Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zgryzliwa ma

Stomatolog Kraków - czyszczenie zębów

Polecane posty

Gość gość
polecam odwiedzić dr Cichonia. ja jestem bardzo zadowolona z wizyt w jego gabinecie. nie tylko on jest świetnym specjalistą - cały zespół to świetni lekarze. nie myslalam ze wizyta u dentysty moze tak miło przebiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvia q
Moja mama bardzo sobie cenii już od dawna Stomatologię Cichoń bo wiem, że wiele zabiegów miała tam robionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku lat jestem wierna Galerii Uśmiechu, głównie przez jakość leczenia, ale też przyznam, że ta atmosfera taka bardzo przyjacielska sprawia, że chętnie do nich wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e3wa
Ja generalnie najczęściej chodzę do dr Cichonia, tam zawsze wyleczę zęby, ale też robiłam piaskowanie i skaling czy coś w ten deseń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munka
skaling i piaskowanie u dr Cichonia jest na prawdę godny polecenia. Kiedyś byłam u innego dentysty , pierwszy raz na sciąganiu kamienia i bardzo nieprzyjemne to było. Zraziłam się...a pozniej musiałam iść, trafiłam do dr Cichonia i tak delikatnie było, na prawdę to jednak nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam klinikę Luxdentica, http://luxdentica.pl - nowoczesna klinika, najnowsze metody leczenia, bez stresu i bez bólu, zabiegi wykonywane zawsze precyzyjnie, dokładnie i w miłej atmosferze, a personel doświadczony i po prostu przemiły - od pań z recepcji po lekarzy :) Miałam okazję korzystać z opieki stomatologicznej w kilku innych miejscach, ale nigdzie nie spotkałam się z takim profesjonalnym podejściem do pacjenta, jak w Luxdentice właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam poczytać opinie o specjalistach, a potem dopiero wybrać lekarza stomatologa dla siebie, np. tutaj: https://ranking.abczdrowie.pl/c/9,stomatolog,641,krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić klinikę Luxdentica, http://luxdentica.pl - chodzimy tam całą rodziną, ja, mąż i nasze pociechy. Każdy oczywiście z czymś innym, ja np. robię leczenie kanałowe, dzieci - wiadomo - głównie profilaktycznie, mąż z kolei leczy się ortodontycznie. Każde z nas u innego lekarza, a wszyscy bardzo lubimy to miejsce :) Jest nowoczesne, tak też urządzone, ze świetnym podejściem do pacjenta. Czujemy się tam naprawdę dobrze, zwłaszcza cieszy mnie, że dzieci mają takie skojarzenia związane ze stomatologiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenika22
ja na piaskowaniu bylam w klinice dr Cichonia. Byłam też na wybielaniu i efekty były fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunriikko
W Krakowie chyba faktycznie Centrum Stomatologiczne Cichoń jest najlepsze. Mają tam świetnych lekarzy. Ja kompleksowo leczyłam u nich zęby, a było tego sporo... Teraz został mi już tylko jeden ząb. I mimo sympatii do tej kliniki cieszę się, ze to już koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebekk
potwierdzam, klinika jest przyjazna i fajna. miło tam sie przychodzi. a Cichoń jest bardzo dobrym dentystą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lowja
Byłam tam zaledwie dwa razy, bo miałam niewielki ubytek ale nie mam żadnych zastrzeżeń co do leczenia - miło i bezboleśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli usuwanie kamienia to tylko Indexmedica. Atmosfera bardzo miła, stomatologowie podchodzą do pacjentów bardzo fachowo i ceny też są w porządku. Jeśli zależy Ci na dobrze wykonanej pracy, to szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milarkaa
A ja mogę powiedzieć, że Stomatologia Cichoń tez jest całkiem dobra! ładnie usuwają kamień - zęby są czyściutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piaskowanie i wybielanie zębów? W takiej kolejności efekt będzie najlepszy. Sama przed weselem siostry wybielałam ząbki i dentysta zaproponował mi najpierw piaskowanie dla lepszego efektu. Wesele było już ponad rok temu, a efekt dalej utrzymuje się taki jak zaraz po wyjściu z klinki. Samo piaskowanie zębów pomaga pozbyć się jedynie kamienia nazębnego, ale nie wybieli zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sannti
