Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojciec mnie prześladuje

Ojciec zmusza mnie do ożenku!!!

Polecane posty

Gość ojciec mnie prześladuje

Nie wiem co robic. Mam 27 lat, miałem dwa związki ale do tej pory się nie ożeniłem. Ojciec ciągle mówi że chciałby miec kolejne wnuki, ma już jednego wnuka w którego inwestuje pieniądze. Siostra urodziła dziecko mając 18 lat. Teraz siostra ma 26 lat i jakoś jej nie zmusza do tego by wyszła za mąż, twierdzi że ona już spełniła swój obowiązek i ma jedno dziecko które może wychowac ale ja musze się jak najszybciej ożenic i miec co najmniej trójke dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem zmusza cię po co? by mieć wnuki?? w dzisiejszych czasach dzieci można mieć bez ślubu :D więc w czym problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec mnie prześladuje
Ale on chce bym miał żone która siedzi w domu i wykonuje kobiece obowiązki a ja żebym zarabiał pieniądze na dom i na rodzine i żebym od razu po ślubie miał trójkę dzieci a siostra urodziła jedno dziecko i stwierdził że ona wobec swojego ojca pod tym względem spełniła swój obowiązek. Co prawda był w szoku gdy usłyszał o jej ciąży ale obchodził się z nią wtedy jak z jajkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś facet czy ciapa?? zmusić to można dziecko to zjedzenia nielubianych brokuł, a ty jesteś dorosły więc on sobie może. chciałabym mieć takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec mnie prześladuje
Mój stary chce żebym ożenił się z jakimś gejem bo w domu potrzeba jeszcze jednego faceta do orania w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×