Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mam 20 lat. Nie potrafię znaleźć pracy. Mam skończone liceum profilowane, matura jednak dopiero w tym roku. Uczę się w ŻAKu o profilu informatycznym. Mam orzeczenie o niepełnosprawności stopnia umiarkowanego + książeczkę sanepidowską. Nie potrafię rozmawiać z ludźmi, a komunikatywność to niemal wymóg. Chyba mam fobię społęczną. Nie nadaję się do pracy fizycznej - próbowałam myc okna w autobusach, wykładać towar w Tesco - wszedzie nawaliłam. W Biedronce mnie nie chcieli.. Co mogę ze sobą zrobić? Jakieś kursy? Zawodówka dla dorosłych? Nie wiem jak znaleźć pracę.. ulotki? nieopłacalne, jako kasjerka nie wytrzymałabym psychicznie, sprzątam raczej słabo.. zostaje mi jakaś praca umysłowa.. ale jaka? nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca umysłowa w biurze i nie związana z handlem bi wtedy jest duży kontakt z ludźmi ... - może kurs księgowości lub kadry i płace ?jak masz orzeczenie o niepełnosprawności to znajdziesz pracę - teraz "takich " szukają :-) co do fobii społecznej to może porozmawiaj o tym z jakimś psychologiem bo to Ci będzie utrudniac pracę zawodową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiilllooonnnaaaa
Spróbuj w ZUSie. Często są podawane ogłoszenia z wykształceniem średnim, zachęcają osoby niepełnosprawne do aplikowania. www.zus.pl, na dole biuletyn informacji publicznej następnie oferty pracy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×