Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedy do up

Zwolnienie, otrzymanie świadectwa pracy- kiedy do UP?

Polecane posty

Gość kiedy do up

Rozwiązanie umowy za porozumieniem stron nastąpił dnia 19 stycznia. Świadectwo pracy otrzymałem 27 stycznia. Ile dni mam na zarejestrowanie się w UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie
ale nie jestem pewna ze 2 tygodnie ale lepiej zadzwon do up i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaskulioalik34
a po co masz sie rejestrowac?/ chodzi ci o zasillek? dostaniesz go po 3 miesiacach na 3 miesuiace wysokosc zalezyod stazu do 5lat pracy-538zl nie ma chyba okreslonej daty kiedy.. ja poszlam poi 5miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
rejestracja w up nie jest obowiązkowa, więc nie ma żadnego terminu. oczywiście dobrze byłoby pójść ze świadectwem pracy, załatwić ubezpieczenie, ale to już Twoja sprawa kiedy to zrobisz. ja rok temu jak się zwolniłam poszłam po jakimś miesiącu, bo wcześniej nie miałam czasu i nikt mi z tego powodu żadnej awantury ani problemów nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhj
nie dostaniesz zasiłku jeżeli zwolnienie było za porozumieniem stron!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy do up
z tego co czytalem 'za porozumieniem stron ' to po 90 dniach dostaje sie zasilek /mam przepracowane tyle ile trzeba/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamka totalna
po co piszecie jak nie wiecie, zaporozumienim stron ma zasilek po 3 miesiacach na 3 miesiace, im wczesniej pojdziesz tym szybciej dostaniesz proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamka totalna
a po co masz sie rejestrowac?/ chodzi ci o zasillek? dostaniesz go po 3 miesiacach na 3 miesuiace wysokosc zalezyod stazu do 5lat pracy-538zl nie ma chyba okreslonej daty kiedy.. ja poszlam poi 5miesiacach tylko pamietaj z e tam wyszukuja ci dziwne prace ktorych nikt niechce jak w warszawie sie na ciolka chcesz zarejestrowac to zrob to online bo tam tlumy s a od 4 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evfevevev
Zasiłek przysługuje Tobie na 90 dni od dnia rejestracji, jeżeli w okresie 6 miesięcy przed zarejestrowaniem w urzędzie pracy bezrobotny rozwiązał stosunek pracy (służbowy) za wypowiedzeniem albo na mocy porozumienia stron. Masz więc na rejestracje 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66asika45
niertozumiesz co piszesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zrozum ze jak zaporozumieniem stron to masz po 90dniach na 90dni kurwa mac z jakiej racji maja cie placic jak sam sie zgodziles juewa jak pracocdawca cie zwalnia masz na 6miesirecy zasilek tzw, dziadowe!!!!!!! lkurwa wkolo macieju zadz do up n a nie tu tych bezrobotnyvh tlumokow pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko spoko, tylko to na jak długo jest przyznawany zasłek zależy od skali bezrobocia w danym rejonie, i tak np. w warszawie jest inaczej niż we wrocławiu... trzeba sprawdzać na stronie UP komu się na leży/kiedy i na ile. przynajmniej tak było jeszcze rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia skoloska23
we wroclawiu i w warszawie zasilek jest na 6 miesiecy, ale wjego wypadku tylko na 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×