Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noopik

Wybłyszczacie szklanki po wyschnięciu?

Polecane posty

Gość noopik

Chodzi mi o takie codzienne użytkowanie. Jak wyschną to zawsze maja ślady po wodzie. ja je hop do szafki, a jak mają przyjść goście to robię akcję wybłyszczania. I tak się zastanawiam jak sobie z tym radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci wiedziec
nie, w ogole mi cos takiego nigdy nie przeszlo przez mysl .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Ja robie tak jak autorka, z tym ze myje właściwie tylko w zmywarce. Zauważyłam jednak że szkło myte ręcznie i wypłukane w zimnej wodzie rzadziej ma zacieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmywareeeczkowaaa
Zacieki po zmywarce? Ja ręcznie nigdy tak nie umyję jak ze zmywarki, jak ze sklepu wyglądają szklanki i kieliszki :) Tyle że czyszcze co 2 użycia zmywarkę ręcznie, co 3-4 tygodnie puszczam z solą do zmywarek pustą zmywarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Mój mąż też czyści solidnie zmywarkę, ale plamki są. U Ciebie naprawdę nigdy nie ma ? Nawet malutkich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmywareeeczkowaaa
Czasami się zdarzają, fakt, ale wtedy zwyczajnie umycie jej od wewnatrz gąbką z płynem do mycia (serio, po prostu) pomaga i już drugi razu myte są znowu błyszczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli w zmywarce jest sól i nabłyszczacz to nie ma prawa być żadnej plamki po twardej wodzie wybłyszczanie szklanek... w życiu by mi to do głowy nie przyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK SIĘ ZASTANAWIAM CZY NAPRAW
czy naprawdę macie w zmywarkach syf taki, że musicie co drugie zmywanie ją czyścić? Pralkę też co dwa prania czyścicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to szczęście, ze mam kubki i filiżanki z porcelany, ile roboty odpada... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalum!
musiałabym się baaaaaaaaaaaaaaaardzo nudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmywarki (jeszcze) nie posiadam, i niestety mam bardzo twardą wodę. Nie ma bata, ślady na szkle zostają. Jak mam mieć gości, przecieram szklanki i kieliszki, na co dzień tego nie robię. Szkło się ładnie błyszczy, gdy się je wypłucze w wodzie z octem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertgretewrt
Ty ruda a napoje i wino tez w porcelanie podajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×