Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate20

mam problem miłosny

Polecane posty

Gość kate20

hej, jestem Kasia i mam 20 lat.Nigdy wcześniej nie bywałam na kafeterii, ale słyszałam, że to dobre forum. Proszę Was o radę. Otóż 4 lata temu poznałam Dawida. On jest ode mnie o rok starszy. Poznaliśmy się jeszcze w liceum. Szybko zostaliśmy parą i cóż narodziła się między nami miłość. Byliśmy ze sobą przez 3 lata. Były między nami wzloty i upadki, ale zawsze wszystko dobrze się układało. Do czasu. Zdecydowaliśmy się, że ja poznam jego mamę. Niestety ojciec umarł na raka, gdy Dawid był dzieckiem. Jego matka nie polubiła mnie. Twierdziła, że nie jestem dobrą partią dla jej syna. Załamałam się :/ ale Dawid powiedział, że będzie mnie kochać na przekór wszystkich. Nie dotrzymał słowa. Po pijaku pocałował się z moją koleżanką. Wtedy wiedziałam, że to koniec. On przepraszał, obiecywał, że już tego więcej nie zrobi. Twierdził, że był pijany i nie wiedział co robi. Tak prosił o wybaczenie jakieś 4 miesiące. Bez przerwy, a ja byłam głupia... bo on teraz znalazł dziewczynę i niedługo się pobierają, w przyszłą sobotę :( Załamałam się totalnie. Dowiedziałam się o tym od mojej przyjaciółki. Wczoraj Dawid zadzwonił do mnie i powiedział, że jak powiem tylko jedno słowo, to on się z nią nie ożeni. Powiedział również, że kocha mnie na zabój a tamtej nie. Przyjaciółka powiedziała mi, że powinnam tam jechać i to jak najszybciej. Ale jak ?! Skrzywdzę tamtą dziewczynę. Nie chce być szczęśliwa kosztem innych ! No i co ja mam robić ?! :( Bardzo go kocham, no ale... Waszym zdaniem, mam jechać do Rzeszowa ? i wykrzyknąć w kościele DAWID, NIE ŻEŃ SIĘ Z NIĄ ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
widzę, że nie chcecie mi pomoć. szkoda :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
Teraz masz do niego zadzwonic i sie umowic i porozmawiac,potem mozesz zalowac cale zycie, a jak on ci powiedzial , ze wystarczy twoje jedno slowo, to znaczy, ze tamtej nie kocha . Jezeli on ja zostawi dla ciebie, to zrobicie tylko przysluge tamtej dziewczynie, bo bedzie mogla byc z kims kto ja naprawde kocha. Nie marnuj czasu, bierz telefon do reki i dzwon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy
ciężko mi uwierzyć, że on po 4ch miesiącach chce się już żenić mając 21 lat ale mogę się mylić. Jeżeli kochasz go to nie ma się nad czym zastanawiać inaczej będziesz żałować całe życie, że nic nie zrobiłaś ale w końcu to twoje życie nie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielska madame
dzwonn juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
jego mama bardzo nalega na ten ślub, on chyba w ogóle się nie chce żenić, dzwonić ? i tak przez telefon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy
możesz też napisać 2 ważne słowa w smsie :) to też załatwi sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
To nie jego mama bedzie zyla z ta dziewczyna, tylko on. Nad czym sie zastanawiasz, dzwon!!! Chyba , ze ci wogole na nim nie zalezy. Zadzwon i napisz jak poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzywdzisz tamta...?aczkolwiek ona juz jest skrzywdzona. jesli on Ciebie kocha, oni nie beda szczęśliwi... zastanow sie jeszcze..idź za głosem serca, zastanow sie czy jest warto? po tym jak on po pijaku pocalowal sie z inna ja bym inaczej nie postapila na Twoim miejscu. Bo przeciez kiedy byście juz byli małżonkami, to jego zdaniem on by mogl zawsze po alkoholu Ciebie zdradzać. Także, jeśli jesteś pewna, że on więcej Ciebie w taki sposób nie skrzywdzi i go kochasz to daj mu o tym znać... wiem, szkoda bedzie tamtej dziewczyny bo ona może jego kochać na zabój, tak samo jak Ty... Ale jesli to jest bez wzajemności z jego strony to tym lepiej ażebyś Ty zeszła się z tym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
