Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezdomnaossssossssossssosssss

grzech

Polecane posty

Gość bezdomnaossssossssossssosssss

GRZECh Choćby największy przez Boga wybaczony a ludzie? Czy wybaczą ci grzech Czy zapomną czy dadzą szanse CZY SIE ZA CIEBIE POMODLĄ BY BÓG CI PRZEBACZYŁ? BYŚ MIAŁ SKRUCHĘ W SERCU ZA SWÓJ GRZECH? Ludzie... zależy jacy ludzie... zależy co robią.... DZIECI KATECHETEK... nigdy nie grzeszą najwidoczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Wiecie zgrzeszyłam na tej kafe to sie wyspowiadam - to tyle mogła KATOLICZKA ŚMIESZKA napisac - ty tam już leć do spowiedzi pokuta i nawrócenie a ona? I tyle :( I gdzieś ją mam. Choc rzeczywiście nie powinnam TAK przeklinać i nie tylko tak. To pójdę do spowiedzi ZAŁUJĄC SZCZERZE ZA MÓJ GRZECh, a ona niczego nie żałuje i jej sie dam bo to morderczyni i kasa od niej nie pasuje w pracy - dlatego na policję się chodzi że wysyła do pracy,a nie pasuje zapłata czyli sprawdzić czy kogoś nie kropnęła i tyle. Bo co robić? Tyle i koniec. No a ja też mogłabym ją dać, ale ją kicham. No a wkopała się sama - ja tam na właściciela nie leciałam - jak dla mnie mój być to 100 letni starzec i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
ten KK w Poslce wiecie to jedna kasa, jeszcze się spowiadać muszę BO MOCZEM I KAŁEM ochrzczona jestem, zły rodowod i taki koniec. I co mnie obchodzą MORALE Śmieszki z burdelu. Niech napisze coś na kafe... coś wiecie takiego, że do poczytania. BAJE. Bez sensu i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Wiecie niech sie oddzieli od ojca, matki i wyjedzie do USA i zacznie tam życie bo dla niej nie jest najważniejsza rodzina. No to stała praca i gdzie ma. Bo dla mnie rodzina była najważniejsza i coś z sensem robić. Stała praca - aż taka nie byłam. Choć byłam wynaturzona bo tak i już. Ale to z rodziny królewskiej , że mi krzyż brali - ja to wszystko rozumiem. i tyle :( Dla mnie i tak wartością rodzina i stała praca. Ale na razie nic z tego i tyle. A z domem kontakt zrywam - sie dorobili. Damian LEKARZ i niech się zgłoszą do mnie WIELCY UCZENi. Następny leśnik i co mnie to obchodzi. Leśnik - a po co mi leśnik. Ja i tak miałam być bankierką albo lekarką i koniec. W Anglii ogrodnictwo i co mnie reszta obchodzi? Burdel po szkole ogrodniczej i 3 dzieci z burdelu. Co więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Jesli wiecie imiona święte są NAPRAWDE wartością dla Agnieszki Śmieszki to niech sie POWIESI przez nie i tyle. I ocaleje. Dzęki Malgorzacie Alacoque. A tak niech se robi co chce. Wy myślicie że życie jest proste, a ja tam dobrze się miałam za granicą czy cokolwiek normalne było. Napisałam że wyjechałam wiecie że na kić za 3 podpaleńców i tyle. No sorry - cały domek wypalony i tyle :( I jeszcze ratowałam tego Kevinka i tego durnia ogrodnika. Wiecie ile ja musiałam rzeczy przebaczyć. Sobie przebaczcie takiemu ojcu, jeszcze na rodzinę uważaj. Sobie bądżcie tacy jak ja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
