Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Archimedes

Moja dziewczyna zrobila mi loda

Polecane posty

Gość Archimedes

Otoz zawsze szukalem dziewicy ze wzgledu iz bylem prawiczkiem uwazalem ze to bedzie najlepsze dla mnie rozwiazanie ale stalo sie inaczej gdyz los niespodzianki kryje o mojej terazniejszej dziewczynie chodzily rozne plotki rozsiewane przez jej bylego ze robila mu loda i takie tam caly czas bedac z nia mialem to w glowe nie chcialem rozmawiac z nia szczerze co jest prawda a co nie bo nigdy nie mialem na to wystarczajaco odwagi ale z czasem wychodzilo gdy np zapytalem podczas naszego pierwszego stosunku ktory to jej raz itp powiedziala ze 4 i ze robiac to z innymi nie byla trzezwa przebolalem to ale dzisiaj dowiedzialem sie ze jednak mu tego loda robila wiec poprosilem ja zeby mi tez zrobila gdyby odpowiedziala przeczaco nigdy bym jej nie wsadzil go do ust gdyz uwazam ze to jest ... nie potrafie znalezc odpowiedniego slowa teraz mam jakis dziwny do niej stosunek nie wiem co robic jestesmy ze soba ponad rok moje serce za nia szaleje ale rozum jej nienawidzi prosze doradzcie mi co mam zrobic tylko prosze bez glupich komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej, to psycholog, bo to Ty masz problem w głowie, a nie ona w ustach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dziewictwo jest przereklamowane i lechce tylko ego mezczyzny jako tego pierwszego- jak mowia bo nie moze zniesc ewentualnej krytyki :) o ile nie traktuje sie seksu jak sportu to uwazam ze kazdy kontakt z inna osoba wzbogaca nas. choc oczywiscie trzeba byc dojrzalym emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudix
no i co z tego ze juz sie kochała czy loda robiła? moj facet tez wczesniej mial inne partnerki seksualne i jakos z tym zyje , ja natomiast z nim straciłam dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Archimedes jestes chory....zacznij sie leczyc na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie, ze sam dowiewdziales sie o stosunkach swojej dziewczyny. Gdybys poznal inna z innego miasta, to pewnie nigdy nie dowiedzialbys sie o jej stosunkach. A tak swoja droga to teraz faktycznie dziewictwo jest przereklamowane jakies, wszystkie dziewczyny puszczaja sie z byle kim, aby ten pierwszy raz zrobic i miec go za soba. Wiecie jak bylo kiedys, kilkanascie lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archimedes
Dobra juz rozwiazalem ten problem zrozumialem ze bylem glupi i inaczej patrzylem niz powinienem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vist
ja mam ten sam problem teraz możecie mi jakoś poradzić bo kocham ją ale dziwnie mi z tym ze to wiem są wgl jakieś pary gdzie np facet wie ze kobieta uprawiała kiedyś sex oralny z byłym i żyją ze sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×