Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anija37

Zdradziłam i mam problem.

Polecane posty

Gość Anija37

Zrdadziłam meża z siąsiadem,był alkohol chwila słabości mąż w pracy. Sąsiad mnie kęcił i stał się, jednak teraz tego załuje,Okazał się wyjątkowo niemiły przy stosunku, traktował mnie jak panienke z agencji a ja głubia się godziłam ,robiła wszystko co nawet mąż nie miał.Mam wielkiego moralnego kaca ,wszystko mnie boli a on powiedziął,że chce mnie codzienni bo inaczej powie mężowi.nie zrobi już tego poniewaz jest prostakiem ,ma za dużego penisa i pcha go na siłę.Co ja mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytret
olej sąsiada...nic nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artysan
Powiedz mezowi pierwsza hehe.... i tak sie kiedys dowie to pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalunia fajna niunia!
nie rob tego wiecej udawaj ze nic sie niestalo a jak sasiad powie mezowi to sie wypieraj az do smierci i dodaj ze na ciebie leci a ty odmowilas i teraz sie msci ja tak zrobilam tylko ja z meza bratem tez wstawiona bylam on chcial wiecej a ja nie i wygadal a ja sie wyparlam i jeszcze po gebie dostal za klamstwo hehe. Rob jak ci mowie bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery,
dalej masz mu dawac bo od tego jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
No to masz klops! ZAcznij od tego ze mezowi napomknij ze sasiad cie nagabuje na seks i jest nachalny. Powiedz tez aby maz na razie nie reagowal:).Po jakims czasie powiedz mezowi ze sasiad cie zlapal gdzie tu i tam ale dostal po lapach . A sasiada trzymaj na dystans i powiedz mu otwarcie ze zachowal sie jak dupek i stracilas cala ochote na seks z nim wlasnie poprzez jego brutalne zachowanie.Badz twarda i stanowcza gdy to bedziesz mowic Tak aby zdal sobie sprawe ze to koniec!. To go pozbawi pewnosci siebie.A jak bedzie grozil postrasz go ze podasz na policje ze cie molestuje seksualnie na ulicy o czym poinformowalas juz meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no problem babby
Oj tam z poł roku sie znim pomeczysz a potem mu sie znudzi i zapomni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
MNIE TEZ SIE WYDAJE ZE TO NAJLEPSZY SPOSOB .Zrob sie zachlanna i wycisnij go jak cytryna ,badz roszczeniowa na seks i domagaj sie go aby przed toba uciekal ! po czym stwierdz ze jest do nizcego :).Wyciskaj go tez z kasy :) pozyczaj ,nie oddawaj i wciaz chciej wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija37
Ślizgam sie w kocyku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafioro832736
Ja byłem w podobnej sytuacji żona także mnie zdradziła ale przyznała się powiedziała jaka była sytuacja, chwila słabości że żałuje. Oczywiście wku...lem się ostro ale wolałem znać prawdę niż być oszukiwanym. Kocham żonę i właśnie dlatego potrafię wybaczyć lecz nie zapomnieć. Każdy jest tylko człowiekiem i popełnia błędy a mąż twoją szczerość doceni uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
no ! nie jestem pewien! sa ludzie i ludziska! Jeden wybaczy a inny zrobi jej pieklo na ziemi ! Rozsadek podpowiada aby szla w zaparte i grala niewinna:) Maz nawet jak jej nie wierzy to dowodu nie bedzie mial wiec za wsze mozna mu powiedziec ze ma chora imaginacje i on to lyknie . A jak bedzie mial potwierdzenie to nie wiadomo jak to sie rozwinie .Z pewnoscia niebyt dobrze dla gzesznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq*
olej sąsiada powiedz mężowi teraz że sie gapi, piepszy głupie teksty i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj też drugiemu sąsiadowi tak żeby pierwszy wiedział, pobiją się ze sobą albo Cie oleją. Wtedy spokojnie będziesz mogła dawać trzeciemu sąsiadowi, kulturalnemu i z małym fiutem aby Ci było dobrze! Mężowi powiedz, że całego domu nie obsłuzysz więć niech da Ci spokój bo poprosisz sąsiadów o pomoc. Nie ma sytuacji bez wyjścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
do anatom anatol :)))) bardzo mi sie podoba pomysl :) Jestes Salomonem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×