MNój wiersz GRZECh jest słaby moze ale chodzi o to że człowiek musi mieć NADZIEJĘ NA BOGA i on jest takim światełkiem. Innym cytaty z Pisma św. Lub z Dzienniczka siostry Faustyny - słowa BOGA O MIŁOSIERDZIU BOŻYM . Widzicie - ja sobie nie przeczę. IDEALNA SPOWIEDZ - to znowu KSIĄDZ AVRISENET i tak dalej. Proboszcz z Ars trochę jest szorstki, a tu trzeba SKRUCHĘ WZBUDZIĆ I nadzieję człowiekowi dac, ze BÓG WYBACZY. Bo ludzie nie mają nadziei. Mają tylko ROZPACZ albo strach. A muszą mieć POKORĘ i nadzieję na to ,że Bóg wszystko wybaczy. To cytaty z Pisma św. najbardziej i tyle. A Śmieszka powinna być męzatką - ona mnie wrobiła w zaręczyny - ja ją mam gdzieś - za byle kogo zareczyny, oświadczyny i dziecko w drodze. Do widzenia i tyle :( Drogę Krzyżową miała, małzeństwo na jedynkę miała. Do widzenia. ANI ADRESU :( Ulica Czekoladowa na mnie :( I tyle. I ona wiecie temu Kevinowi nie da rady - to dziecko to z nim jak już. Ale jej sprawa. A ja? No ja od razu na nią i do widzenia :( Ja w ogóle do ogrodnictwa nie chciałam jechać i cześć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Wiecie oni by mnie na ten amazon. MOIM ZDANIEM musieli wrócić, ale napisałam kiedyś artykuły, żeby nie wylecieć z doktoratu bo mi zależało i one te baby na amazon.de zrobiły mi w pracy poród na wózku, wózek - takie tam i wzięły i wyżej tymi artykułami I TEGO NIE MIAŁY ROBIĆ bo byłam po studiach i tak nie mam pracy. I bym sie nie zgodziła NIGDY W ŻYCIU ŻEBY MI WYCIĄGAŁY TE ARTYKUŁY i koniec. Bezczelne gnojówy - Bona też. I tak wszystko poleciało. Ten ojciec Kevina ratował mi zdjęcia i zdjęcia mam że robiłam. I tak mogę być w USA. Bo co ja tam robiłam na tym doktoracie? Marnowałam czas. Ja ze zdjęć mogłam być w USA i tyle. I jestem Zdjęciami. A powinnam? językiem niemieckim bo tyle to było warte, ale jest i mogę z amazon.de starymi zdjęciami wydać sobie coś w USA w POLSKIM WYDAWNICTWIE i to mam z amazon de, a reszta to 2 języki i tyle. Żeby nie było, ze wiecie ja nic nie robiłam na doktoracie tylko napisałam jakieś artykuły i zdjęcia. No i bez tego bym sobie poradziła chociaż skomplikowane. Nie o to mi chodziło i tyle. Może wszystkiego za dużo, ale TAKĄ MAM RODZINĘ i jeszcze pass USA sie dowiem i włosy Indian i po co mi to wszystko? A to niech idą do Bony, Mengele i Wiktorii. Tyle mnie to obchodzi. BONA MNIE URODZIŁA - to wszyscy akceptujecie to se róbcie co chcecie wy, ja też i tyle :( Bo bez artykułów W PRACY FIZYCZNEJ W SUMIE w Niemczech studiów nie miałam. Wybitne specjalistki to orzekły każda z dzieckiem w Niemczech czy USA i tyle :( I tak kasa moja też i tyle. Nawet z porodem Bony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
teraz wiecie niech im płacą za WNUKA LEŚNIKA i niech wygląda lepiej niż ja - niech jest taki piękny jak Kevin. Bo bratowa jest moralna a ja nie. Najwyżej mogła pić w ciązy - puszczać sie? Zdrowiej sie dowiem. Zwłaszcza na głowkę dziecka i tyle. Nawet Janina nie puszczała sie w ciązy. Teraz sie puszcza na prawo i lewo. Ale w ciązy sie nie puszczała. Dziecka do dziś nie ochrzciła no i co? Taka była GŁOSEM SUMIENIA POLSKI. Dziekuję bardzo - mimo wszystko nadal z USA i tyle :( ps. I jak już z Londynu. Gówienka na stała pracę zjeść i do widzenia. A Imiona Boże szanować bo taka prawda też jest i tyle. