Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia546

Dekoracja sali

Polecane posty

Gość Kasia546

Hej dziewczyny robię za tydzień wesele i dekoruje salę wybrałam do tego balony czy to dobry wybór chciałabym żeby było ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz na poważnie czy to żart lub prowokacja ? Już nikt/albo prawie nikt nie dekoruje sali balonami bo to kicz/tandeta (jak kto woli) Odradzam bo wygląda to okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle,że jak juz wybrałas balony to powinna ich byc niewielka ilosc.A to tego ładnie zestawione kolorystycznie z całością.Tak,żeby wszystko do siebie pasowało;p.Mysle ze równiez powinas zainwestowac w jakies materiały typu tiule lub oreganze.Połączone tez z sztucznymi kwiatami np różami.Duzo zalezy tez od sali?Od tego jaki ma wystroj.Sama dekorujesz,czy ktos Ci w tym pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszę poważnie BALONY = TANDETA. Są już niemodne od kilku lat i zapewne prędko nie powrócą. Teraz sale same w sobie są eleganckie i nie trzeba ich urozmaicać bo im więcej zaczniecie dekorować tym gorzej ta sala będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ABCabc a skad wiesz jak ta sala wyglada?Skoro dziwczyna chce ja udekorowac to widocznie tego potrzebuje.Rowniez uwazam ze niekrore sale sa bardzo eleganckie.Mojej np nie trzeba wogule przyozdabiac.Ale mysle na tym zeby udekorowac tylko miejsce dla panstwa młodych i swiadkow.Bo to bedzie punkt na ktorym wszyscy beda skupiac swoja uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że elegancko żywymi kwiatami delikatnymi można co nieco przyozdobić ale nie balonami :/ Miejsce dla PM przystrojone balonami to przecież porażka totalna i owszem zwracałabym uwagę ale raczej w negatywnym kontekście. Nie sądzę żeby w dzisiejszych czasach ludzie robili wesela na salach gimnastycznym czy starych remizach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia546
Ale ja chce balony bardzo mi się to rozwiązanie podoba a co do sali ona jest troszkę brzydka nie podoba mi się więc wymyśliłam że kupię balony czerwone w kształcie serca:)będą one na dmuchane helem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebede przystrajac miejsca panstwa młodych przeciez balonami.Tylko kwiatami i tiulem.A co do balonow.Balony z helem bardzo ładnie sie prezentują.Mysle ze powinas je skomponowac w 2 kolorach nie wiecej .Mysle ze powinnas ze powinny to byc kolory ktore pasuja do wnetrza;p,zeby to sie nie gryzło ze sobą.A tak nawiasem mi bardzo podobaja sie balony z helem pod sufitem.Przyciągaja uwage.Mozesz własnie tak zrobic napewno bedzie fajnie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia546
Sala jest kremowa więc jakie kolory balonów bym mogła wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro sala ci się nie podoba to dlaczego robisz tam wesele ? Zupełnie nie rozumiem twojego podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia546
Nie no tak źle nie jest z tą salą ale chciałabym ją udekorować żeby była bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia546
Nie jest tak źle z tą salą ale ja chciałabym ja ubogacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że czasem przesadne dekorowanie i przepych jest gorszy. Ale to zależy co się komu oczywiście podoba. O gustach nie powinno się dyskutować ale jeśli miałabym wypowiedzieć swoje zdanie to nie udekorowałabym sobie sali balonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze zalerzy w jaki sposob chcesz udekorowac sale. Odpowiednie polaczenie balonow z tkaninami pod sufitem wcale nie musi wygladac tandetnie. Duzo zalerzy od sali i jej wielkosci. A jak sobie wyobrazasz te dekoracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objeździliśmy wiele sal zanim znaleźliśmy tą która najbardziej nam przypadła do gustu i pytając o dekoracje każdy z uśmiechem na twarzy odpowiadał "Oczywiście nie balony bo to wygląda tandetnie". Nie wiem skąd jesteś i jakie u was są dekoracje czy zwyczaje ale u nas nie jest to już popularne. Wesele mamy w luksusowym hotelu i uwierz mi nie proponują tam ani jednego balona. A pracują tam ludzie którzy znają się na rzeczy i potrafią doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabcabcabcabca
Abc NIE KOMPROMITUJ SIĘ WIELKA PANI BOGACKA, GŁUPIA KROWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy robili w sali a dekoracje robil nam dekorator i tez nie mielismy balonow. Dlaczego nie mieliscie wczesnie zaplanowanych dekoracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy/a może być tak nie wyzywał/a jak dziecko z podstawówki bo mówię co sądzę na ten temat a czy się to komuś podoba czy nie to inna kwestia. A to że podkreśliłam że robimy wesele w hotelu miało uzmysłowić że balony są kiczowate bo gdyby były wielkim hitem to zapewne w hotelach czy lepszych salach na pewno były ważnym elementem dekoracji a jednak nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biankaDekoracje
Dziewczyny, szukacie naprawdę dobrej i niedrogiej (tak, to możliwe!) firmy dekoratorskiej? Obejrzyjcie nasze dotychczasowe prace (www.biankadekoracje.pl), zadzwońcie/napiszcie i dowiedzcie się więcej i wreszcie PORÓWNAJCIE NAS Z KONKURENCJĄ. Pracujemy w całym woj mazowieckim i okolicach. Poznajcie nas:-) biankadekoracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba że...
ktoś robi wesele w strażnicy, no to tam trzeba się więcej nagimnastykować z dekoracją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeselnyBlask
Kto z nas nie lubi otaczać się pięknymi rzeczami, które każdą przestrzeń potrafią zamienić w bajkową krainę, która pozwoli zapomnieć o szarej rzeczywistości i przenieść się w świat marzeń? Domyślamy się, że większość z nas... W związku z tym, aby wyjść Państwu na przeciw i ułatwić dostęp do "zapomnienia się" choćby na chwilę przygotowaliśmy bogatą ofertę dekoracji światłem, dzięki której stworzymy specjalnie dla Państwa niezapomnianą atmosferę każdego ważnego wydarzenia. JEŻELI... ... Wasza sala weselna jest szara ... brak jej uroku ... boicie się, że to będzie kolejne, standardowe wesele ... nie chcecie aby jedynymi ozdobami były wstążki i balony JEŻELI CHCECIE... ... zaskoczyć gości ... aby każdy na długo zapamiętał Wasze wesele ... aby ten dzień był najpiękniejszym w Waszym życiu mamy specjalnie dla Was wyjątkową ofertę. DEKORACJA ŚWIATŁEM: -sal weselnych - restauracji - kościołów - namiotów - stołów - stołu Młodej Pary - ogrodów - elewacji - obiektów małej architektury DODATKOWO: - GOBO wyświetlacz - Wytwornice ciężkiego dymu - Wytwornice baniek mydlanych - Nagłośnienie Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę weselnyblask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik

polecam firmę weseleznatura.pl sala była pięknie udekorowana, goście zachwyceni wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×