Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 sen nocy letniej____

Ludzie!!!co na zatoki? wyko艅cze si臋!!

Polecane posty

Go艣膰 sen nocy letniej____

馃槶 znacie jakie艣 dobre specyfiki.Ju偶 mi nic nie pomaga :( dzi艣 sko艅czy艂am antybiotyk i dalej boli 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jola, lat 60
na Zatoke Gda艅sk膮 czy Puck膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sen nocy letniej____
Pr贸bowa艂a przepcha膰 je kutaskiem mojego m臋偶a ale te偶 nic nie pomaga

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jestem kobieta woda ogniem
do apteki marsz i kup SINUPRET!! 3 razy dziennie po dwie tabletki, ulga juz po pierwszych dwoch. Sa bez recepty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 myohmy
Zr贸b sobie par贸wk臋. Kup jaki艣 olejek np. sosnowy i zr贸b napar. Naprawd臋 pomaga. Zdrowia 偶ycz臋 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wielkie mi zeczy
jaki艣 inny antybiotyk + inhalator,ja tak sie wyleczy艂am,niuech ci lekarz co艣 innego przepisze jak nie pomaga

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pure homme 1
micha z gor膮c膮 ale nie parz膮c膮 wod膮, kilka kropli mi臋towych lub 偶o艂膮dkowych na wode i g艂owa nad mich膮.Na g艂ow臋 r臋cznik zalo偶y膰 i zakry膰 nim te偶 mich臋 czyli klasyczna par贸wka. Wdycha膰 nosem opar z kropli i 艣wi艅stwo zacznie schodzi膰 z zatok. Uwa偶a膰, bo mocno kr臋ci w g艂owie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sen nocy letniej____
I ju偶 podszyw :O Mam sinupret zapomnia艂am o nim :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam dosc hemoroidow
mozna tez robic oklady z rozgrzanej na patelni soli. sol w woreczek i przez szmatke jakas na czolo, aby nie poparzyc. powinno rozgrzac i wyciagnac rope. wysuszyc czy jakos tak. pielegniarka tak doradzala jak moj syn mial zatoki. troche pomagalo. no i bioparon do nosa. ale to na recepte jest.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Oczywi艣cie 偶e
na u艣mierzenie b贸lu najlepsza jest pyralgina w zastrzyku ale wzi臋ta doustnie.Najgorszy b贸l mija po 15 minutach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 myohmy
A dodawa艂a艣 jakie艣 olejki do tego? mo偶esz zapyta膰 w aptece, poradz膮 ci co jest dobre na udro偶nienie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam dosc hemoroidow
bioparox----mialo byc. idz do lekarza niech ci przepisze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sen nocy letniej____
Bioparox te偶 mia艂am kiedy艣.Poprosz臋 lekarza o przepisanie.Dzi臋kuj臋 Wam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malakotka
Mnie pom贸g艂 Novocef - antybiotyk. Na recept臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Najlepsza jest par贸wa...ale taka 偶e a偶 parzy.Gdy g艂owa dobrze si臋 wygrzeje przejdzie na pewno.Dzisiejszy nar贸d wie偶y tylko w antybiotyki,zgroza.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rrgfregagreg
sinupret jest dobry. nie sluchaj tych co kaza rozgrzewac, to strednio wskazane. jedz chrzan, najlepiej swiezo starty, jak nie masz takiego to moze byc ze sloiczka byleby jak najostrzejszy, nawet wasabi jak zdzierzysz. co dzien, po jakims tygodniu zapomnisz ze w ogole chorowalas. a sinupret w miedzyczasie jak najbardziej wskazany.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rrgfregagreg
rzeczywiscie dobrze by bylo wysiedziec sie w domu. oczywiscie nie wylaz zaraz po myciu glowy, nos ciepla czapke i kaptur, ale o tym chyba nie trzeba mowic :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bfgbraaa
czyszcenie zatok

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rrgfregagreg
czyszczenie nie jest konieczne, sa metody ktore pozwola tego uniknac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uijthwejn
mam dosc hemoroidow mozna tez robic oklady z rozgrzanej na patelni soli. sol w woreczek i przez szmatke jakas na czolo, aby nie poparzyc. powinno rozgrzac i wyciagnac rope. wysuszyc czy jakos tak. pielegniarka tak doradzala jak moj syn mial zatoki. troche pomagalo. no i bioparon do nosa. ale to na recepte jest. stanu zaplanego nie wolno nagrzewa膰!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sen nocy letniej____
Ju偶 wszystkiego pr贸bowa艂am ale to cholerstwo si臋 zaleczy i wraca :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zmien na gaz
chrzanu tez?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zmien na gaz
sorry ale zatoki czesto dolegaja przy kandydozie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sen nocy letniej____
Co to kandydoza?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jaa wyleczylam zatoki
CZOSNEK wiem,偶e to g艂upio zabrzmi. Ale to nie jest zaden wymys艂 (nawet si臋 zmusi艂am, 偶eby napisa膰 post, a zwykle nic na kafe nie pisze). Ktos mi kiedy艣 poradzil jak mia艂am zatkane zatoki": Z膮bek czosnku (tylko nie chi艅skiego!!!!!) kroimy na p贸艂 delikatnie palcami naciskamy 偶eby sie olejki eteryczne uwolnily. Nast臋pnie owijamy w cieniutk膮 chusteczk臋 (ja rozwarstwia艂am higieniczn膮 i w dwie cieniusie wartewki bra艂am)ka偶d膮 po艂贸wk臋 odzdzielnie. I taki zestaw leczniczy w dziurki do nosa (ja wk艂ada艂am w obie i bra艂am dwa oddechy przez nos - tak jakby cedzi艂am powietrze przez ten czosnek i jeden g艂臋boki ustami 偶eby wog贸le oddycha膰), albo raz jedn膮 dziurke raz w druga. i z tym czosnkiem ca艂y wiecz贸r sp臋dzic az do p贸j艣cia spa膰. Oczywi艣cie wyj膮膰 przed snem z nosa :D Oko艂o 3,4 godzin trzyma艂am w nosie i oddycha艂am czosnkiem. Nastepnego dnia i jeszcze kolejnego przezy艂am niagar臋 zielonego p艂ynu+ doznania "pykania" powietrza w g艂owie, jakby mi si臋 cos odtyka艂o. Zmarnowa艂am wtedy na jeden raz opakowanie chusteczek, tych wyci膮ganych z pude艂ka 100 szt+ kawa艂 papieru toaletowego. Nie pami臋tam, 偶eby po tym mie膰 uczucie takiej czystosci i "przewiewu" w nosie i g艂owie. Poleci艂 mi to kto艣 chory przewlekle kiedys na zatoki. Sprawdzone!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sen nocy letniej____
Dzi臋kuj臋 bardzo 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 34s艂o艅c
Je艣li masz dost臋p do lampy sollux albo bioptron - to polecam. Nagrzewj 2 x dziennie po 15 min, a je艣li nie masz takiej mo偶liwo艣ci u偶yj tzw. kwoki- du偶a 偶ar贸wa (nie wiem czy jest jeszcze w sprzeda偶y).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sen nocy letniej____
Mam spalonego soluxa ale kupi臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zmien na gaz
kandydoza to grzyb. z tym czosnkiem w nosie nie slyszlaam metody :D ale jak nastepnym razem mnie dopadnie cos takiego to na pewno skorzystam :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×