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Wiecie jak was ADOPTUJA NA KASĘ to sie zgłoście i tyle. Plus ksywy obrzydliwe i tak dalej. Bo znam te ksywy i Bona i Mengele mogą być. A tak nie i tyle. Bo czemu ja ich nie chce - z 10 powodow plus ten i tyle :( Mieli sobą prezentować coś więcej niż wygląd. Bo wygląd jest najważniejszy. A dla mnie nie. I tyle :( Może nie mam racji? Ale jakoś tak nie sądziłam że AŻ TAK WAŻNY JEST - moze z nich , moze ze zjawy matki - nie wiem :( To juz nie moja sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Witajcie - to ja w moim wątku GRZECH, który powoli opuszczam, ale postanowiłam zrobić coś dla Agnieszki Śmieszki córki katechetki czyli napisać jej coś o grzechu i o tym, że Bóg odpuszcza grzechy. Ze tak dużo jak masz grzechów to tak Ci je odpuści. I wiecie za to co mi zrobiły , ze tak na mnie naskoczyły za "głupie" przekleństwo??? PRZEZ NIE TEŻ!!! Buty mi zniszczyła Bona przez nie - zupełnie OK buty - to tego nie ma, kasy nie umiem rok dostać - takie BUTY to są - to to nie, przekleństwo wiecie. Ale to już jest WYKASOWANE niestety u Boga, a kara to moja sprawa. Kara za grzech. Już jest kara bo tak jeszcze mnie czytały i poszły I CIEKAWE CO CHCĄ jeść te wariaty jak sobie nie odbiorą matmy wiecie z takiej oto prawdy w życiu CÓRKI KATECHETEK - ŻE CZŁOWIEK MA WIELE GRZECHÓW ale zawsze dopóki chce to możliwość ma iść do spowiedzi wiecie i wyspowiadać te grzechy no i to jest najważniejsze i ŻAŁOWAĆ. I tak napiszę drugi wiersz wiecie. ZAŁ ZA GRZECHY i to napiszę więcej wierszy, żeby sobie poczytały i żałowały. Bo tak z tych moich pism - córki katechetek - to nawet jakby wiecie chciały to nie do końca się da żałować , a im posyłam 4 krótkie wiersze o żalu za grzechy bo pierwszy wiersz miał nazwę grzech a teraz 4 wiersze ŻAL ZA GRZECHY 1, 2, 3 ,4 I uwaga ŻAL ZA GRZECHY 1 Ile mam grzechów nie wiem nie pamiętam czy jest dla mnie możliwym zapamiętać ilość moich grzechów Dlaczego ciągle wybieram zło? Dlaczego przerasta mnie ono? Ile mam grzechów? Czy potrafię ich żałować? Ile trwa grzech a ile trwa moje poczucie klęski mój żal za grzech ŻAL ZA GRZECHY 2 Popełniam zło nie umiem go odrzucić Nowy dzień kolejny wybór zła jak wybrnąć z tej beznadziei jak pokonać zło i wybrać dobro gdy człowiekowi brakuje sił na codziennośc na codzienną walkę dlaczego tak często upadam pod cięzarem zła? Czy żałuję tego tak naprawdę? ŻAL ZA GRZECHY 3 Jaka jest prawda o mnie czy szukam w swoim życiu dobra czy tylko widzę zło i świat jest dla mnie jedną rozpaczą jak życie. W czym upatruję nadzieję na kolejny dzień życia gdzie potrafię ją znaleźć co jest dla mnie w życiu najważniejsze? Czy raczej jestem czy raczej posiadam? Szukam odpowiedzi na to dlaczego jest mi tak ciężko ŻAL ZA GRZECHY 4 Co daje mi żal za grzechy czy jest mi potrzebny? Czego w życiu potrzebuję Dziś postaram sie znaleźć odpowiedz na moje pytanie czy potrzebuję żalu za grzechy? dokład mnie zaprowadzi? A może po prostu takie pytanie dokąd POWINIEN zaprowadzić mnie mój żal za grzechy? ================================== No i to są moje propozycje wierszy za mój grzech na forum jak kogos zgorszyłam. No i co? To moja pokuta. I wiecie ta Śmieszka - przedstawić się nie umiała bo wiecie IMIĘ ważne, a sama co? Miała napisać jak sie nazywa. Bo ONA tak skoczyła na mnie. No to wiecie chociaż tyle - przedstaw się głupia wariatko i ja mam byle co bo mam włosy Indian i co? 2 stosy i ja mam zostać bez włosów Indian i ja jestem od tych zer wyratowana chmurką w dzieciństwie. Żadną szkoła czy czymkolwiek. Dajcie sobie spokój z Jagier i Śmieszką. ttłumaczyłam, że życie miałam DAREMNE i dalej mam daremne ale tak mam co żreć. I widzicie tak pieniądze były i są nie do ruszenia Z CHMURKI - włosy Indian i tak by od dziecka moje od razu, a tak byle jak mi pasowały, a ja wolę