Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bielszcz-Anka

Bielsko-Biała tanie sklepy z markową odzieżą damską, młodzieżową

Polecane posty

Gość Bielszcz-Anka

Od nie dawna mieszkam Bielsku-Białej z czego bardzo się cieszę, ale kompletnie nie wiem co i gdzie kupić. Polećcie jakieś fajne sklepy z tanią a dobrą gatunkowo odzieżą damską najlepiej typu outlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam butik Lamodella na 1 pietrze w D.H.Wokulski swietne sukienki,bluzki,zakiety,buty i bizuteria w przystepnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam sklepy z tania odzieza, akurat w bielsku prowadze ciuchland i korzystam z hurtownii www.wilowscy.pl i powiem szczerze, ze gydby nie te ciuchy to juz nie mialabym tego sklepu :) ciuchy z tej hurtownii sa nieziemskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Sporo casualowych, włoskich kreacji i formalnych mają w www.diamondstyle.pl . Mam od nich kilka uniwersalnych rozmiarowo swetrów, które jednak świetnie dopasowują się do sylwetki i dwa żakiety bez guzików (mój imprezowy numer jeden, do wszystkiego pasują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może poszukasz w sieci? Ja bardzo lubię sklepy internetowe, bo nie tracę czasu na stanie w kolejkach i też można zaoszczędzić pieniądze. Jednym z moich ulubionych sklepów jest ragazzafashion.pl może i ty tam znajdziesz coś fajnego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×