Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lelełała

wiecie co mnie denerwuje w internecie?

Polecane posty

Gość lelełała

Gdy ktoś negatywnie oceni kogoś lub coś, to dostaje odpowiedź w stylu "ciekawe jak ty...". Przykłady: - brzydka dziewczyna - ciekawe jak ty wyglądasz (moim zdaniem nawet brzydka osoba ma prawo obiektywnie ocenić brzydotę innej; czy tylko piękne osoby mogą oceniać?) - ten film był beznadziejny - ciekawe czy nakręciłbyś lepszy (czy wobec tego tylko reżyserzy, producenci, mogą oceniać filmy?) - głos tej piosenkarki jest nieciekawy - ciekawe jaki ty masz głos! (czyli oceniać wokalistów mogą tylko osoby z dobrym głosem?!) Zastanówcie się nad tym, zanim kolejny raz odpowiecie idiotyczną ripostą w stylu "ciekawe jak ty....").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam
brzydkie osoby nie maja prawa oceniac urody innych. osoby bezwglednie brzydkie, bo sa osoby tez wzglednie brzydkie, ktore jednym sie podobaja a drugim nie, sa tez takie, ktore nikomu sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brzydkie osoby nie maja prawa oceniac urody innych" Bo? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam
bo są brzydkie, jak to wyglada gdy brzydka osoba mowi o kims ze jest brzydki?? zalosnie i smiesznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam
reserved, sa brzydkie, moga to jedynie zatuszowac makijazem, ale wtedy to jest wzgledna brzydota, zareczam cie ze sa brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, jeżeli ktoś zakłada temat tylko po to, żeby ponabijać się z czyjegoś wyglądu to naturalnym jest być ciekawym jak wygląda ten koneser ludzkich wdzięków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam - oglądałaś polski serial Brzydule ? od samego początku filmu była brzydka a potem zmieniła wygląd i była dużo piękniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niby dlaczego nie mogą? Czy Twoim zdaniem nie mają gustu? Swoich opinii? Czy jeśli ja np. nie potrafię tańczyć, to nie mogę ocenić tańca innej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty chmurek
zgadzam się z autorem/ką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek16
a jesli ktos mysi że jest piękny, a nie jest to wolno mu oceniać innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharki shark 02
pytanie "ciekawe jak ty..." nie jest głupie. Trzeba się zastanowić zanim walnie krytykę. Więcej tolerancji a co do wygladu np kobiet...Mnie interesuje przy jakiej kobiecie się budzę rano, bo wtedy jest naturalna. Jeszcze nigdy się nie wystraszyłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×