żałować za grzech i od Indian mieć włosy Indian niż inaczej bo tu mi tyle starczy żeby mieć co jeść. Matmy z państwa i figur nikt nie dał za historię, a reszta? Bez znaczenia i tyle :( Takie życie. I co ta Bona tak fika? Bo ma włosy Indian i ma co jeść. No ale wiecie to inaczej ode mnie. I matmę z państwa i figury za mój wygląd. No dobrze niech jej będzie,że życie to tylko wygląd. No przykre lecz prawdziwe. No to tym bardziej miała mnie oddac i tyle. Bo to mnie boli bo przecież włosy można było obciąć i powiedzieć, że jestem z brygidek i po co sie uczę? i tyle. Bo wiecie jedno dziecko w ciązy leśnik, a ja co? STUDIA. A dalej? i tyle. A zawód chciałam mieć. Zeby nie było, że siostry sie na darmo powiesiły a ja przebaczyć nie umiem. A czemu wiecie za wygląd do piekła miałam iść to w ogóle nie rozumiem i tyle :( No ale. Bo wiecie rodzina królewska i brygidki to jest JEDNA HISTORIA ale nie Bony i tyle :( Moja jak już. Że krzyża nie miałam. A ona? grób matki? Też taki krzyż bez sensu. No ale na mój nikt nie ma szans. Musiałby ktoś mieć moje życie I MOJĄ DATĘ URODZENIA i tak być przez rodzinę królewską potraktowany bo wiecie też bym była inna, lepsza, ale 14 wrzesień... no cóz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Wiecie ta Smieszka się powiesi i nie po mnie i tyle. Ona miała mieć męża - co głosisz to praktykuj. Ja nie głosiłam kultu IMION wiecie - ja głosiłam POKUTA I NAWRÓCENIE jak już. Ale one są. Ale tak od początku było. Krzyża też nie głosiłam. Jak już to filologia. I jeszcze ŚWIĘTOŚĆ głosiłam. Co to znaczy być świętym. ŚWIĘTOŚĆ i grzech - takie coś. Ale imion to nie, a jak one - ŚMIESZKA takie ważne mają imiona to zwłaszcza Śmieszka niech se w urzędzie zmieni dane osobowe z dokumentów, a Jagier niech idzie po inne imię żeby jej rady nie można było dać bo jakbym chciała tak żyć jak ona to bym pracę miała. No ale wiecie... co ona tam ma racji. To największe święto koscielne - święto imienia Boga. To ma rację a tak nie i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Wiecie ta Smieszka się powiesi i nie po mnie i tyle. Ona miała mieć męża - co głosisz to praktykuj. Ja nie głosiłam kultu IMION wiecie - ja głosiłam POKUTA I NAWRÓCENIE jak już. Ale one są. Ale tak od początku było. Krzyża też nie głosiłam. Jak już to filologia. I jeszcze ŚWIĘTOŚĆ głosiłam. Co to znaczy być świętym. ŚWIĘTOŚĆ i grzech - takie coś. Ale imion to nie, a jak one - ŚMIESZKA takie ważne mają imiona to zwłaszcza Śmieszka niech se w urzędzie zmieni dane osobowe z dokumentów, a Jagier niech idzie po inne imię żeby jej rady nie można było dać bo jakbym chciała tak żyć jak ona to bym pracę miała. No ale wiecie... co ona tam ma racji. To największe święto koscielne - święto imienia Boga. To ma rację a tak nie i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Witaj czarna ksywko - wiesz gdybym wiedziała jakie to towarzycho na kafe jest DURNE to bym ani 1 listu tu nie napisała i tyle :( I cała prawda o całości. Myślałam, że napiszę list GRZECH i 1 osoba mi odpowie. Merkaba i koniec. Na forum - moze ktoś się dołączy - Jania pisała to w jej wątku pisałam, a to co sie stało - choć i tak wina biur bo wiesz oni wygrzebywali mi prywatne listy ze skrzynki email i tyle. No do urzędnika w Niemczech on mi wyniósł papiery - taki degenerat i tyle. Skreślił mnie CAŁKOWICIE. Po prostu homoseksualista i dlatego mam