Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagmatwana ja

moze ktos mi pomoze , chodzi o pieniazki:)

Polecane posty

Gość zagmatwana ja

o lokate, mam konto w BZWBK i chcialabym zalozyc lokate , na stronie intern. juz wszystkie przejrzalam i tak ..nmoze ktos jakos doradzi: bo sa lokaty ktore moge zalozyc przez neta, a i takie co trzeba isc do banku ja chcialabym zalozyc te przez neta ..i jest taka fajna na okres 2 tyg, ale ona jest odnawialna... i tu mam pytanie... czy np ja zaloze na 2 tyg , odnowie kolejne 2 tyg, a potem moge juz nie korzystac z niej a miec te pieniazki z procenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagmatwana ja
podnosze :) a kto usunal moj poprzedni wpis ???? dlaczego tak robicie ? ( nie chodzi mi o uzytkownikow) nie mozna juz napisac : up ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
chyba nje rozumjem pytanja jak cj sje skonczy lokata musjsz zaznaczyc te ostatnja jako njeodnawjalna j wtedy pjenjadze beda na rachunku j bedzjesz mogla z njch kortzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagmatwana ja
dzieki zalozylam sobie przez neta lokate na 14 dni i ona jest odnawialna ... a ja po 14 dniach juz nie chce lokaty bo pieniadze beda mi potrzebne ( a kazdy grosz sie przyda) i tam nic nie mam by zaznaczyc czy jest czy nieodnawialna jest tylko: historia lokaty, szczegoly - w to klikalam , i jest tez : zlikwiduj - pytam bo nigdy w zyciu nie zakladalam lokaty a szczegolnie przez internet... czyli po 14 dniach mam kliknac - zlikwiduj ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagmatwana ja
???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagmatwana ja
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×