Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
czorcia7

suplementy i odżywki - całe info!

Polecane posty

Gość gość
Promocja na Fast Burn Extreme. 3+3 opakowania gratis. Składajcie zamówienia na http://nplink.net/6EsrOHgg. Produkt w 100% naturalny. Życzę dalszych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia ze sklepem http://www.odzywki-olimp.pl/ jeśli chodzi o BCAA u nich mi się kalkulują te aminokwasy, bo jak czasami sobie przejrzę ceny w innych serwisach to mi ręce opadają BCAA z Olimpa jest naprawdę dobre, to fakt, ale też nie jest zrobione ze złota żeby tyle kosztowało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama na sobie się przekonało o skuteczności Slimunox .Na początku założyłam sobie że chcę schudnąć 10 kg i będzie dobrze.Po trzech miesiącach schudłam 13 kg efekt jo-jo się nie pojawił więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy i odżywki połączone z ćwiczeniami dają świetne efekty. Trzeba jednak pamiętać by wybrać odpowiednie odżywki. Polecam wam udać się do jednego ze sklepów http://www.elitesportfood.pl/ Tam otrzymacie profesjonalną pomoc w doborze odżywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już stosować odżywki – do czego mam sceptyczne podejście – to już lepiej coś z wyższej półki, ja polecam Olimpa (niedawno brałem ich l-karnitynę w sklepie online na http://odzywki-olimp.pl). Mają bezpieczny skład w suplementach, przebadany, nie kantują na jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rownież polecam odzywki olimp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam stosując Slimunox, pomimo wcześniejszych obaw. W końcu wcześniej próbowałam inie było efektów, jednak jak się okazało , to Slimunox okazał się po prostu skuteczny i w końcu pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Foreverslim to naprawdę bardzo skuteczne tabletki.Po małych korektach mojego jadłospisu do tego wiadomo wspomaganie Foreverslimem i waga spada.Ja osobiście jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Branie Foreverslimu ma na celu oprócz zredukowania wagi także wprowadzenie trwałych zmian aby już nigdy więcej nie przytyć.Więc jeżeli udało się schudnąć to znaczy żę udało ci się również wprowadzić zmiany jeżeli będziesz się ich trzymać to kolejne opakowania Foreverslimu nie będą już ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzałam się z tabletkami Slimunox.Zaczęłam już w marcu bo chciałam mieć pewnośc że do wakacjischudnę i to tyle ile zaplanowałam.A miałam do zrzucenia 13 kg.Najważniejsze żę się udało.Teraz najważniejszy problem jakie wybrać bikini bo teraz mam wybór ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aad

Wybierz może taką propozycję jak Captafer, to specjalny środek, który wpływa na lepsze przyswajanie żelaza, nie dostarcza się dodatkowo żelaza syntetycznego, ale spożywa się jedzenie z dobrą dawką i przez lepsze przyswajanie wyniki się poprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Regularnie biorę BCAA z musclepower.pl i przyznam, że wpływ na regenerację organizmu ogromny. Chodziłem 3 razy w tygodniu na siłownię, a teraz bezboleśnie chodzę 4-5, jak mam dobry klimat to i 6 dobijam w weekend, ale już bieganiem. Fajnie opisane suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 2.10.2019 o 15:30, Gość adam napisał:

Regularnie biorę BCAA z musclepower.pl i przyznam, że wpływ na regenerację organizmu ogromny. Chodziłem 3 razy w tygodniu na siłownię, a teraz bezboleśnie chodzę 4-5, jak mam dobry klimat to i 6 dobijam w weekend, ale już bieganiem. Fajnie opisane suplementy.

rowniez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie zakupić jakieś przed treningówki, odżywki białkowe czy aminokwasy to zobaczcie na ofertę sklepu https://strefamocy.pl/pl/ tutaj to wszystko znajdziecie oraz wiele więcej suplementów i odżywek. Sprawdźcie koniecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w suplementacji jest zawsze: Wit D3, Omega 3, witaminy dla sportowców (te z Olimpu), d mannoza (ze względu na częste zapalenia pęcherza) i odżywka białkowa w celu uzupełnienia braków białka :classic_smile:. Od ok miesiąca stosuję też olejek CBD 5 % ( Uniq cbd), jak na razie czuję przede wszystkim lepszą jakość snu, jestem lepiej wypoczęta i mam więcej energii w środku dnia, więc myślę że też zostanie w suplementacji już na stałe. Myślę o co jeszcze mogła bym wzbogacić suplementację :classic_tongue: Może grzybki do kawy, słyszał ktoś o nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×