Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Kafelinka

Czy nosicie markowe ubrania?

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
Czasami mi si臋 to zdarza,natomiast wi臋ksz膮 uwag臋 ni偶 do markowej odzie偶y przywi膮zuje do dobrych i markowych, wygodnych but贸w. Cz臋sto zamawiam na www.Alfasan.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Tak bardzo cenie sobie markowe ubrania, s膮 po prostu lepiej wykonane, cz臋sto w tej samej cenie, co chi艅skie podr贸bki. Ja znalaz艂am stron臋聽https://lamoda.pl/wyprzedaze ,聽聽gdzie mog臋 te 艂adne ciuszki kupi膰 sobie za ni偶sz膮 cen臋. Nie musisz mi wierzy膰 na s艂owo, wystarczy, 偶e sama por贸wnasz jak to wygl膮da. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Birus

osobi艣cie lubi臋 kupowa膰 w Nico - sklep jest na prawd臋 dobrze wyposa偶ony, teraz ma znizki nawet do 80%, tak偶e spokojnie mo偶na co艣 dla siebie znale藕膰 w bardzo dobrej cenie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mank

Ja wol臋 co艣 sama uszy膰 i wtedy mam gwarancj臋, 偶e ubranie b臋dzie oryginalne. Cz臋sto te偶 przerabiam ubrania. Ciekawe dodatki krawieckie kupuj臋 w hurtowni dodatk贸w Bottonex z Kielc, sporo tam maj膮 fajnych rzeczy. 艁atwo takim dodatkiem sprawi膰, 偶e ubranie b臋dzie mia艂o inny charakter.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Zale偶y 馃檪聽Wszystko zale偶y od tego czy jest promocja czy nie 馃槃聽A tak serio to zdarza si臋, ale raczej staram si臋 kupowa膰 ta艅sze rzeczy patrz膮c na to, jakie ostatnio mia艂am problemy z ubraniami oryginalnymi, kt贸re po chwili si臋 rozwala艂y w jako艣ci 馃槥聽Outlety sa fajn膮 rzeczy 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Adriana55

Dla mnie osobi艣cie marka ma drugorz臋dne znaczenie, liczy si臋 faktycznie jako艣膰 odzie偶y czy obuwia plus jej wygl膮d, a do grona sklep贸w w kt贸rych cz臋sto zamawiam nale偶y BucikSklep.pl聽 polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PaulinaDe

Je偶eli mam fundusze to jak najbardziej 馃槈聽mam ju偶 taki sw贸j ulubiony sklep Nico w Swadzimiu ko艂o Poznania. Zawsze co艣 tutaj znajde dla siebie. Cz臋sto sa jakie艣 wyprzeda偶e czy promocje 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Kupujemy z 偶on膮 markowe ciuchy, bo nie ukrywajmy, ich jako艣膰 przewy偶sza rzeczy z sieci贸wek. Zaopatrujemy si臋 na https://www.modisimo.pl/marki, bo tutaj zawsze jest co艣 w promocji.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 michasia

Tak jak najbardziej, przewa偶nie kupuj臋 ubrania markowe ze wzgl臋du na to 偶e s膮 bardzo dobrej jako艣ci. Ubrania markowe mimo wielu pra艅 nadal s膮 jak nowe dzi臋ki czemu nie mam potrzeby kupowa膰 kolejnej bluzy. Ubrania markowe teraz przewa偶nie zamawiam na ubierzsie.com maj膮 bardzo cz臋sto mega promocje.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kaja

Markowe ubrania maj膮 to do siebie 偶e nawet po 3 latach wygl膮daj膮 jak nowe. Niestety ubrania z sieciowek ju偶 po pierwszym praniu czasami nie nadaj膮 si臋聽do wyj艣cia.聽 Na ubierzsie.com znajdziecie sporo markowych ubra艅 w dobrych cenach. Warto zajrze膰, kupi艂am tam ostatnio bardzo 艂adn膮 ...enk臋 do pracy聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Iga

Nosz臋 markowe ubrania i przyznam bez bicia 偶e nie tylko ze wzgl臋du na jako艣膰 ale te偶 moje samopoczucie.聽 Lubi臋 mie膰 艣wiadomo艣膰 偶e kupuj臋 co艣 drogiego i firmowego.聽 Zaraz powiecie 偶e to g艂upota przep艂aca膰 za metke i pewnie macie racj臋,聽 ale w swoich zakupach nie zawsze kieruje si臋 logik膮 i kalkulacj膮.聽 Kupowanie drogich ciuch贸w to taka moja przyjemno艣膰聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja osobi艣cie nie mam parcia na noszenie markowych rzeczy na co dzie艅, bo wg mnie wi臋kszo艣膰 z nich jest po prostu przereklamowana. Z kolei treningi to dla mnie ju偶 zupe艂nie inna sprawa - tutaj zdecydowanie kieruj臋 si臋 mark膮. Np. od wielu lat jestem wierny The North Face i chocia偶 czasem trzeba wi臋cej wy艂o偶y膰 na kurtk臋, to wychodz臋 z za艂o偶enia, 偶e warto. Ich produkty s膮 wytrzyma艂e i niekt贸re z nich u偶ywam regularnie ju偶 od kilku lat. Ostatnio sprawi艂em sobie na wyprzeda偶y t-shirt (model T92S7Z6X0 dla ciekawych) i ponownie - planuj臋 nosi膰, a偶 si臋 nie rozleci.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 julka
Dnia 5.09.2019 o 09:49, Go艣膰 kaja napisa艂:

