Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozeszdorobic

Dodatkowa latwa praca

Polecane posty

Gość mozeszdorobic

Średnio dochodowa praca polegająca na ocenianiu stron www 1.Zarejestruj się bezpłatnie na stronie z linku poniżej (klikając "create a free account") http://www.AWSurveys.com?R=karola6n9 Za samą rejestracje dostajemy 6$ W pierwszym dniu za ocene stron można zarobić 27$. 2.Zaloguj się, a potem w zakładce HOME znajdż "The Following Surveys are Available:" i z listy poniżej wybieraj strony do oceniania. Zobaczysz jak powiększa się stan Twojego konta. Należy pamiętać że każdą z tych stron trzeba otworzyć (w nowej karcie) nie trzeba się na nich logować tylko otwierać!!! 3.Strony oceniamy po angielsku prostymi słowami np : I hate, I don"t like, I like it, I don"t understand the idea of the site, Too blury, Interesting site, Boring and not interesting, każdy inny komentarz jest dopuszczalny, jeżeli użyjemy j.angielskiego jesli jest brak aktywnej strony, error 404 itd: wpisz: offer is no longer available Za każdą opinię otrzymujemy 4 USD (czyli ok 12 zł). Ankiet jest dość dużo i można troche zarobić. Po wypełnieniu ankiet i oczekiwaniu na następne możemy zarabiać na zapraszaniu naszych przyjaciół. Odbywa sie to w następujący sposób: w zakładce HOME znajdujemy "The Following Surveys are Available:" klikamy "Refer your Friends" i znajdujemy link polecony przez nas np: http://www.AWSurveys.com?R=karola6n9 gdzie ostatni wyraz to nasz login u mnie to karola6n9 kopiujemy go i wysyłamy gdzie się da żeby nasi znajomi się z niego rejestrowali na stronce AWSurveys po zarejestrowaniu sie naszych znajomych z tego linka na nasze konto wpływają $ :-) Pieniądze wypłacamy za pośrednictwem banku internetowego PayPal gdzie rejestracja trwa około minuty. Rejestrując się w systemie PayPal możesz natychmiast zacząć przyjmować płatności internetowe. Będąc liderem w internetowych usługach płatniczych system PayPal jest najszybszym sposobem na dotarcie do ponad 220 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. A najlepsze jest to, że rejestracja jest całkowicie bezpłatna. Aby się zarejestrować lub dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj: https://www.paypal.com klikamy "Załóż konto".> Konto osobiste>Kontynuuj. Następnie wypełniamy odpowiednie pola i zakładamy konto. W drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowe, ale omijamy ten moment nie wypełniając pól i klikamy "Anuluj". Rejestrację potwierdzamy linkiem otrzymanym na maila. Na to konto, będziemy wpłacali sobie pieniądze za ocenianie stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złakobieta
Znajdz sobie glupszego od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeszdorobic
Dla niedowiarkow Wejdźcie zarejestrujcie się sprawdźcie to nic nie kosztuje Nie jesteście zobowiązani do niczego w każdej chwili możecie zrezygnować jeśli uznacie że to faktycznie ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda normalnie
troche zachodu jednak jest przy zakladaniu ale co tam sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda normalnie
mam niby na koncie 17$ wyplacic moge przy 50 spoko uskladam i wyplace zobaczymy czy to takie proste jak wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeszdorobic
Ja już tam jestem prawie miesiąc i zarobiłam 270zł Sprawdźcie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd777
hejka wiecie moze jak czesto tam wyswietlaja te stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuśśśśśśśśka
to naprawde jest takie proste???? mam 20 dolców juz hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żallllllllllllllllllllllllllll
ŻAL MI WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeszdorobic
I po co się tak ciśniesz???? Post jest dla tych których to interesuje! Nie podoba się to nie czytaj proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeee
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeszdorobic
Bezprawnie uzyty byłby gdybym sie podszyła na tym forum Na stronce Surveys jest zarezerwowany przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×