Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panapo

Utrzymuję rodziców -------------------------------------------->

Polecane posty

Mam 27 lat.Pracuję, po opłatach dojazdu do pracy i spłacie raty kredytowej zostaje mi 1200zł, utrzymuje dom na wsi i bezrobotnych rodziców, którym brakuje jeszcze kilku lat do emerytury. Chłopak zostawił mnie bo stwierdził ze sytuacja jest chora.. Wiecie jak jest teraz ciezko o pracę, moi rodzice są starzy, trochę schorowani (mama wstała z wózka inwalidzkiego- to zabrali rente) ojciec mimo cukrzycy i choroby serca pracował na budowach, teraz nie ma pracy. Dajemy radę z moją pensją, ale czy ja mam szansę na jakiś związek? Czy kolejny potraktuje mnie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Dnia 4.02.2012 o 16:22, panapo napisał:

Mam 27 lat.Pracuję, po opłatach dojazdu do pracy i spłacie raty kredytowej zostaje mi 1200zł, utrzymuje dom na wsi i bezrobotnych rodziców, którym brakuje jeszcze kilku lat do emerytury. Chłopak zostawił mnie bo stwierdził ze sytuacja jest chora.. Wiecie jak jest teraz ciezko o pracę, moi rodzice są starzy, trochę schorowani (mama wstała z wózka inwalidzkiego- to zabrali rente) ojciec mimo cukrzycy i choroby serca pracował na budowach, teraz nie ma pracy. Dajemy radę z moją pensją, ale czy ja mam szansę na jakiś związek? Czy kolejny potraktuje mnie tak samo?

Masz szanse na związek , do konca życia nie bedziesz rodzicow u trzymywac w tak cięzkiej sytuacji jaką mają rodzice

Mogę wiedzieć ile lat ma Twoja mama?

Bo jak skonczyla 55 lat może się starac o Zasilek przed emerytalny, tylko musi saię zarejestrowac w Urzedzie Pracy i conajmniej pol roku musi być zarejestrowana w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek

O jezusiczku co mi wyskoczyl za temat sprzed 8 lat:classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Cooliberek napisał:

O jezusiczku co mi wyskoczyl za temat sprzed 8 lat:classic_blink:

😁😂🤣😃😄😅😆     😘😘😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×