Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arrrr!

przeżyłam dziś SEKS ŻYCIA!

Polecane posty

jeśli cię brzydzi to najprawdopodobniej nie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj sobie psychoanalizy, biorąc go do siebie, nie pytałam, ile ma lat, dowiedziałam się dopiero rano, jest przystojny, zadbany i wcale nie stwarza wrażenia "tatusia", ani mojego, ani czyjegokolwiek :) to był najlepszy seks, jaki przeżyłam i wcale nie dlatego, że myślałam w tym czasie o ojcu :D bo nawet mi to do głowy nie przyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nie spróbuje nigdy się nie dowie dojrzali męzczyźni są tacy ponętni .. a nie jak to młodzi po nich zostaje tylko wyrąbany przodek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Radika ananke_@tlen.pl'; jeśli cię brzydzi to najprawdopodobniej nie dla ciebie nie nie brzydzi ;) fajni są faceci w tym wieku ale jesli poz za kilkoma ruchami do spuszczenia potrafią mi jako dojrzałej kobiecie zaserwować inne atrakcje nooo i jesli mają pasje po za robieniem dzieci i spijaniem piwka przed tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v 34 tu masz rację z tym piwem:D ale kij tam o to piszemy o czerpaniu satysfakcji z seksu a nie o innych pierdach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trafiłam na dobry model mamy takie atrakcje na jakie nie zdobyło by się połowa facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v3, czy do ciebie dociera, że nie zamierzam układać sobie z nim życia, a chodziło mi tylko o seks? :) wisi mi kompletnie, co robi "po godzinach", kim jest, czy płodzi dzieci na lewo i prawy i czy spija piwko przed tv. Na płaszczyźnie, na jakiej byliśmy, spisał się. Reszta mnie nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisław, 63 lata
co tam 40 to latek...po 60tce dopiero ma sie wiedzę na temat kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie uświadomisz tego tutaj i chyba nie jesteś osoba do tego odpowiednią osoba:) pamiętaj ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:) przypomnij sobie jacy my byliśmy w jej wieku. Chociaż teraz są inne czasy i inny tok rozumowania;) Arrrr sama zrozumiesz o czym piszemy mając corke w wieku 23 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdisław 63 lata ... więdzę masz nie wątpliwie tylko problem z erekcją nie unikniony ... ale jeszcze na pocieszenie paluszki i języczek ci zostały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arrrr!---> to jeszcze do tego tak wyuzdana ze umie rozdzielic emocje od seksu?:classic_cool: ciekawe kim bedziesz za 20 lat?:D:D w twoim wieku dziewczyny o romantycznej miłosci na lata marza a nie o bzykaniu z siwiejącym facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzisław 63 lata - jest jeszcze opcja ze ci stoji ale w pozycji na pieska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
v34 Wprowadzasz na to forum zapach parafialnej moralnosci z nawet nie misteczka a le wioski gdzies w puszczy Dziewczyna napisala ze bylo jej dobrze z facetem starszym o 20 lat a ty zamiast interesowac sie jak dobrze jej bylo prawisz jej moraly. starego ksiedza proboszcza co to zycie seksualne zna z koscielnych podrecznikow dla seminarzystow. 23Lata to juz dojrzala kobieta i swoje wie! skoro sie decydowala widac mial a glebsze powody ze wykonal a taki a nie inny ruch :) . Ja osobiscie gratuluje jej odwagi i pojscia na calosc bo dzieki temu przezyla cos co bedzie z pewnoscia pamietac do konca zycia tak jak ja pamietam seks z pewna Amerykanka na stole w restauracji :) oczywiscie po godzinach pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V 34 najpierw żeby z komś się związać trzeba wszystkiego spróbować ... nie każda kobieta jest typem romantyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem się dziwią mężczyźni jak złapią dziewicę która nigdy niczego nie doznała z innym chodzi potem i zdradza bo jest ciekawa jak by to było z innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwidoczniej nie wszystkie marzą o romantycznej miłości na lata 🖐️ mariner! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Czuje tu zapach nadopiekunczosci .Mam takiego znajomego co wciaz swego 34 letneigo syna traktuje jak smarkacza i wyznacza mu nawet daty kiedy ma bzykac zone. Facet sie nie opiera ojcu ale doi z niego kase az gwizda.:) A tatusiek zachwycony ze rodzina mu tak wspaniale funkcjonuje. Dajmy sznase mlodziezy na to by odkryla nieznane lady i emocje ,ale po swojemu ! Arr! tak trzymac ! ja cie popieram !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariner proponuje wejsc na google wklepać hasło "prawienie morałów" i sie doszkolić :D:D wyrazam swoją opinię. Chyba nie tylko na klepanie po ramieniu liczyła owa mało romantyczna 23latka wklejajac tu tekst o technicznych umiejetnosciach facetów po 40tce?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie tylko klepania po ramieniu, może być też klepanie po tyłku :P albo pocałowanie mnie w niego, przez romantyczne frustratki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M i do tego jestem romantyczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz arrr :) fajna dyskusja wyszła z tego tematu i w sumie dzieki temu nie zszedł na dno kafeteryjnego szamba jako jeden z wielu tego typu bleblotów ;) mozesz mnie za to cmoknac w mój zayebisty tyłeczek :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radika ananke_@tlen.pl'; tyłeczek? chyba parnik takie lubisz? jesli masz teraz taki parnik tzn ze jestes szczesciarą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość że romantyczna to i za wysoko mierzy poprzeczke v34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przykładam tak wysokich poprzeczek do takich jak ty istot :) mam litosc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj uwierz mi że jeszcze nie widziałeś zajebistego tyłeczka :D a o swój się nie boję urodziłam 2 dzieci a mam ciałko dalej jak sarenka bez rozstępów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 twoja litość zakończyła się kilkanaście postów wstecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×