Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodaananna

3miesiace po porodzie, juz po okresie - bol jajnika (karmie piersia)

Polecane posty

Gość mlodaananna

Jestem ponad 3 miesiace po cc. 8 tygodni po porodzie dostalam okres. Przez 5 tygodni bralam tabletki cerazette (ale odstawialam 3 tygodnie temu), chwile pozniej dostalam drugi okres po porodzie, a teraz 2 tygodnie pozniej masakrycznie boli mnie jajnik. Wyglada tak jakbym miala owulacje (18dc, do tego plodny sluz-raz podbarwiony kriwa). Czy taki okropny bol moze byc zwiazany z owulacja (wiem, ze moze bolec, ale az tak mocno)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miesiace po porodzie
wiesz a czy po tym bolu leci krew? ja mialam ookres przez ponad 2 tyg w koncu poszlam do gina i okazalo sie ze mam polipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaananna
nie, nie leci - tylko - przepraszam za obrazowosc- mam dosc duzo sluzu i jeden z kawalkow tego sluzu byl lekko podbarwiony krwia. Ale krew mi nie leci. Pewnie pojde do ginekologa, ale to po weekendzie.No chyba, ze bedzie mnie tak bolec, ze wybiore sie na pogotowie... Chociaz wydaje mi sie, ze to moze byc owulacja-tylko tak bolesna??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miesiace po porodzie
mnie bolalo tak przez polipa, a w sumie to on nie musi pwodowac krawienia, a po za tym hormony sie mogly jeszcze nie ustabilizowac,najlepiej zrobisz jak pojdziesz do gina bo moze to byc zapalenie przydatkow,a mam inne pyt doszlas do siebie po cc,zszedl ci brzuszek bo ja mam ogromny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaananna
mnie tez czasami: dzieki 3 miesiace po porodzie: no niestety zostalo mi do zrzucenia 4 kg, ale od 1,5 miesiaca waga stoi w miejscu mimo tego,ze sie ograniczam. AAAA... brzuch no niestety kaloryfera na nim nie mam. Zamierzam zabrac sie za cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksiowa matula
Ja co prawda nie karmiłam,ale po cc też pierwsze okresy były bardzo bolesne, a owulacja to była jakaś masakra... ja zawsze miałam bolesne okresy,ale te 3 to zapamiętam do końca życia... po prostu hormony musiały się po ciąży unormować. A przepraszam,że tak spytam-w kolejnej ciąży nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaananna
dzis juz mniej boli, aczkolwiek troske jeszcze cos tam czuje Maksiowa: nie,nie w ciazy na pewno nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×