragniemy?! Miałam to zaledwie przez chwilę i tak bardzo chcę to odzyskać :( Wszystkie stęsknione duszyczki zapraszam do wspólnego poużalania się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co........
może uda się odzyskać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdy27
@no i co....... raczej się nie uda @@ppileczka116 szczegółowo ? To chyba wywołało by tutaj masę niemiłych komentarzy itp. już to przerabiałam na tym forum, jednak mniej szczegółowo to poznałam miłość swojego życia, przez 3 lata spotykaliśmy się przy każdej okazji (choć było ich niewiele to staraliśmy się każdą wykorzystać ) potem zakończyłam to gdyż ten związek był niemoralny i (prawie) niezgodny z prawem, a do tego pojawiła się szansa na normalny związek z kimś kto pomógł by mi zapomnieć. Niestety okazało się, że mimo dwóch, lat spędzonych z "nowym" mężczyzną, którego (jak mi się zdawało) kochałam, dalej nie potrafię żyć bez tego poprzedniego. Walczę z tą tęsknotą, ale czasami przegrywam i wtedy właśnie pisze takie pierdoły na forach bo boję się przyznać do tego przy swoich przyjaciołach, rodzinie i tp. a Ty za czym tęsknisz?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×