Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalia177

Czy moja dieta zadziała i jest zdrowa?

Polecane posty

Witam, Od 2 stycznia zaczęłam swoją dietę. Wtedy ważyłam około 72 kg. Zważyć się chcę 2 lutego, żeby efekty były widoczne już. Ale trochę się boję tego ważenia. ; p Więc tak, od 2 stycznia codziennie ćwiczę. Rano 80 brzuszków, a po szkole czyli koło 15,16 biegam 25 minut i robię ćwiczenia przez około 7 minut. Po 18 nic nie jem. Napiszę teraz co jem, a więc: Rano przed szkołą miskę płatków fitness z mlekiem 0,0%tł. + dwie kromki żytniego, kruchego pieczywa z serkiem naturalnym ,,Twój smak"" ;p. W szkole dwie bułki razowe, jabłko lub pomarańcz, woda, herbata na spalanie tłuszczu. W domu to samo co na śniadanie czyli płatki i dwie kromki chleba kruchego. w sobote lub niedziele mam wiecej czasu i robię koktajle owocowe z jogurtem naturalnym lub mlekiem odtł. Czasem też w weekend jem filet z kurczaka grilowany z surówką z marchewki. Chciałabym poznać wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywal z diety te płatki po szkole a zastąp jakimiś warzywami. za dużo węglowodanów jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierś kurczaka gotowana, lub udko bez skóry, może być to indyk też. ja też jestem na diecie od 2 stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczje nie....
dieta glownie opiera sie an weglach a to nie ejst dobry znak -malo skuteczna. za duzo platkow i chleba. te 80 brzuszkow mzoesz sobie darowac- nic ale to komoeltnie nic nie zyskasz.dlatego ze na meiscnie brzucha trzeba cwiczyc 3 partie brzucha (czy jak to sie nazywa) i w sumie powinnas miec 9 ronych cwiczen na brzuch zeby cos tam sie zrobilo.a 80 brzuszkow to jest nic! ja kiedys robilam 300 brzyszkow dziennie przez 2 meisiace albo i dluzej ,gruba nie ejst i nie bylam ale nic to nie zmienilo . choc nie mialam brzuszka bo u mnie wszystko odklada sie w dupie i na udach,ale chcuialam miec taki ladny wyrzezbiony itd. az wkoncu pogadalm z nacuzycielem wfu ktory mi wszystko wytluamczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to dziękuje bardzo za rady. ;) Ja słyszałam, że najwięcej dają właśnie te ranne ćwiczenia... Dlatego robiłam te brzuszki...ale nie wiem, muszę dowiedzieć się więcej na ten temat.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczje nie....
zoabcz sobie a6w szostka weidera na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś już tyle na diecie powinnaś widzieć że schudłaś jeśli dieta jest skuteczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczje nie....
z samego chleba to zjadasz z 800kcal dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczje nie....
szczerze to sie zdziwie jezeli cos schudlas. jesz praktycznie same wegle ,a wlasnie wegli powinnas unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem . Wydaje mi się że tak, ponieważ przedtem bardzo się objadałam.. jadłam na noc i wgl. Teraz lepiej się czuje. I zmniejszył mi się apetyt. Teraz zastąpię pieczywo warzywami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem . Wydaje mi się że tak, ponieważ przedtem bardzo się objadałam.. jadłam na noc i wgl. Teraz lepiej się czuje. I zmniejszył mi się apetyt. Teraz zastąpię pieczywo warzywami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano węglowodany ok tym bardziej że się uczysz a mózg się nimi żywi. ale po południu stawiaj na warzywa i chude mięso i będzie ok. a czemu się ni zważyłaś jak zaczęłaś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważyłam się. to było 72 kg. Napisałam że około ponieważ na jednej wadze ważyłam 72 a na drugiej 73. Zważyłam się właśnie... i doznałam szoku. ważę 65,7 kg. ; ) I baaardzo się cieszee... i od razu dodało mi to motywacji . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×