Markowe ubrania maj膮 to do siebie 偶e nawet po 3 latach wygl膮daj膮 jak nowe. Niestety ubrania z sieciowek ju偶 po pierwszym praniu czasami nie nadaj膮 si臋聽do wyj艣cia.聽 Na ubierzsie.com znajdziecie sporo markowych ubra艅 w dobrych cenach. Warto zajrze膰, kupi艂am tam ostatnio bardzo 艂adn膮 ...enk臋 do pracy聽

Ja r贸wnie偶 bardzo dobrze kojarz臋 ten sklep ubierzsie zamawiam tam naprawd臋 bardzo cz臋sto ubrania. S膮 rewelacyjnej jako艣ci, i w dobrych cenach. wol臋 mie膰 mniej ubra艅 ale chocia偶 dobrej jako艣ci.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bia艂ka Tatrza艅ska

Ja wol臋 Txm.Bez super marki ale jako艣ciowo dobre.

Moja kole偶anka kupuje nami臋tnie chi艅skie przez chi艅sk膮 stron臋 ,a kasy ma jak lodu.Markowe rzeczy nosi si臋 tylko po to, 偶eby si臋聽 dowarto艣ciowa膰 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Iga
Dnia 13.09.2019 o 14:24, Go艣膰 Bia艂ka Tatrza艅ska napisa艂:

Ja wol臋 Txm.Bez super marki ale jako艣ciowo dobre.

Moja kole偶anka kupuje nami臋tnie chi艅skie przez chi艅sk膮 stron臋 ,a kasy ma jak lodu.Markowe rzeczy nosi si臋 tylko po to, 偶eby si臋聽 dowarto艣ciowa膰 馃檪

Nie zaprzecze ale w moim przypadku pomaga聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? 馃槷

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

艢ciery w Txm?Nie s膮dz臋.

W Pepco niekt贸re rzeczy to szmaty i nie raz naci臋艂am si臋 w markowych sklepach.Trzeba maca膰 niestety.A przez internet ju偶 nie zamawiam,bo lubi臋 przymierzy膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nie uwa偶am 偶e bycie markowym jest istotne ale markowe ciuchy s膮 po prostu lepsze od podrabianych 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pamela

Zale偶y co to sa markowe. ja nosze rzeczy dobrej jakosci bo szkoda mi pieniedzy najnormalniej w swiecie kilka razy wydawac. np mam 1 porzadna ...enke od violi piekut na wielkie wyjscia. dorwalam ja na wyprzedazy i juz bylam na dwoch weselach i balu. barzo duzo kompelmentow slyszalam i jakos nikt nie byl oburzony ze drugi raz zakladam te sama kiecke 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Katarzyna

Ja najcz臋艣ciej zamawiam w艂oskie rzeczy ze strony zwegrodzki.pl 馃檪聽Lubie wygl膮da膰 szykownie, ale nie znosz臋 sztucznych, ci臋偶kich tkanin, wi臋c w tych czuj臋 sie najlepiej. A ceny s膮 ca艂kiem rozs膮dne moim zdaniem 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nie zgadzam si臋, 偶e markowe rzeczy nie r贸偶ni膮 si臋 niczym, od tych zakupionych w sieci贸wkach. A mianowicie dzieli je co艣 wi臋cej, ni偶 tylko cena (cash
Przede wszystkim jako艣膰 tych rzeczy jest inna, no nikt mi nie powie, 偶e torebka np. Miu Miu za 1000 euro jest por贸wnywalna z kupion膮 w Zarze, no ja Ci臋 prosz臋..bez jaj Obrazek
Jako艣膰 jest diametralnie r贸偶na i rzeczy markowe s艂u偶膮 lata, a te z sieci贸wek sezon, no mo偶e czasem dwa聽

Ze swojej strony polecam na przyklad Mos Mosh

https://adventurefashion.pl/3_mos-mosh

Fajne, dobrej jako艣ci ciuchy z mocnych material贸w.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PNINA

Nie trzeba markowych 偶eby by艂o dobre.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

No ja te偶 uwa偶am, 偶e nie logo jest najwa偶niejsze. S膮 fajne i na prawd臋 tanie ciuchy kt贸re maj膮 dobre materia艂y. Teraz nawet markowe ciuchy cz臋sto s膮 po kilku praniach jak wyci膮gni臋te psu z gard艂a ;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja zawsze kupuje dla siebie i dla c贸rek na Odzie偶 damska - sklep internetowy - CosmosModa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

pasek kupiony na oficjalnej stronie po u偶yciu go kilka razy wygl膮da jak mia艂 rok, nie polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 22.05.2020 o 13:15, PNINA napisa艂:

Nie trzeba markowych 偶eby by艂o dobre.

Zgadzam si臋! Najwa偶niejsza jest jako艣膰 a nie marka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jest mi troche wszystko jedno - markowe, niemarkowe, wszystko zalezy od tego jak mi sie podoba dany ciuch

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 3.02.2012 o 14:31, Go艣膰 Kafelinka napisa艂:

Pracuj臋 w banku i wypada si臋 jako艣 ubiera膰, 偶eby dobrze wygl膮da膰. Dotychczas ubiera艂am si臋 m.in. w salonie Favola w Galerii Graffica w Rzeszowie, przewa偶nie w ubrania Guess. Czy my艣licie, 偶e Guess to dobra marka? Jakie macie o niej zdanie?

Guess to bardzo fajna firma. Mam kilka ubra艅. Lubi臋 te偶 Trussardi Jeans, Calvin Klein, Levis. Troch臋 tego jest. Ale najwa偶niejsze to 偶eby chodzi膰 czysto i schludnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×