Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olgafollga

Syn kuzynki 6 msc jeszcze nie siedzi

Polecane posty

Gość Olgafollga

tylko tak na półleżąco i boi się go normalnie posadzić,czy to normalne ? widziałam mniejsze dzieci i juz siedziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy-fiołkowana
Następna, która wyścigi urządza. Kuźwa rozwój dziecka to nie jest żaden wyścig.!!! Dziecka nie sadza się na siłę a 6 miesięcy to nie póxno, bo wiele dzieci zaczyna siadać w 7 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdiygloj
mój ma 7 mieisęcy skończone i sam też nie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest bardzo normalne i matka jest normalna że nie sadza dziecko na siłę. Na to jeszcze przyjdzie czas. To lepiej jak mamuśki dzieci sadzają w 4-5 mieś a później jest płacz bo jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn usiał sam jak miał 8 miesięcy, wcześniej go sadzałam, posiedział chwile i leciał. spokojnie ma czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgafollga
Rozumiem,że dziecko mogłoby poleciec no ale wydaje mi się,że ona za bardzo panikuje ,posadzi go tylko na kolana na połleżąco a samego nie,a w większości leży jak taki malenki niemowlaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrbkihikn
A mój miał rok sam nie siadał...tzn. jak go posadziłam to siedział sztywno i długo, ale sam nie chciał.Juz nawet z pozycji siedzącej zaczynał dżwigać się , by wstać.Byłam przerażona, bo tak jakby w rozwoju coś ominął....przeszłam wszystkie badania z nim i wiecie co? Po prostu mu się nie chciało, był gruby.Wolał jak to ja go posadzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgafollga
ach i żadnych wyścigów nie urządzam,mój ma 11 lat i nie można porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga0987
nie siedzi??? najwyraźniej ma porażenie mózgowe albo inna cholerę szybko do neurologa i na rehabilitajcę, bo nie wiadomo czy nie opóźni to jego rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgafollga
widzę że ten mały chce siedziec,bo jak łapie go za rączki to stara się siadac a nawet wstac a ona mu na to nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made in czajna
no i co moja chrzestnica nie mowila do 3 roku zycia a teraz ma 4 latka i umie biegle czytac ... nie sylabowac tylko czytac. duzo znasz dizci co u mieja w tym wieku biegle czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgafollga
No to zdolna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy-fiołkowana
Ale czy Ty nie rozumiesz, ze dzicka nie sadza się na siłę. Siądzie wtedy kiedy organizm będzie do tego gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×