Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
majaz

Hotel w Poznaniu ?

Polecane posty

Gość Doleks
Borekrt za sam nocleg 196 zł plus bodajże 30 zł za śniadanie. Więc nie jest to taka wyśrubowana cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POznenen
30 zł za śniadanie? Hmm...to musi być naprawdę porządny posiłek, no przynajmniej mam taką nadzieje hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deborahoro
W sumie jedzenie w Hotelu to sprawa drugorzędna jak dla mnie. Najważniejsze dla mnie jest położenie i spokój. Na szczęście Włoski spełnia moje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinops
Tym bardziej, że od Hotelu Włoskiego masz blisko do każdego ważnego miejsca, co w tak dużym mieście jak poznań, jest raczej istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deboralisk
Widzę, że przewija się w tym temacie głównie jeden hotel czyli hotel włoski. Czy to jest aż tak dobry i popularny hotel?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arepks
Skoro pojawia się tutaj tyle pozytywnych opinii to zapewne tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desgard
Być może. W sumie w najbliższym czasie planuje wyjazd do Poznania. Chyba sprawdzę jak to jest z tym hotelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vcan
Witam, ja takie szybkie pytanko. Słyszałem, że w pobliżu Hotelu Włoskiego znajduje się jakaś dobra restauracja, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desgard
Zgadza się. W sumie z tego co się orientuje w tym samym budynku masz jeszcze restauracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vcan
Ok bardzo dziękuje za informacje, wybiorę się tam w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie raczej to nieudolna
no nie znowu to samo hotel włoski i restauracja italia, telemarketerów na firmy nasyłają, ulotki wciskają i jeszcze na forum, no litości ileż można nie znosze takiej nachalnej reklamy ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Testar
Czy ja wiem czy to reklama? Mi to wygląda na normalną dyskusję na temat Hotelu. No ale cóż, ja mam internet od niedawna, może się nie znam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harden
Zgadzam się z Testerem. Dla mnie też jest to normalna dyskusja o Hotelu w POznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasdan
Co do Hotelu Włoskiego to muszę się zgodzić. Jedno z lepszych tego typu miejsc w POznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie robi żenujące
jak już sami podbijacie sobie temat i wychwalacie swój hotel, to przynajmniej nie róbcie tych samych literówek "POznań" z ludzi kretynów robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sareha
Dzięki za polecenie Hotelu Włoskiego. Nocleg tam to był naprawdę bardzo dobry wybór. Dziękuje wam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha88
Polecam skorzystać z portalu www.nasza-kwatera.pl Znajdziecie tam różnego rodzaju kwatery w całej Polsce :) również w Poznaniu. Polecam. ja zawsze z niej korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUmens
Dzięki mucha za link. Rzeczywiście ciekawe informacje można tam znaleźć min. o wychwalanym hotelu włoskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Hotel Włoski w Poznaniu. Na Gastronautach są same pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gastronauci są aby na pewno rzetelnym serwisem. Cóż, wystawili Włoskiemu wysokoną notę, więc kto ich tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terw
No właśnie i ta rzetelna opinia o Hotelu Włoskim wskazuje na to, że gastronauci to bardzo dobry serwis:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm...w sumie zastanawiają mnie wszystkie pochlebne opinie o Hotelu Włoskim. Czy to aż tak dobre miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm co do twojego pytania. Mnie się wydaje, że to zwyczajnie kwestia gustu. Jeżeli lubisz takie noclegi, to przypadną ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Hotelu Dorian koło Areny w Poznaniu. Beznadziejna i nieprzyjemna obsługa, ceny bardzo wysokie, właściciel jeszcze bardziej nieprzyjemny od obsługi. Jedzienie kiepskie i niedobre. Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annna77
Poleciłabym hotel poznań henlex http://www.henlex.pl/, który znajduje się na obrzeżach Poznania, świetna restauracja, komfortowy wystrój. Przyjazna atmosfera. Znacznie spokojniej niż w hałaśliwym centrum. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×