Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arrrr!

przeżyłam dziś SEKS ŻYCIA!

Polecane posty

:classic_cool: 43 letni facet z odzysku :D którego żona wypierdoliła z domu widać az tak dobry nie jest ;) bo jakby był to miałby teraz zonę ;) Nic tak nie przywiazuje kobiety dojrzałej jak dobry seks :D nooo chyba ze to wieczny kawaler tu trzepnie dzidziusia i tam trzepnie dzidziusia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kame-Leon
spadaj zawistnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D nie wiem czego mam jej zazdrościć?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa przepraszam podstarzałego desperata?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
facet 40letni niekoniec nie musi byc ktoryms z opisanych przypadkow. Moze byc singlem z wyboru,lub okolicznosci.Mial np niewlasciwe kobiety :) , jest po rozwodzie itd itp Podejrzewam ze spore grono pan tu zagladajacych to mezatki i stad to podejscie psa ogrodnika :) A Autorce nalezy pogratulowac ze przezyla cos co moglo jej umknac w zyciu a tak doznala dotkniecia Kosmosu i juz w bajki nie wierzy :) PIsal atu na forum dziewczyna ze rozpoczela romans z ojcem swego bylego chlopaka. Widac instynktownie czula ze ten ex nie dawal jej tego co mogl ojciec . Dojrzaly mezczyzna jest bardziej stabilny emocjonalnie i gwarantuje jakosc :) dobrego seksu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojrzały mezczyzna jest bardziej stabilny emocjonalnie i gwarantuje jakosc dobrego seksu . znam niedojrzałych emocjonalnie 50latków :classic_cool: metryka ma z tym niewiele wspolnego ;) jesli facet idzie do łózka z laską w wieku swojej córki jego emocjonalnośc zatrzymała się na poziomie dziecka :D S_M ten opisany przez autorkę takowym stworzeniem jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo chyba ze córka skonczyła juz 30 lat :D:D 23 latka jest tak łatwym celem że az żal na to patrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuska mam dla ciebie S_M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erazm z amsterdamu
v34 - co tak jadem tryskasz? niedoroochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem, jak ma się jego samotność do tego, że było mi z nim bardzo dobrze w łóżku? Nie planuję zakładać rodziny z człowiekiem starszym o 20 lat, więc to nie moje zmartwienie, dlaczego jest w tym wieku samotny ;) ale też wyciąganie wniosków na podstawie jednej mętnej przesłanki, świadczy o Twojej naiwnosci (albo płytkości), Bo mogła żona go zdradzić, odejść do innego, mogli się rozstać, bo przestali się kochać, a mogła też umrzeć. Jest więcej opcji, niż "coś z nim nie tak, bo samotny w tym wieku". Nie wykluczam tego, ale nie stwierdziłabym z taką łatwością. A jest mi to OBOJĘTNE, bo nie w celach rodzinnych zamierzam się z nim spotykać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arrrr nie no nic zona go zdradziła?? wiec jaki z niego eros?:D:D słuchaj doopy sobie mozesz dawac nawet w prosektorium ;) ale wyskakiwanie z tym na forum majac 23 latka swiadczy albo o twojej ułomnosci psychicznej albo braku porzadnego ojca w okresie dziecinstwa :classic_cool: r=tak czy inaczej takie przypadki się leczy ;)🖐️ bez odbioru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje mózgu - z głupim ponoć żyje się wygodnie 🖐️ a kiedy jeszcze znajdziesz swoją życiową drogę, tak, jak ty forumową psychiatrię, to już w ogóle raj na ziemi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłop sie dowartościował, dziewczna przeżyła mega uniesienie wiec o co kaman? Ach ta Polska mentalność;)kogoś spotkało coś fajnego to trzeba go od razu zgnoić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola-cola
v34 jesteś żałosna daj spokój dziewczynie - od tego jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
zazdroszcze ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo niegrzeczny wyraziłam swoją opinię, troche zimnego przysznica na tą biedną niedoswiadczoną główkę. Ale mysle ze Twój tekst jest o wiele lepszy niz mój :D:D:D facet spuscił cisnienie a laska ma podniesione ego :D:D tak własnie to forum jest po to by wyrazic swoje zdanie mam inne niz koniobijcy kafeteryjni ;) ale takie inne zdaie trzeba umiec przyjac na klate ....zreszta czego ja wymagam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola-cola
ale właśnie nawet jeśli facet sobie spuścił a ona ma podniesione ego to bardzo dobrze bo tego oczekiwała i to otrzymała zejdź z niej i popracuj nad swoim ego bo wygląda na to, że są podstawy by się przejmować jego stanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola :) ależ dziekuję za troskę....miałam ojca doskonałego pan po 40tce spuszczeniem z kija nie jest w stanie juz tu nic nadrobić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 Poniekąd zgadzam sie z Tobą. Niestety jest tu masa jak to nazwałaś KONIOBIJCÓW i małolatów. czekających na takie tematy. Moim zdaniem jednak nie potrzebnie jednak wdałaś sie z dyskusję z dziewczyną, która jeszcze malo przeżyła i nie kuma tego i owego. Niektóre rzeczy czasem warto przemilczeć:)Za dużo w nas nienawiści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzoo niegrzeczy ;) acha czyli lepiej nie uswiadamiac młode laski ze ten 43 latek niebardzo marzy o niej jako kobiecie ale jako worku na spuszczenie ciśnienia ;) ze moze byc 1 z 15 które w ostatnuim tyg przeleciał serwujac drinka w bufevcie studenckiego pubu?:classic_cool: ok juz milcze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegrzeczny, te wnioski, ile przeżyłam i czy warto wdawać się w dyskusję - nietrafione :D a na forum dałam ujście mojej wielkiej radości, bo potrzebuję dokonać emocjonalnego ekshibicjonizmu, a nie zamierzam wykrzyczeć znajomym, że dosiadałam jakiegoś przypadkowego faceta w wieku mojego ojca i że zapewnił mi najlepszy seks życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie serwował mi żadnego drinka, to ja go zaprosiłam i właśnie rżnąć się z nim chciałam, mam szczerą nadzieję, że nie marzy o mnie, jak o kobiecie i że właśnie o ruchanie mu chodzi, bo i mi TYLKO o to chodzi :) tak, mogę być workiem na jego spermę, jeśli ma być to tak przyjemne bycie workiem :D nie chodziło mi ani o przyjaźń, ani o związek, ani o szacunek, chodziło mi o łatwy, świetny seks i dostałam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arrr to od kiedy uprawiasz seks zeby juz uznawac ze to twój seks zycia?:D:D:D albo moze nie pisz mam kilka lat młodszą córkę i chrzesnice w twoim wieku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24 i męża 44 lata i wcale się tego nie wstydzę ... a w łóżku fakt jest nam bosssko ... kryjcie się młodsi faceci bo trochę wam brakuje do poznania pewnych technik ... a wy kobiety które twierdzicie że was to brzydzi ... nie dla psa kiełbasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M tez mam takie podejrznia. Mam kontakt z takimi młodymi kobiekami i zadna z nich nie wykazuje takich zakrzywien :classic_cool: nooo chyba ze tatus sie nie sprawdził to jestem w stanie to zrozumiec 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak Was to gorszy? jeśli chce, niech sypia z 43latkiem, w końcu zakocha się w kimś innym i nie będzie miała ochoty na seks- przygody. Jej życie, jej sprawa, a Wy przyjrzyjcie się sobie. Na pewno tacy idealni jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty z tym tatusiem, naczytałaś się "Charakterów"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radika---> chcesz mi wkleić ze 44latek to nie dla mnie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×