Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
majaz

Hotel w Poznaniu ?

Polecane posty

Hej, znajomi z Londynu wpadają odwiedzić nasz kraj i szukają jakiegoś dobrego hotelu w Poznaniu lub bardzo bliskiej okolicy (tak żeby się opłaciło do centrum jeździć przez kilka dni). Niestety sama nigdy wcześniej tam nie byłam, więc proszę o pomoc... Co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, wszystko zależy od tego jaki standard ich interesuje. Ja służbowo byłam niedawno kwaterowana w Hotelu Włoskim niedaleko Starego Browaru (czyli centrum). Przytulne miejsce i z pewnością spodoba się znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realny030
Ja od siebie polecam hotewloski.pl Dobra obsługa, fajny klimat, dość wysoki standard pokoi no i do tego nawet bardzo fajne jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anessss
ja polecam hotel Poznański zaraz jak od autostrady się wieżdża :) byliśmy z ekipą TVN i wszystkim się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmiciok33
Jak dla znajomych z Londynu to tylko dobry hotel. Japolecam hotelwloski.pl bo naprawdę jest tam bardzo ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał N.
Ja byłem osobiście w hotelu włoskim w Poznaniu i mogę powiedzieć, że to świetny hotel. Tam można się naprawdę zrelaksować a w dodatku świetnie zjeść . Polecam wszystkim ten hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita37
Osobiście też polecam hotel włoski. Ciekawa architektura i położenie, blisko Starego Browara, robi wrażenie. Nie spotkałam się jeszcze z tak miłą i kompetentną obsługą. Co więcej ich restauracja ma do zaoferowanie przepyszne dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek28
Dla mnie również hotel włoski jest znakomity. Ma bardzo kompetentną obsługę i mile urządzone pokoje. Co więcej przynależy do niego znakomita restauracja, w której jedzenie jest dosłownie palce lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammilla
Hotel włoski jest naprawdę przyjemnym miejscem. Położony jest w centrum Poznania także to niewątpliwy plus..ma ładne wnętrze w stylu włoskim, parking i bardzo dobrą restaurację..czego chcieć więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgfvhvnbnvbn
pocałuj swoją rękę 10 razy a potem 3 razy kopiuj to do innych komentarzy potem wpisz w google 666 i zobacz na swoją rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia34
Też byłam w hotelu włoskim nie raz i jest to naprawdę miłe, kameralne miejsce. Jego położenie w centrum oraz niska cena za pokój są niewątpliwymi plusami tego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek32
Włoski to naprawdę luksusowy hotel za niewielką cenę( jak na centrum). Miejsce jest ładne i zadbane. Obsługa jest niezwykle kompetentna i miła. Całość dopełnia rewelacyjna restauracja , w której jedzenie jest niezwykle smaczne i przede wszystkim świeże. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deeesceeentradaaa
Również polecam hotel Włoski, czysto, bardzo ładnie i przytulnie, za stosunkowo niewielką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper45
Zdecydowanie polecam Hotel Włoski.Znakomite śniadanie dostałem, fajnie spędziłem noc, wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholernie prymitywna próba reklamy hotelu włoskiego:) mogliście chociaż w każdym komentarzu nie wspominać o kompetencji pracowników i boskiej restauracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej35
Byłem we włoskim na służbowym wyjeździe..hotel jak hotel..fakt bardzo fajnie położony bo z niego 5 minut do poznańskich koziołków, które swoją drogą szału nie robią, ale wizytówką tego miasta są na pewno..a co do reklamy to wątpię, bo nasza firma pół roku wcześniej miejsca zamawiała na szkolenie, a szef chciał koniecznie ten hotelik...to miejsce ma coś w sobie..może dlatego ludzie je chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rszarda23
Włoski może na każdą kieszeń nie jest ale to bardzo przyzwoite miejsce..pokoje są stosunkowo przestronne, ładne i zadbane. Położenie jest bardzo dużym plusem( na zakupy bardzo blisko:)), własny parking i dobra restauracja to również atuty tego hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta1985
Włoski jest ok..jego największym plusem jest położenie ..blisko centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczek90
W sumie zgadzam się z przedmówcami. Hotel Włoski, to dobry wybór. No ale szczerze mówiąc nie przykładem tutaj wagi do takich aspektów jak jedzenie, czy pokoje. Najbardziej interesowało mnie to czy, hotel będzie w centrum i dlatego go wybrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dsero
Zdecydowanie Hotel Włoski, jest to świetne miejsce na wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nogoro
Wiesz, jeżeli chcesz coś z prawdziwym przepychem, to na pewno będzie to Orbis. Musisz jednak pamiętać, że jest on drogi jak diabli. Jeżeli natomiast szukasz tańszej alternatywy, która nie wystraszy twoich przyjaciół, to zdecydowanie będzie to wspomniany już wcześniej Hotel Włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka ten cały topik
nedzna reklama serio, jednak ten hotel ma to do siebie ze reklamuje sie jak może, mailowo, ulotki, nawet wydzwaniają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doink
Moim zdaniem trochę narzekasz. Każda firma przecież w pewien sposób się reklamuje, grunt jednak, żeby była szczera z klientem i nie robiła z siebie nie wiadomo czego. W przypadku Hotelu Włoskiego hmm...niech się reklamują. Na pewno nie jest to koszmarne miejsce, wręcz przeciwnie, całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nostropo
Hmm, o Hotelu Włoskim słyszałem i miałem okazje raz w nim nocować. Chociaż opinia, że miejsce jest całkiem ok to chyba za mało. Powiem tak, to dobry wybór dla osoby, która po raz pierwszy wybiera się do POznania, lub która chcę zorganizować spotkanie biznesowe. Dla pierwszego dlatego, że Hotel znajduje się w centrum Poznania niedaleko browaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doste
Hotel Włoski przewija się tutaj cały czas, ale w sumie ja się osobiście nie dziwie, jeżeli chodzi o centrum Poznania. Sam bywałem tam kilkakrotnie i nie wyobrażam sobie zmiany lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borekrt
Hmm, widzę że tutaj cały czas przewija się Hotel Włoski. A powiedźcie mi tak orientacyjnie, ile zapłaciłbym za pokój ze śniadaniem dla dwóch osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggentka
don prestige jest fajny, blisko stary rynek i ok, duze apartamenty sa fajne, naprzeciwko masz sushi knajpe, parking obok. a co chcesz im pokazac w Poznaniu lub okolicy - masz program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×