ALE bo musiałby sie posuwać, ale oczywiście Polaki i tu wszyscy i te biura - piję. Bez sensu. I powiem wam coś takiego - no to bez ścinania wątku to raz, a dwa no co ja miałam robić? i tyle. I jeszcze jak te studentki z Polski z Opola mogły sie do mnie porównywać - wiadomo, że 10 lat starsza , inne zycie, problemy. Czego one chciały ode mnie? Matki szukały? Mają w domu, nie? Beznadzieja mowię wam. Bo co to za stała praca jak co tydzień masz wypłatę dlatego wiecie nawet jeśli nie pasuje to jak wyrzucić pracownika za taką wypłatę? Przecież to zaburza pracownika. Dlatego mieli powiedzieć że powinna pani pasowac stała praca. I wiecie mnie pasowała. Nie za bardzo. Ale wiecie ja wyjechałam NA PENSJĘ CO TYDZIEŃ. JA DOKŁADNIE TAK WYJECHAŁAM,że nie miałam na miesiąc pieniędzy żeby sie do wypłaty utrzymać i są chyba ludzie, którzy tak jadą i co? Skąd ja miałam wiedzieć o tej stałej pracy bo inaczej jakbym miała kasę to do Niemiec TYM BARDZIEJ. Wyłącznie po kasę do Niemiec tam byłam. Ale o to nie zapytał sie nikt - od razu obiadu nie gotuję. WSZYSTKO W SKLEPACH, WSZYSTKO ale cóż. I wiecie mnie wszystko pasowało w Niemczech z Polski z Netu. Własnie nie się dowiem. Ale ja leciałam PASSEM NIEMIECKIM. To z rodowodu miało pasować sie dowiem. No co? Mieszkanie? Co wy. A pytałam o rentę. Przestańcie. Pieprzą wszyscy równo. No właśnie - praca to nie wiem co - ile pilnować czegoś nie pasowało? I tyle. Nie wiem - jakiś dozór. Ja wiem? Nie wiem. Takie rzeczy - no co ja tam mogłam robić? Trzebaby pomyśleć. Ja nawet wiecie pod uwagę brałam, że na kurs w Polsce - byle co. I tak w szkole byłam skonczona, a bezsens - ja nie mogę. A tam przyjechałam i studentki rządziły I MOGŁY, ale bez tego mieszkania cudzego. Bo co? Innych mieszkań nie ma? Nie ma tanich mieszkań w Holandii? Coś mi się wierzyć nie chce. A holenderski? A jakie one miały passy? Niemieckie? Nie wierzę w to wiecie. I tyle :( Bo ja miałam niemiecki i od razu sie zaburzyłam i tyle :( I wiecie one były DZIWACZNE - ja sobie pomyślałam SKĄD ONE SĄ? No i dosłownie Amerykanki i tyle :( Ja sie nie dam. Wszystkie włosy Indian to co? Pass niemiecki? Bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Powiem wam ja jestem TAK POWALONA że nigdy mi nie dacie rady. plus jeszcze okolica na państwo i Skarbek jak one chcą mi dać radę to nie wiem. Plus WIDZIAŁAM i Boga i diabła ile snów - i dzś znowu STRASZNY sen i tyle. Także wiecie ja nie żartuję - takie życie mam tyle ludzi poszło. Bo ja to 1 szkoła no ale to mam rodzinę BIOLOGICZNĄ. Mam matkę, ona się nie dała. Matka nie żyje od zawsze. Nie znam jej. Co one się porównują. 30 letnie córki katechetek. Czy nawet 20letnie. Nie ma porównania. Matka miała rodowod, babcia miała rodowod, ja mam rodowod. Ojciec? Bez rodowodu. ja mam zaliczony od zwierząt, teraz też tylko poprawiony na stałą pracę która powinnam i tak dostać 12 lat temu, a jeśli nie to pouczenia i tyle. Żeby nic nie było na nikogo. Ja taka jestem. A tak? I jeszcze nieraz pouczę tutaj o grzechu i ŻALU ZA GRZECHY bo to jest najważniejsze. ŻAL ZA GRZECHY. Nie ILE MAM GRZECHY - bo kościół wylicza grzechy tylko ŻAL i chęc poprawy choć to czasem MOCNO trzeba chcieć tak pisze. A imiona widzicie nie trzymają się mnie i zaraz taki koniec. Z państwa mam imiona. No ale... bo czemu te imiona przeklnięte nie działają. W SUMIE? Państwo. I rodzina się dowiem. No właśnie - rodzina. kto by pomyslał? To piszę o swojej rodzinie i dowiaduję się że nie mam szans na żadne uczciwe słowo do mnie skierowane z taką rodziną. No to po co w Polsce mnie chcieli? Wyłacznie żeby mnie okraść. Bo nikt się chmurką nie przejął. No nikt i tyle. I wiecie ta chmurka była bardzo specyficzna ja mam 5 lat wiecie i widzę te chmurkę, a NIKT SIE NIĄ NIE PRZEJĄŁ bo wiecie DZIWACZNIE, ale włosy Indian by były jakby np. Bona i Mengele nie chcieli Indian i byłoby NORMALNIE co jeść tez, a tak? Z czasem jakaś chmurka mi sie zrobiła, ale taka jakaś CLOUDY FACE bo nikt sie tym nie przejął. I ja sie przejęłam tylko mieli mnie na dwór wyprowadzić i powiedzieć - zobacz tu masz chmurki. Ale to było takie trudne wiecie bo tak i już. I tak bym była normalna? A sama nie wiem - wszystko bez sensu i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Może 4-5 latek miałam jak widziałam chmurkę. BO MIAŁAM BYĆ ODDANA. Mogliby być bez tej babci się dowiem. Ja tylko nią jechałam. Dobrze na nich działała, ale ona - też miała mnie gdzieś. Ja miałam być oddana i tyle. Beznadzieja. Teraz muszę ogrywać kasę matki zdrowiem żeby nie poleciały przez Ilonę pracę w Niemczech. I tyle. Nie umie odejść. Bo śmierć ją wciągnęła - to jej sprawa ale zaraz nie musi każdego wciągać, a z Polski tam są NAJRÓZNIEJSI ludzie, to są szpitale NIEMIECKIE szpitale i tyle- na północ zostaje, USA i tyle. ZARABIAJĄ i co że po studiach są oni ZARABIAJĄ. Ona też tam TYLKO ZARABIA , ci ludzie też coś sobą prezentują , ot pracy w Polsce DORAŹNIE nie mają i wiecie TO WSZYSTKo. Także tam też jest opinia potrzebna i tak dalej wiecie. I co mi to zawiściła? To miała odejść. To nie było moje miejsce. Ja tam wymyśliłam szpital, ale generalnie PAPIERY w szpitalu. Po 9 latach w szkole tyle mi zostało. No to język i tyle. Analizy i tak mi nie pasowały. W szpitalu? I tyle. Oczywiście to nie było realne, ale wymyśliłam. A wiecie JAKIE SZANSE Miałabym coś więcej w szpitalu bez przygotowania JAKIEGOKOLWIEK z Polski - x lat nauczycielka, bez pracy powód? PIJAŃSTWO. To lepiej w jedzeniu siedzieć i tyle. Zwłaszcza, że nie piłam. Bądz co bądż wszystko na kogoś, a procesy w Polsce miałam. Bo jak oni mieli do mnie podejść. Tak. Dwa procesy w Polsce - obydwa miały być wygrane i odszkodowanie finansowe mi się należało ZA GŁUPIĄ SZKOŁE POLSKĄ - na mieszkanie bym miała swoje malutkie, na poddaszu, ale by było i tyle . A tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
wiecie bo ja nie mam dzieci. Naprawdę UWIERZCIE MI że ja bym dawno miała dzieci, ale ja z tej rodziny NICZEGO NIE ROZUMIAŁAm. NICZEGo. Bo ja nie dziwię sie jak ktoś ma 15 lat i chce dziecko, ale to trzeba rozumieć COŚ Z RODZINY. Ja nie rozumiałam NIC. Dziś rozumiem - to po prostu NIE TYLKO NIE MOJA RODZINA, ale rodzina z wypalonego peta. Ale to jeszcze nic. Matka z kasą za którą sie powiesiła i ze ślubem na pogrzebie, ja z brygidek - wybaczcie. Przez to jak mówił Mengele o studiach to zaraz studia choć to nie było moje jakieś marzenie. Ale tak powiedział to żeby dostać stała pracę to on. Bo miałam ograny rodowod i tyle :( Przez to taka jebnięta. No i wiecie - z ANGLII. Nic. OD BRYGIDEK masz mieć Brygidę . Starczy. NIC POZA TYM. Nic. No jeszcze w moim przypadku data urodzenia - bardzo ważne. I UBRANIA - najważniejsze. Ja nie wiem wiecie gdzie mi poszły ubranka. Chyba w teatrze porno. Wybaczcie