Pocalunek to nie zdrada. Jestescie jeszcze mlodzi, moze chcial wzbudzic twoja zazdosc? Teraz juz odcierpial i moze warto dac mu szanse. Malzenstwo to co innego, trzeba byc odpowiedzialnym, wiec pewnie nie zrobi ci juz takiego numeru. Po prostu na to mu nie pozwolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
ok, dzwonię przekonałyście mnie, trochę się boję, ale czego nie robi się dla miłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
Jak go kochasz, to sie nie boj, bedzie dobrze, a tesciowa mozna sobie urobic, jak zobaczy , ze sie trzymacie razem to zmieni zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
uff... zadzwoniłam, nic nie mówiłam o tym, że chce go powstrzymać od ślubu z tamtą. poprosiłam go tylko o spotkanie. w ogóle na początku nie mogłam się do niego dodzwonić. nie odbierał, ale powiedział że ma urwanie głowy bo ślub :( i przeszła mnie taka myśl : 'poświęcają się, ślub - tyle przygotowań i wszystko na nic' pomyślałam w tamtym momencie, że mnie nie kocha, bo jest taki zajęty tym ślubem. Jak odebrał w końcu telefon to był taki uradowany.Pewnie cieszy się, że żeni się z nią. Może zrozumiał, że jest w niej zakochany ? Chciał przyjechać do Warszawy teraz ! W tej chwili, ale ja powiedziałam żebyśmy spotkali się jutro. No nie chciałam tego, żeby rzucił wszystko i przyjechał się ze mną spotkać. Jutro jesteśmy umówieni i porozmawiam z nim o tej całej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giocconda
Wczoraj Dawid zadzwonił do mnie i powiedział, że jak powiem tylko jedno słowo, to on się z nią nie ożeni. Powiedział również, że kocha mnie na zabój a tamtej nie. twój dawid jest IDIOTĄ kosmicznego kalibru, wybacz. Pakuje sie w zwiazek z kobietą której nie kocha, kochając ciebie jednocześnie? jestes pewna, że chcesz być z idiotą dla którego uczucia nie mają żadnego znaczenia przy podejmowaniu decyzji typu slub????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
kurde... nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
On jest jeszcze bardzo mlody. Jest nieszczesliwy, bo go zostawilas, a matka to wykorzystala i dal sie namowic na ten slub. Ale nie zupelnie, bo skorzystal z ostatniej szansy i do ciebie zadzwonil. Jeszcze wszystko przed wami. I wszystko od was zalezy. ale musisz mu powiedziec, ze go kochasz. Jestes to winna sobie, jemu i tej dziewczynie. A co bedzie jak on zrozumie swoj blad, jak na swiat przyjda ich dzieci? Co bedzie jezeli zostawi wtedy rodzine. Nie wierze, ze jak kocha ciebie wytrzyma w zwiazku z inna. To co sie dzieje zaplanowala matka, ktora ma na niego duzy wplyw. Pytanie czy on jest na tyle dorosly zeby isc za glosem swojego serca. Zapytaj sie go o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
ok, bardzo go kocham i wiem, że cierpi, bo go dobrze znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
proszę Was jeszcze o jedną radę, jak ja mam się zachować ? umówiliśmy się na dworcu on wysiądzie z pociągu a ja co ? mam powiedzieć 'cześć' podać mu rękę ? pocałować go ? jak zacząć rozmowę na ten trudny temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
