Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poldek75

nie zaplacili mi za grudniowe godziny solid agencja ochrony

Polecane posty

Gość poldek75

pracowalem w solidzie do 21 grudnia 2011rok i w grudniu znalazlem sobie inna prace i musialem zaczac prace w tej nowej firmie od 26grodnia 2011rok bo jak nie zaczol bym pracy w tej nowej firmie 26grudnia to poprostu bym sie jej pozbyl a zalerzalo mi na tej pracy a kierownik solidu powiedzial mi ze mi za te godziny grudniowe nie zaplaci ze go nie poinformowalem ze odchodze co mam w tej sprawie zrobic prosze o odpz gory dzienkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłosic tego gnoja do PIP ( Państwowa Inspekcja Pracy ) jeżeli przepracowałeś to ci się należą pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poldek75
dzienki za odp tak samo myslalem tylko jeszcze nie mialem zadnej umowy przez 2,5 mies ale podpisywalem sie na obiekcie jak bylem w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wiadomo...
na pewno są jacyś świadkowie, ktoś Cię kojarzy tylko nikomu w razie co nie bedzie sie cicalo ciagac. Pilnuj takich spraw, bo za grosze pracujecie. Szkoda po prostu potem sily tracic na tych ludzi . Wspolczuje. Trzymaj sie:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwon do pip anonimowo sie dowiesz. Albo poradz sie prawnika. Nie wiem jak jest z tym że nie poinformowałes ich ale skoro umowy nie miałeś to nie musiałeś przeciez. Kasa powinna byc wypłacona ale musisz udowodnic najlepiej świadek by byl ze pracowałeś. Wtedy zglosic. Może nic ci nie zrobia ze pracowałeś bez umowy ale lepiej sie upewnij. Przezorny ubezpieczony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×