ja sie szczerze zastanawiam nad wybielaniem...piaskowanie robię w klinice Cichonia. bardzo delikatnie przeprowadzają tam zabieg, alem muszę go dopytać o wybielanie. moze sie skuszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek_K
Polecam PROFEMED na al. Pokoju 5 - teraz mają pakiety na skaling, piaskowanie i fluoryzacja za 197zł - więc opłaca się za te usługi, ja wcześniej za samo piaskowanie ponad 100zł zapłaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komisa
a to śmiało rób u Cichonia - to jest dobre i profesjonalne miejsce na takie zabiegi! spokojnie możesz do niego iść!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosso
fakt - u niego można spokojnie i dobrze wyleczyć zęby! ja już tylko do niego chodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przekonuje oferta kliniki Luxdentica. Nie bez przyczyny zdobyli przecież tytuł najlepszej kliniki stomatologicznej w Krakowie - https://www.luxdentica.pl/global_clinic_rating. Zresztą wiele opinii czytałam na temat kliniki i lekarzy, który tam przyjmują, i zdecydowana większość jest znakomita. Tak że myślę, że leczenie rozpocznę właśnie w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lullu
no ja jestem po pierwszej wizycie u dr Cichonia i jestem zaskoczona bo atmosfera w gabinecie taka że człowiek o stresie zapomina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalibyście sobie spokój z tą kryptoreklamą Cichonia... Wszystkich Was leczy ten sam pan doktor? Wolne żarty... Toż on musi pracować 24h/7 i to jeszcze na 4 ręce... Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaj się do gabinetu znajdującego się przy ul. Marcina Borelowskiego-Lelewela 13. Leczę w nim zęby od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Lekarze, którzy w nim pracują mają fantastyczne podejście do pacjenta (nie ma się czego bać). @gość - Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej "Cichoń" jest gabinetem. Pracuje w nim kilku dentystów, nie tylko dr. Cichoń, dlatego jak najbardziej jest możliwe, że wszystkie osoby, które udzielają się w tym temacie, leczą w nim zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzcie do Studia stomatologi estetycznej na Batorego - http://www.studiose.med.pl/ To ich strona, na prawdę świetna klinika :) oni zmienili właśnie moje podejście do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o czyszczenie zębów, to każdy stomatolog może to wykonać - nie musi być do tego potrzebna żadna dodatkowa specjalizacja :) Ja ten zabieg wykonywałam w ramach całego procesu leczenia, a moim stomatologiem był pan dr Mateusz Jendrulek z kliniki Luxdentica. Bardzo dobry lekarz, a do tego baaardzo sympatyczny :) Dużym plusem jest moim zdaniem także jego precyzyjność. Na plus oceniam też samą klinikę, która jest bardzo nowoczesnym miejscem. Pod każdym względem - wystrój wnętrz, sprzęt, podejście do pacjenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mellik
Dr Cichoń i jego cała załoga tworzą na prawde bardzo porządny i przyjazny gabinet. Ja jestem bardzo zadowolona z tego że do nich trafiłam - mam w końcu odpowiednio wyleczone zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka45
Ja na wizyty uczęszczam do stomatologii Cichoń , na różne zabiegi , nie tylko na czyszczenie , ale takze na leczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleczka
no wlasnie, wiele o tej klinice słyszałam, a że mam blisko to muszę chyba sie wybrać. tj musze iść do stomatologa ale nie chce mi się jechać na drugi koniec Krakowa skoro mam pod domem dobrą klinikę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szeptanka Cichonia na żenująco niskim poziomie... Cichoń i Cichoń, on chyba naprawdę leczy zęby połowie Krakowa ;) widać że klinika ładuje dużo kasy w marketing choć niestety na żenująco niskim poziomie :/ czy taki sam poziom oferujecie jeśli chodzi o zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaPitera

Gość...  A skąs wiesz... może i leczy połowie Krakowa ja uważam, ze Stomatologia Cichoń jest bardzo dobrą kliniką . Co zresztą świadcza również rekomendacje znanych osób takich jak chociażby Magda Steczkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×