Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamka totalna

ludzie pomozcie mi wyjechac zagranice, np holandia

Polecane posty

Gość zalamka totalna

poodajcie jakas agencje, jakies namiary, bowszystkie co dzwonie to nie maja pracy. sa agencje daja ogloszenia nie maja pracy ja nierozumiem..juz mam takie dlugi z e na ulicy wyladuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilio98
agencja to sciema , najlepiej jechac do kogos znajomego inaczej marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,m,.mm,.m
MOJA ZNAJOMA mowila ze w holandii bylam pzrez jakas dobra agencje jak chcesz napisz diana2332@wp.pl to jej zapytam a tak na marginesie to ja bym wyjechala do amsterdamu w ciemno i tam szukala po knajpkach na zmywak czy do sprzatania-na bank znajdziesz prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
A Upiorny mai Twój to gdzie??? A teraz myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca tira
a palisz trawke ,lub inne zażywasz narkotyki,bo tam trzeba sie dopasować do otoczenia,a w amsterdamie,andchowen i utrechcie ,to szybko znajdziesz prace porozmawiaj z rusko jezycznymi ,oni ci szybko pomogą ; bo polaki za granicą to HU...............JE i ci nie pomogą najwyzej okradną,z resztek nadzieji,znam to jeżdze od 20 lat do amserdamu i już bardzo duzo widziałem naocznie a slyszałem jeszcze wiecej.praca w holandi jest super lepsza jak w UK i zarobki twż dobre 6- 8 euro na reke w rolnictwie i ok10 -12 sprzątaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla jednych praca zawsze jest, dla innnych nie ma nigdy - as easy as it is dlaczego ktos mialbny tobie pomoc ? ( i nie chodzi mi o to ze nic za darmo nie ma itd.) jesli ci sie cos nie udaje to znaczy ze sa ku temu pewne powody, nie uwazasz? twoje pytanie wskazuje na wysoka niesamodzielnosc i zniecheca do pomagania ci w czymkolwiek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto normalny
bo polaki za granicą to HU...............JE i ci nie pomogą najwyzej okradną,z resztek nadzieji,znam to jeżdze od 20 lat do amserdamu i już bardzo duzo widziałem naocznie a slyszałem jeszcze wiecej. za granice wyjeżdża najczęściej polska hołota. normalni ludzie zostają w kraju i walczą z czosnkowym rządem marionetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo polaki za granicą to HU...............JE i ci nie pomogą najwyzej okradną,z resztek nadzieji,znam to jeżdze od 20 lat do amserdamu i już bardzo duzo widziałem naocznie a slyszałem jeszcze wiecej" hahaha ;-)))) ;-)))) ;-))) a dlaczego ktos mialby komus pomagac tylkko ze wzgledu na ten sam kraj urodzenia? czemu "nalezy" pomoc innemu polakowi a nie np.lowakowi, hm? to jakas nowa "wspolnota jajnikow" czy co?;-) "za granice wyjeżdża najczęściej polska hołota. normalni ludzie zostają w kraju i walczą z czosnkowym rządem marionetek" no tak tak - wlasnie widac po tym jak sobie kraj organizuja ci "normalni";-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×