Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilianna1988

marzenia nie do spełnienia?

Polecane posty

Gość lilianna1988

Hej:-) Chciałabym prosić Was o poradę:-) Pewnie ten wątek pojawiał się wielokrotnie na rozmaitych forach, ale proszę Was o odrobinę wyrozumiałości, bo dla mnie ta sprawa jest bardzo ważna:-) Otóż, jestem studentką ostatniego roku studiów na kierunku historia ( wiem, że mało przyszłościowy kierunek, ale zawsze kochałam historię;-) Obecnie przebywam na stypendium Erasmus w Niemczech ( jestem bardzo zadowolona). Zachęcona wspaniałymi przeżyciami na Erasmusie, chciałabym kontynuować swoje doświadczenia zagraniczne:-).Moim wielkim marzeniem ( już po Erasmusie)jest wyjechać tym razem na staż albo jakąś praktykę do Włoch:-)))) Początkowo pomyślałam mega ambitnie o jakiejś praktyce np w ambasadzie PL we Włoszech, ale z tego co zdążyłam się zorientować jest się tam bardzo ciężko dostać i w dodatku na wstępie zaznaczono, że muszę być studentką kierunku istotnego z punktu widzenia MSZ czyli np politologii, stosunków międzynarodowych itp a historia raczej nie jest istotna dla MSZ;-) Jest jeszcze jeden duży problem ( ale nie śmiejcie się;-) ja dopiero zacznę naukę włoskiego ( od kwietnia). Z doświadczenia ( dzięki Erasmusowi oczywiście) wiem, że o wiele szybciej idzie nauka języka obcego jak się przebywa ( studiuje lub pracuje) w kraju, w którym dany język jest używany. Czy moglibyście mi coś doradzić, co mogę zrobić, z kim się skontaktować itp Bardzo zależy mi na nauczeniu się włoskiego. Niestety na Erasmusa 2 raz nie można wyjechać ( a ja wybrałam Niemcy, bo się dłużej uczyłam tego języka i opanowanie akurat tego języka było dla mnie priorytetem). Bardzo proszę Was dobrzy i mądrzy ludzie o poradę. To dla mnie ważne. Będę bardzo wdzięczna :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna1988
Cześć Kasiorku2012:-) Pewnie, że chciałabym się dowiedzieć:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×