Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Charlottine

Co dla chłopaka na urodzinki?

Polecane posty

Gość Charlottine

Jestem z moim chłopakiem 2 miesiące, w poniedziałek ma urodziny. Miałam kupić mu perfumy z AVON, zamówiłam, ale dojdą dopiero na środę, więc będą na walentynki tydzień później. No a co z urodzinami? Pomóżcie, bardzo proszę. Aa interesuje się on sportem głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze , że nie wiem, czy Faceci lubią dostawać takie prezenty jak kosmetyki, może lepiej kupic mu jakąś elektronikę, albo coś bardziej męskiego, na pewno się z tego bardziej ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu jakieś gadżety na euro 2012 skoro lubi sport - o ile jest kibicem piłki nożnej. Jeśli nie to jaki sport lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może z tej okazji zabierz go do jakiegoś fajnego miejsca gdzie wspólnie się zrelaksujecie? Może jakiś dzień w spa? Może się to niewydawać do końca męskie, ale jeśli pojedziecie tam oboje i zrelaksujecie się, zjecie romantyczną kolację to na pewno będzie świetnie. Są rózne pakiety dla dwojga w różnych spa, ja mogę polecic Głęboczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mu kupić jakiś ciekawy gadżet do samochodu lub tak jak ktoś poradził coś związanego z euro2012, teraz w marketach jest tego pełno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakaś koszulka z krótkim rękawkiem? tego nigdy za wiele. Polecam koszulki z diverse. Tam zawsze kupuję swojemu chłopakowi i nieźle się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×