Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g34hg3h

imie dla syna--michal lub dla coreczki-monika, zuzia??

Polecane posty

Gość mam na imię Monika!
A i jeszcze z takich mniej ostatnio słyszanych to Beata, Andrzej, Damian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dachowiec
"A może Marcin, Marlena, Marta, Agnieszka, Wioleta, Sylwia, Iwona?" No nie bardzo, bo jak dziecko pojdzie do szkoly to te imiona beda niezbyt popularne - bo to wszystko imiona z naszego pokolenia, dzieciom beda sie kojarzyc z ich matkami i ciotkami. Tak jak ja chodzilam do szkoly obciachem bylo miec na imie Danusia czy Basia - bo tak mialy na imie nasze ciotki :p Monika tak samo, imie w porzadku, ale dzieciom bedzie sie kojarzyc ze stara ciotka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dachowca
Tak to lepiej żeby wszystkie dziewczynki były Leny, Julki, Majki, Zuzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dachowiec
"Tak to lepiej żeby wszystkie dziewczynki były Leny, Julki, Majki, Zuzie... " Tez niedobrze :P Imie powinno byc w miare nowoczesne ale nie zbyt popularne. Jak bylam dzieckiem zadna dziewczynka nie chciala miec na imie Kaska, Ania itp, ale Basia, Danka czy Marysia to byl najwiekszy obciach - bo przestarzale. Co ciekawe, strasznie podobaly nam sie imiona typu Lena, Julia, Wiktoria, stad pewnie tyle dziewczynek ma teraz tak na imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam syna Michała z 2011 roku i w przedszkolu jest jednym chłopcem o takim imieniu mimo, że każdy mi mówił, że to takie popularne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zgadzam z dachowiec, teraz Kasia, Gosia to niezły pomysł, bo kiedyś to było bardzo oklepane, za to Ola jest zawsze popularne. Istnieją też takie imiona jak Kladia, Kinga, Patrycja, Dominika, Anita, Sonia, Julita, Anita... ładne, ale nieoklepane, bardzo kobiece. Monika też ładne, można fajnie zdrabniać. Zuzia zbyt popularne. Michał bardzo mi się podoba, jakiś odpoczynek od Antosiów i Franków :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o to, czy Zuzia to popularne imię i dlatego trzeba unikać nadawania tego imienia, ale o to, żeby przewidzieć, czy dziewczyna, a potem kobieta, będzie szczęśliwa za takie imię. Myślę, że nie - wystarczy spytać teraz 11-12-letnich dziewczynek, aby się dowiedzieć, że nie lubią tego imienia, bo "Zuzia to lalka nieduża, a na dodatek cała ze szmatek". Sama nie chcę, aby szef zwracał się do mnie: Pani Zuzio, proszę pilnie przepisać to pismo!. Ale gdybym była dyrektorką, profesorką czy lekarką też mogłaby nie być szczęśliwa za takie imię, które jest super dla dziewczynki do lat 9-ciu, potem niekoniecznie. Rozpatrzcie to, może moja argumentacja będzie pomocna. Ale nie chcę nikogo urazić, pytacie o opinie - więc dzielę się swoimi odczuciami. Znam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem Zuzia jest fajne dla małej dziewczynki.... z czasem nie bardzo. Głupio do kobiety 20 letnie wołać Zuzia.... z Zuzka.... jakoś mi sie nei podoba. A Monika bardzo fajne.... normalne...i nie znam żadnej małej Moni... chyba zapomniano o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniki to dwulicowe materialistki. Koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał ok lecz oklepane strasznie ... Zuza jak powyżej bo roi sie od ZuZ w szkole, potem "paniu Zuziu" ..część tego nie zniesie. Monika hm.. kiedyś odpowiednik Lenki Amelii czy Nikoli -kiedyś Wtedy tak sie kojarzyło ,sporo Moniś to były dzieci młodocianych mamusiek, córcie cinkciarzy ,drobnych cwaniaczków co nie pracowali a hajsu mieli itp. Zawsze 20 lat temu "gwiazdy" szkół czy dyskotek miały w swym gronie choć jedną Monisie ..haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał to fajne imię i nie jest takie oklepane teraz w 2014 roku był na 12 miejscu w rankingu . Ja pierdu post z 2012 roku , a niech będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylam dzieckiem zadna dziewczynka nie chciala miec na imie Kaska, Ania itp, ale Basia, Danka czy Marysia to byl najwiekszy obciach - bo przestarzale. x Najwyraźniej w twojej wsi, bo Marie i Barbary mają się całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie chodzi o to, czy Zuzia to popularne imię i dlatego trzeba unikać nadawania tego imienia, ale o to, żeby przewidzieć, czy dziewczyna, a potem kobieta, będzie szczęśliwa za takie imię. Myślę, że nie - wystarczy spytać teraz 11-12-letnich dziewczynek, aby się dowiedzieć, że nie lubią tego imienia, bo "Zuzia to lalka nieduża, a na dodatek cała ze szmatek". Sama nie chcę, aby szef zwracał się do mnie: Pani Zuzio, proszę pilnie przepisać to pismo!. Ale gdybym była dyrektorką, profesorką czy lekarką też mogłaby nie być szczęśliwa za takie imię, które jest super dla dziewczynki do lat 9-ciu, potem niekoniecznie. Rozpatrzcie to, może moja argumentacja będzie pomocna. Ale nie chcę nikogo urazić, pytacie o opinie - więc dzielę się swoimi odczuciami. Znam problem. x Nie znasz, trącisz ignorancją. Dziewczynki w tym wieku nic nie mają do tego imienia i lubią je bardzo, znam kilka mniejszych i większych. Moja lekarka ma własnie tak na imię i nie szkodzi ono jej szczęściu :P Szef zwracałby się do ciebie poprawnie, ty nie potrafisz nawet odmienić tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał to zajefajne imie i dla dziecka i dla faceta ,Michael Corleone , ojciec chrzestny lepsze niz np . Julian takie zbyt miekkie i zniewiesciałe lub z drugiej strony Kornel twarde jak kartofel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pani Zuzio tylko pani Zuzo jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazizuzizoza zuzizo za za zu taram pam pam pam pam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×