ja już nie byłam normalna jak stamtąd wróciłam i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Wiecie mój grzech jest gorszy ten ostatni niż porno sie dowiem. Tak ale to jest grzech przeciw Bogu. ja to rozumiem tak - 3 pierwsze przykazania są przeciw Bogu. A 4-10 to człowiek. I teraz wiecie o co chodzi? No to dzieci katechetek. Ale to wiecie nie dotyczy życia społecznego ani tego co w pracy było. Dotyczy sie dowiem. No tak ale to nie ma sensu - tam jest z penisami tak NORMALNIE sie odchodzi a reszta to wojna religijna. No to się dowiem zachód prowadził wojny religijne. W ZIEMI SWIĘTEJ. I tyle. Z ARABAMI. A teraz Arabowie na mnie. A one takie same sie dowiecie. No to jedna żenada i z tego wynika że nawet butów na zmiane nie mają. Idżcie mi i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Wiecie na tym Zachodzie to wszyscy tez są OGŁUPIALI i WALNIĘCI W ŁEB, ale wartości mam mieć ja. Jak dla mnie niech idą do diabła. Naprawdę tyle wam napiszę. I właśnie DOBRZE sie zachowywałam na amazon - tam wiecie ciezko dojechać, beznadziejne położenie i tak dalej. Jak znam życie - jakaś wieś ostatnia gdzie to leży - tam gdzie Polaki jeżdżą bo takich magazynów jest oczywiście więcej i tyle. W Polsce mógłby być jeden no ale reszta - i jakiś PÓŁGŁUPI dla mnie ogrodnik powiem wam jeszcze mi decyduje DZWONIĄC NA MOJĄ UCZELNIĘ że ja mam za rok jechać - ale ja mam przerwę i wiecie DOSTRAJA SIĘ mną do poziomu Ilony Jagier bez matury i OK, ale PO CO DZWONI NA UCZELNIĘ? ingeruje w moje życie w Polsce? no wiecie - kopnąć go w łeb że mu zleci - przestańcie. CO TO MA BYĆ? Opinia z jakichś przypadków - co komu walnie do łeba. Idżcie mi. I wiecie on dba o zdrowie. SWOJE i tylko i wyłacznie wiecie bo co - ja zdrowia nie mam? I wiecie on o zeby dba i dobrze, a oczy? I tyle. A oczy nie niszczą sie? On jest głupi. Oby mu za mnie ktoś czegoś nie prysnął w oczy i po życiu jak taki głupi jest bo jeszcze z eutanazji go wyratowałam. Ot rodzina królewska w Londynie bo co z nimi robić w razie co - do sondy trucizny nalać i tyle. Ja sama bym nalała bo bez sensu wszystko. Taka jest historia Anglii, że oni tam bez sensu siedzą I BEZ SENSU zarabiają bo tak i już. Bo świat potrzebuje gwiazd, a rodzina królewska... zeby ja mieli? Wiecie ta Kate jedynie co powinna to sie namnożyć. Ma czas. No wiecie . 5 ludzi wielka rodzina królewska. A nie zapominajcie, że tam bez grobu sie kończy. Morderstwo, brak kasy, brak rodowodu i jeszcze BRAK GROBU. Ale rodzina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaossssossssossssosssss
Chciałam tu jeszcze napisać,że zobaczcie, ale czasy sie nie zmieniają. I zamykam ten wątek piosenką NASZA KLASA - czy to nie jest prawda? Takie jest życie, nie? http://www.youtube.com/watch?v=NTNcxGVgn9I 3 dzieci i co dalej? Jak tu wyjechać na ten zachód z 3 dzieci. Nie wiadomo jak bo wiecie byłabym uczciwą prostytutką w Polsce z 3 dzieci i Zachód mi nie pasuje. Żeby dzieci uczyć takie coś. Jak to jest możliwe? Normalna uczciwa osoba. Bo sie dowiem ja chyba nie rozumiem że wyjechałam na Zachód no nie rozumiem. W OGÓLE wiecie. WCALE. No 3 dzieci mając praca w zawodzie mi nie pasuje. DLatego pojechałam szukać SZCZĘŚCIA? I UCZCIWOŚCi w pracy fizycznej. Ale cóz... Polska i tyle. Nie mam żadnych wartości. Oprócz tego przekleństwa na forum żadnych naprawde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×