Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _Rainbow_

Torty weselne, cukiernie w Bielsku-Białej i okolicach :)

Polecane posty

Gość _Rainbow_

Znacie jakieś dobre cukiernie :) chodzi mi o tort weselny ale też o ciasta i ciasteczka dla gości :) Ja słyszałam o cukierniach jedyna i Bakuś że są dobre, ale jeszcze nie próbowałam ich wyrobów :)

Gość cukiernia JEDYNA....
czesc - ja mialam ciasta, ciasteczka i tort z tej wlasnie cukierni - zamowilismy tam 3 rodzaje ciasta-sernik z brzoskwinia, pychotka i jeszcze jedno - niestety nie pamietam jakie. poza tym mieszanke deserowa i musze powiedziec ze te produkty polecam. jednak w ogole nie bylismy zadowoleni z tortu - wygladal bardzo ladnie - tak jak chcielismy ale smak beznadziejny!!! po prostu jakas nieokreslona masa, ktora miala miec smak RAFAELLO - niestety niedobry .tego nie polecam. p.s. plusem jest to, ze maja dowoz produktow pod wsa\kazany adres i my nie musielismy sie w ogole przejmowac tym czy ciasta dotra. zostawiismy pieniadze w restauracji, i pozniez dostalismy tylko rozliczenia. pozdrawiam i powodzenia w przygotowaniach

Gość _Rainbow_
Dziękuję za przydatną opinie :) a ile mniej więcej Was wyniósł cały ten zestaw?

Gość cukiernia JEDYNA....
mielismy male wesele - na 40 osob - i o ile dobrze pamietam bylo to okolo 400 zl,

Gość gość
Zapraszamy do cukierni endorfinka.pl w Bielsku, robimy piękne i smaczne torty

Gość gość
A ja polecam torty od pani Marty z cukierni Maciej.

Gość gość
Wejdź sobie na www.oprawa.gdziewesele.pl/Cukiernie/ tam jest bardzo dużo cukierni z Bielska - Białej :)

Gość Lena

Ja na swoje zamawiałam w Piekarni Rąba i każdemu bardzo smakowało, także polecam. Do tego pięknie wyglądały. 

W piekarni rąba naprawdę pieką pysznie. Miałam dość specyficzne zamówienie i raczej nietypowe, ale podołali w 100%. Tort wizualnie piękny, szkoda, że nie mogę dodać zdjęcia. I do tego oczywiście pyszny. 

Gość Kasia

W Bielsku- Białej tylko piekarnia Rąby. Zawsze świeże pieczywo, ciasta i torty naprawdę mają świetne. Zawsze jemy ze smakiem 🙂

Gość Zosia

Tak jak większość tutaj, również polecam Piekarnie Rąby. Za każdym razem cieplutkie pieczywo, słodycze.. a torty wyśmienite!

Gość Kama
Dnia 31.01.2012 o 14:04, Gość _Rainbow_ napisał:

Znacie jakieś dobre cukiernie 🙂 chodzi mi o tort weselny ale też o ciasta i ciasteczka dla gości 🙂 Ja słyszałam o cukierniach jedyna i Bakuś że są dobre, ale jeszcze nie próbowałam ich wyrobów 🙂

Ja zamawiam torty i ciasta zawsze w Piekarni Rąba i jestem zadowolona. Mają bardzo dobre pieczywo i cukiernie

Gość lorenz

Rowniez zawsze korzystam z Rąby , ta piekarnia ma najlepsze torty w Bielsko- Białej!

Gość Francaa

Od niedawna mieszkam w Bielsko- Białej i pieczywo kupuję tylko w Piekarni Rąba. Blisko domu, a do tego zawsze świeże, pyszne pieczywo . A najbardziej lubię od nich drożdżówki , mniam 😄

Gość Julieta
Dnia 2.12.2019 o 09:01, Gość Francaa napisał:

Od niedawna mieszkam w Bielsko- Białej i pieczywo kupuję tylko w Piekarni Rąba. Blisko domu, a do tego zawsze świeże, pyszne pieczywo . A najbardziej lubię od nich drożdżówki , mniam 😄

no to fakt, Rąba to jedna z lepszych piekarni w Bielsko-Białej, ja to jestem z nimi od bardzo dawna i nie zamierzam ich zmieniac, zawsze smacznie i swiezo 

Ja na takie wydarzenia zawsze zamawiam z Piekarni Rąba w BB

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować