Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I love boys and their toys.

Dziewczyny, macie powodzenie za granica???;

Polecane posty

Gość lady spod lady
darek: Nie interesuje mnie muzyka i film, a raczej to co jest poniżej: 25.01 krajowa rada adwokacka podała jakie prawo obowiązywać bedzie od 26 stycznia w sprawie ACTA. Za pobranie filmu z np: torrenty grozi kara do 3 lat wiezienia za udostepnienie tego pliku czyli tzw seedowanie bo jest to nazwane rozpowszechnianiem do lat 5 jednak sądy będą mogły odstąpić od aresztu jeśli zapłacimy kare za nielegalne pobranie z sieci filmów czy muzyki{PIRACTWO}. Za pobranie 1 pliku muzyki kara 3 złotych za film 8 złotych + koszty sądowe. W sumie nie jest to duża kwota lecz policząc ile filmów i muzyki ściągamy w miesiącu suma mała nie będzie.Jak zwykle rząd jnformuje nas dzien przed wejciem prawa w zycie.Ciekawe kiedy usłyszymy w mediach a raczej szybciej dowiemy sie z internetu o pierwszych przypadkach aresztowań kub karania grzywną. Pozdrawiam /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych... pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie...? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO! /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum. A więc zbieramy podpisy pod referendum. To MY zadecydujemy o ACTA a nie rząd zwiń zwiń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
szybciej zagranica zobaczysz pieknosci z polski niz przystoiniakow:) tak jest prawda.nawet te pracujaca fizycznie laskiw fabryce jak sie wyszykuja to jakos wygladaja a placy, hehehlyse, chamy i dresy i alkoholicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska podlaskie3444
a co jej brak??? dziewczyna jak dziewczyna a caluje sie z kim chce jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vici20

To zależy, ja w Polsce nigdy nie miałam powodzenia. Moja toksyczna koleżanka zawsze, nawet jak rozmawiałam z jakimś facetem to zawsze musiała dowalić swoje 5 groszy. Pojechałam do Szwecji, za granica to ja miałam lepsze powodzenie od niej, za co wielce się obraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imwan

Mam. Zawsze miałam. I to wśród wszystkich ras czy nacji. Po prostu mam to, co jest promowane obecnie w mediach. Krągłości tam gdzie trzeba, blond włosy (naturalne), zielone oczy, jestem w miarę wysoka, zgrabna i młoda. Szczerze to się nigdy nie musiałam o faceta starać. Zawsze dostaję to co chcę i kogo chcę. 🤷🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo

A z ciekawości to jakie narodowości to są jak wy to ich określacie - ciapaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbdjdjdj
4 minuty temu, Gość Bolo napisał:

A z ciekawości to jakie narodowości to są jak wy to ich określacie - ciapaki ?

Mogę odpowiedzieć jak się nauczysz stawiać przecinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotras
Dnia 2.02.2012 o 23:27, Gość huihiu napisał:

szkoda tylko, ze jak slyszy sie jezyka polski w uk, niemczech czy holandii, to jakos nie widac tych pieknosci, ciekawe dlaczego:D

Same spasione krowy xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamożny
20 godzin temu, Gość Bolo napisał:

A z ciekawości to jakie narodowości to są jak wy to ich określacie - ciapaki ?

Określenia "ciapaki" używają niedouczone i rasistowskie patologiczne przypadki które dobre są jedynie do pracy na fabryce lub mycia kibli dlatego tak na siłę szukają zamożnego faceta ale taki nawet nie wyszcza się na taką bo gardzi rasizmem i ocenianiem ludzi po wyglądzie.

Taka baba nie ma nic do zaoferowania zamożnemu facetowi a tanie kosmetyki i szczerbaty uśmiech nie wystarczą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo
20 godzin temu, Gość Dbdjdjdj napisał:

Mogę odpowiedzieć jak się nauczysz stawiać przecinki.