Po prostu zachowuj sie naturalnie nie ukrywaj niczego, mozesz byc spontaniczna. Wyjdzie poza tym z sytuacji, okaz mu co do niego czujesz. Nic nie masz do stracenia, powiedz mu, ze go kochasz i nie chcesz stracic. Zapytaj czy jest jeszcze szansa zebyscie byli razem. Najwyzej sie rozstaniecie, przeciez to o czym bedziecie rozmawiac zostanie miedzy wami. Walcz dziewczyno, bo moze taka milosc sie nie powtorzy. Warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy
oj po co sobie tak komplikujesz. Lepiej napisz mu w smsie te 2 słowa i po sprawie, zobaczysz jak szybko on zareaguje :) Po co tyle myśleć o tym i przeżywać, jeszcze całej nocy ani on ani ty nie prześpicie dobrze. Mówię ci jako doświadczony człowiek, wyślij mu smsa "KOCHAM CIE" i po sprawie resztę on "załatwi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia maria
A czy ty bys chcial dostac zwyklego SMS-a od dziewczyny ktora kochasz, czy wolalbys uslyszec to osobiscie? Przeciez on sie domysla, ze cos jest grane skoro ona sie do niego odezwala i chce spotkac przed jego slubem. Przeciez nie jest az tak glupi, zeby przypuszczac , ze moze chce byc jego druchna na slubie! A tak sobie wszystko powiedza w 4 oczy i moze bedzie przyjemny final.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
no właśnie, jak znam życie, to się strasznie będę denerwować i w nocy nie będę mogła spać. To może wyślę tego sms-a, ale to będzie dziwne 'KOCHAM CIĘ'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy
Niekoniecznie, faceci są prości a w wieku 21 lat na dodatek głupi. Jasno i prosty przekaz typu KOCHAM CIĘ wiele rozwiąże. A jutro podczas spotkania to jak znam życie Kate nie powie wprost tylko "na około" on może nie zrozumieć i się rozejdą a on weźmie ślub z tamtą. Jestem facetem i wiem co mówię :) Najgorsze będzie jak Kate będzie mówić "na około" a nie wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy
Kate napisz tego smsa teraz, zaufaj to nie będzie dziwne, wręcz myślę, iż on na tego smsa czeka :) Zaoszczędź i sobie i jemu nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
wiecie co ? przed chwilą rozmawiałam z przyjaciółką, ona powiedziała, że lepiej zadzwonić do Dawida i mu powiedzieć wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy
przyjaciółka ma rację ale wiem, że tego nie zrobisz, więc wyślij chociaż tego smsa :) kurcze czuję jakbym znowu miał 15 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
dlcz miałabym nie zrobić ? mogę do niego zadzwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość tych bzdur
nie dość że koleś ma upierdliwą, dominującą matkę to jeszcze ewidentnie widać że jest neidojrzały, najpierw całuje się z inną potem niby w trakcie przygotowań do własnego ślubu gada z Tobą i namawia Cię do powrotu zastanów się laska, jakim on jest kandydatem na męża ? całkowiecie nieodpowiedzialny, niedojrzały i niewierny chcesz być z kimś kto na tydzień przed ślubem chce wracać do eks ? jakie masz gwarancje że znów po pijaku nie wpadnie w ramiona innej ? no ta uwieszona niego i kontrolująca go matka też go dyskwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
wiem, że jeśli on wróci do mnie, to zachowa się kompletnie nieodpowiedzialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciółka powiedziała mi, że powinnam tam jechać i to jak najszybciej. Ale jak ?! Skrzywdzę tamtą dziewczynę. Skrzywdzisz tamtą? Ojej, biedactwo... Jesteś taka wspaniałomyślna, że oooch... A on... Żeni się za tydzień z kobietą, której nie kocha... Faktycznie skrzywdzisz pannę, jeśli jej nie powiesz, co za fiucisko ma zostać jej mężem... Cienkie prowo. Następnym razem bardziej się przyłóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×