Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kafelinka

Czy nosicie markowe ubrania?

Polecane posty

Płacenie za metkę też jest dla mnie niezrozumiałe, ale czasami warto zapłacić trochę więcej kasy za ciuchy dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to powiem Ci, że uwielbiam polowania na markowe ubrania w tzw. szmateksach. Tam można znaleźć prawdziwe perełki. Ostatnio miałam na sobie versace. No po prostu bajka. Moja znajoma prowadzi butik, ma dostawcę odzieży z Niemiec m.in. a jak wiadomo, to nie jest biedny kraj: http://www.stuttgarter-mode.com/. z każdą dostawą wychodzę ubrana od stóp do gółw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Entryna
Uwielbiam markowe ubrania , bo ich jakości nie da się porównać do ubrań sieciowych. A i kroje są takiej klasy, że nie spotka się podobnych w żadnych sklepach sprzedających sieciowo - tego jestem pewna. Ostatnio na PierreRiu.pl kupiłam niesamowite, różowe szpilki Diora i zapłaciłam połowę (serio!) ceny. Warto tam od czasu zajrzeć i poszukać, a potem mieć prawdziwą przyjemność z zakupów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Mam bardzo ladne ciuszki na sprzedaż marek michael kors , guess i dkny w dobrych cenach proszę poglądać może coś sie spodoba podaje link http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1SN3j/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Mam bardzo ladne ciuszki na sprzedaż marek michael kors , guess i dkny w dobrych cenach proszę poglądać może coś sie spodoba podaje link http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1SN3j/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do markowych ubrań to nie lubię przepłacać i akurat firma nie jest dla mnie wyznacznikiem,liczy sie jakość. Poza tym bardzo lubię dobrą i stylową bielizne,zawsze zamawiam ją na Sklep-biustonosze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza mi się, chociaż nie wszystkie ciuchy mam firmowe. Lubię porządne, dobrze zrobione rzeczy. Mam też ulubione marki. Bardzo podobają mi się chociażby torebki marki Guess. I jeszcze jedno - markowe rzeczy wcale nie muszą być drogie. W sieci, chociażby w sklepie Royal Point często można znaleźć fajne okazje, więc warto się rozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zdarza się, ze nosze. Ale cena musi byc zadowalajaca. Czasami niestety jest tak, ze jakosc ciuchow zupelnie nie wspołgra z ceną... Coz zrobic. A jesli chodzi o buciki to przekonalam sie w pelni do firmy Kornecki. Robia naprawde fajne buciki w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że tak, kupuje je na szmateksie i mam same z******te drogie ciuchy za niewielkie pieniądze. Zdarzyły się dkny i Versace nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martens i fly szpilki wszystko nowki, szmatex rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam rok temu torebke guess, za 200euro, po 2 tygodniach urwala sie :/ . To juz wole g g & l torebki, sa bardzo porzadne choc sportowe. Z markowych to juz wole w P&C popatrzec, maja dobrej jakosci wszystkie marki, nie polecam bossa (totalny szajs), maz kupil garnitur za 700 euro i material sie rozlazl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunetka
Raz na jakiś czas wybieram się na zakupy do Fashion House. To takie outletowe centrum handlowe w Warszawie. Wtedy moge sobie pozwolić na rzeczy markowe. Jest zawsze dużo wyprzedaży, więc cenowo nie można narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowe ubrania wg mnie zawsze będą na topie. Osobiście wolę zapłacić troszkę więcej a mieć ubrania dobrej jakości. Bardzo dużo ciekawych rzeczy w rozsądnej cenie można znaleźć w internecie. Ostatnio szukałem fajnej bluzy sportowej i znalazłem na http://adidas-oldschool.com/. Przesyłka przyszła bardzo szybko i bluza bardzo dobrej jakości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sciagnelam apke Veroni Style, bezplatna jest. Dostalam rabta 40% do sklpeu Answear.com. Apka ostatnio reklamowana w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele markowych sklepów oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości. Ale zdarza się także tak, że te niemarkowe ubrania są bardzo fajne gatunkowo. Uważam, że nie zawsze się powinno kierować metkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej niż na samą metkę,powinniśmy zwrócić uwagę na jakość danej odzieży oraz na to czy nam się podoba,podobnie zresztą jest z dodatkami jak torebka czy portfel,ja zamawiam je na Sklep.Krenig.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
nawet nie wiedziałam, że można ściągnąć darmową aplikację veroni style i jeszcze dostać zniżkę 40% na zakupy w answear.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
ja staram się kupowac markowe ubrania, ale wiadomo czasami ich cena przewyższa moje możliwości dlatego szukam jakichś rabatów, promocji, tutaj sie dowiedziałam o rabacie 40% na zakupy w answear w zamian za ściągnięcie aplikacji veroni mineral, jak macie jeszcze jakieś podobne informacje o rabatach to podsyłajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
a dają jakieś rabaty tak jak veroni mineral 40% na zakupy, takich promocji chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8383
Ja typowo znane markowe ciuchy nie noszę, ale dobre jakościowo. Tak jak te tutaj: http://byinsomnia.com/kategoria/nowa-kolekcja/ines-tunic . Moim zdaniem ubrania godne uwagi jak najbardziej są praktyczne i pasujące często do siebie, co daje nam fajne zestawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w zależności od zasobności portfela, a z tą bywa różnie :) Natomiast zawsze kupuję porządne, markowe buty. Z tym że i tutaj poluję na zniżki i rabaty. Często kupuję przez sklep http://eccoshop.pl, bo tam mają niższe ceny niż w salonach ecco, a buty tej marki uważam za jedne z lepszych na rynku w tym przedziale cenowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×