Sama jesteś przecinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dupy się starzeją i szukają naiwnego księcia z bajki ale to się nie wydarzy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dupy się starzeją i szukają naiwnego księcia z bajki ale to się nie wydarzy xD

Stare wyschnięte próchna podbijają UK haha mam nadzieje że noszą nawilżacz bo jeszcze komuś k_tasa na tej tarce zedrą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dupy się starzeją i szukają naiwnego księcia z bajki ale to się nie wydarzy xD

Gorzej jak przyjedzie taka do Polski po przygodach z ciapciakami  i tutaj szuka księcia z bajki dlatego radzę dyskretnie się pytać jak poznacie jakąś kobitę czy czasem nie harowała w UK żeby nie złapać "kalafiora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek

Albo w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Sebek napisał:

Gorzej jak przyjedzie taka do Polski po przygodach z ciapciakami  i tutaj szuka księcia z bajki dlatego radzę dyskretnie się pytać jak poznacie jakąś kobitę czy czasem nie harowała w UK żeby nie złapać "kalafiora"

Lepiej z "ciapakiem" niż z cebulakiem sebiksem który spłodził by kolejnego brajana xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii

Już wolę z jakimś Pakistańczykiem który dba o higienę niż takim brudasem z Polski jak typowy sebik.

A wkurzają się tylko małe fiuteczki, tak było zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleva
41 minut temu, Gość Natii napisał:

Już wolę z jakimś Pakistańczykiem który dba o higienę niż takim brudasem z Polski jak typowy sebik.

A wkurzają się tylko małe fiuteczki, tak było zawsze.

Dokładnie. Sama nie miałam Polaka, ale słyszałam, że słabo u nich z wielkością czy nawet grubością...z resztą to widać po reakcji rodaków na dziewczyny które wolą dosłownie każdego tylko nie ich 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
1 godzinę temu, Gość Natii napisał:

Już wolę z jakimś Pakistańczykiem który dba o higienę niż takim brudasem z Polski jak typowy sebik.

A wkurzają się tylko małe fiuteczki, tak było zawsze.

 

2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Lepiej z "ciapakiem" niż z cebulakiem sebiksem który spłodził by kolejnego brajana xD

Dobra ale dajcie nam spokój i nie szukajcie frajera na portalach randkowych który będzie tatusiem waszego ciemnego bękarta bo chłopakom tylko wstydu narobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejdh
3 minuty temu, Gość Sebek napisał:

 

Dobra ale dajcie nam spokój i nie szukajcie frajera na portalach randkowych który będzie tatusiem waszego ciemnego bękarta bo chłopakom tylko wstydu narobicie.

Widzę, że masz obeznanie w temacie 😄 wartościowy człowiek nie musi szukać kobiety w internecie. To, że interesują się tobą samotne matki w internecie to już twój problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii
11 godzin temu, Gość Kleva napisał:

Dokładnie. Sama nie miałam Polaka, ale słyszałam, że słabo u nich z wielkością czy nawet grubością...z resztą to widać po reakcji rodaków na dziewczyny które wolą dosłownie każdego tylko nie ich 😄

Niczego nie tracisz, większość z nich to stulejarze z wygiętą małą cienką pałką... nawet loda się odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleva
1 godzinę temu, Gość Natii napisał:

Niczego nie tracisz, większość z nich to stulejarze z wygiętą małą cienką pałką... nawet loda się odechciewa...

No...nie brzmi dobrze 😄 Polaka za granicą bym nawet nie tknęła, bo to sam syf. Raz randkowalam z jednym i się wielce oburzył jak zarzadalam badań STD przed tym jak był seks 😄 Serio, mam wierzyć obcemu facetowi, że za granicą się nie k u r w i? Tak na słowo? Haha

Dziewczyny! Zawsze przed seksem pytajcie o badania, same się badajcie regularnie ( HPV to nie żart) i zawsze pytajcie o dick pic żeby potem nie było zawodu 👍🏼 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoho

Ciekawy ten watek to tez sie wypowiem.

Najpierw do inceli co ich tu kilku smiga - zainteresowanie kobiety zdobywa sie przez przyjazny usmiech, cos ciekawego do powiedzenia i zachowanie higieny osobistej, ok?

