Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę klientów

Własna firma - jak pozyskać klientów ?

Polecane posty

Gość Chcę klientów

Jakie są najnowocześniejsze sposoby marketingowe na znalezienie klientów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniałe pytanie :) Przyda Ci się: - szczęście - determinacja - poziom usług - zapoznanie się z dobrym marketingiem internetowym (nie uprawię tu perfidnej autoreklamy :P ) No ale generalnie internet, internet i internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym oczywiście autorespondery, facebook itd reklama reklama i przede wszystkim dbałość o klienta a z czasem poczta pantoflowa pomoże a ona jest najlepszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiem ci z pkt widzenia konsumenta. jak nie masz dobrej strony internetowaj, na której moge znaleść wszystko co mnie interesuje i w dodatku jest łatwa w obsłudze to mnie nie zachęcisz. w innych źródłach informacji nie szukam. gazety reklamy na bilbordach jakoś do mnie nie trafiają. ppowtórze po rach ciachu internet internet i jeszcze raz internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mówię
kontakt ze zwykłymi ludźmi i firmami (firma też klient) tak jak to robią politycy. idziesz do ludzi z wizytówkami, towarem i pytasz czy są zainteresowani lub znają kogoś kto zainteresowany byłby twoimi produktami i usługami. warto jeździć na wystawy, targi (lub sprzedać towar "straganiarzom") i ogólnie tam gdzie jest dużo ludzi. zawsze miej w samochodzie ze 20 plakatów i rozklejaj je tam gdzie chodzą ludzie. później twoi klienci będą ciebie reklamowali pocztą pantoflową(marketingiem szeptanym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mówię
najnowocześniejszą formą pozyskiwania jest mlm: twoi klienci załatwiają tobie nowych klientów w zamian za to że dajesz im zarobić za znalezienie klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mlm występuje kontakt bezpośredni z klientem to jest główna różnica. Poza tym mówię mlm wielu osobom niestety źle się kojarzy w naszym kraju a tu chodzi o natychmiastową skuteczność a nie przekonywanie klientów. W pp liczy sie reklama i promocja. Kontakt bezpośredni nie jest wymagany czesciej a wiec firma ma pewność ze ktos nie znający sie na rozmowie z klientem odeśle klienta do sklepu a nie bedzie musial go szkolić by mu nie zrobil anty reklamy ;) niestety w mlm jest nadal za dużo niekompetentnych ludzi nie mających pojęcia o sprzedaży. Lepiej miec tysiąc reklamowców bezkosztowo niz setkę przedawców których ktos lepiej by wyszkolił. W pp mozna tych kosztów uniknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem problemu wogole
No fakt. W mlm szkolenie ludzi drożej wyjdzie niż wdrożenie programu partnerskiego. Z tego co widze to coraz więcej sklepów zaczyna od razu z takim programem. To świetna reklama bądź co bądź i nawet jak mamy ludzi co mało sprzedają dla nas to zawsze rozreklamują nas świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sredniknawias
robić laskę za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iść i zapytać
kupić sobie książki do marketingu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×