 

A w temacie, mieszkam w Londynie wiec 'powodzenie' jest generalnie, czasami az za duzo. Typowo, Turcja, Pakistan, Wlochy, kraje arabskie takie bardziej agresywne zaloty stosuja, karaiby i afryka to bezczelnie troche bo nawet samochodem potrafia za kims pojechac, a europejczy troszke bardziej stonowani ale lubia poflirtowac calkiem ciekawie. Moj problem jest taki ze od Amerykan trudno sie opedzic. Zeby bylo ciekawie jestem w zwiazku z Francuzem o korzeniach azjatyckich i nawet to wychodzi ok, wyglad troche egzotyczny a wartosci rodzinne takie jak moje. Zwiazek z (i powodzenie u) brytyjczykow to tez nie problem, ale ci ludzie za duzo pija jak na moje preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gelek

Każda, dosłownie każda kobieta będzie miała powodzenie na wyspach brytyjskich. Dlaczego? Bo jest tu dużo ludzi z całego świata więc każdy znajdzie coś dla siebie  

Ja z wieloletnich obserwacji wynioskowalam, że biali Brytyjczycy (tacy typowi, od przynajmniej kilku pokoleń) to nawet nie patrzą na wygląd. Nie jest sekretem, że białe Brytyjki do pięknych nie należą. Dlatego charakter jest podstawą. Oni lubią dziewczyny które są zabawne, lubią wypić, łatwo zgodzą się na seks bez zobowiązań i (przynajmniej w moim otoczeniu) są tzw nerds. Moi koledzy z pracy mają partnerki które mają twarz która nadaje się do radia...no, ale przecież nie to się liczy i brytole to wiedzą doskonale. Raz mi mój kolega wyznał (jak był pijany), że jak dołączyłam do zespołu 7 lat temu to faceci nie mogli uwierzyć, że taka ładna dziewczyna może być też fajna i że on od tego czasu czuje do mnie miętę (żeby nie było, nie jestem miss świata, ale uchodzę za ładną). Ogólnie to w UK dziewczyny za bardzo o siebie nie dbają, ale i tak łapią czasami naprawdę super facetów, na charakter właśnie. Ale ogólnie mentalność Brytyjczyków do mnie nie przemawia, oni się otwierają tylko jak są pijani, uprawiają seks tylko po pijaku...w sumie może dlatego żeby nie widzieć z kim 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
Dnia 26.01.2020 o 20:37, Gość Natii napisał:

Już wolę z jakimś Pakistańczykiem który dba o higienę niż takim brudasem z Polski jak typowy sebik.

A wkurzają się tylko małe fiuteczki, tak było zawsze.

Ciebie to służby graniczne nie powinny już nigdy wpuszczać do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbdjdjdj
1 godzinę temu, Gość łysy napisał:

Ciebie to służby graniczne nie powinny już nigdy wpuszczać do Polski.

Haha się nie porycz 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaOla

Bardzo jestem ciekawa jakie narodowości należą do ciapatych ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hggghnahs
53 minuty temu, Gość CiekawaOla napisał:

Bardzo jestem ciekawa jakie narodowości należą do ciapatych ? 

Naprawdę nie wiesz? Polscy rasiści pewnie cię tu zaraz oswiecą. Dla nich każdy kto nie ma buraczanej karnacji to ciapaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita19
14 godzin temu, Gość Hggghnahs napisał:

Naprawdę nie wiesz? Polscy rasiści pewnie cię tu zaraz oswiecą. Dla nich każdy kto nie ma buraczanej karnacji to ciapaty. 

Jak poznać ciapatego:

.1 Nie pije piwska w środku tygodnia

.2 Nie ma bebzola jak baba w ciąży

.3 Nie ma cieniutkich rączek i nóżek

.4 Po pracy nie jest tak zmęczony że już na życie nie ma energii

.5 Codziennie seks

.6 Jego szczytem ambicji nie jest nowe passeratti i wczasy nad polskim morzem

.7 Myje się

.8 Można by wymieniać w nieskończoność 😉

 

To wy dziewczyny bierzcie się za naszych polskich "facetów" a mi zostawcie ciapatych, jakoś to będzie 😉

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii
1 godzinę temu, Gość Anita19 napisał:

Jak poznać ciapatego:

.1 Nie pije piwska w środku tygodnia

.2 Nie ma bebzola jak baba w ciąży

.3 Nie ma cieniutkich rączek i nóżek

.4 Po pracy nie jest tak zmęczony że już na życie nie ma energii

.5 Codziennie seks

.6 Jego szczytem ambicji nie jest nowe passeratti i wczasy nad polskim morzem

.7 Myje się

.8 Można by wymieniać w nieskończoność 😉

 

To wy dziewczyny bierzcie się za naszych polskich "facetów" a mi zostawcie ciapatych, jakoś to będzie 😉

 

 

 

haha lepiej bym tego nie ujęła, ale niestety taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×